В селах Ушомирської ОТГ сталась назвичайна ситуація пов’язана з відсутністю газопостачання

загрузка...

Внаслідок порушення охоронної зони газопроводу середнього тиску при виконанні земляних робіт близько 60 помешкань жителів населених пунктів Поліське та Рудня залишились без газопостачання. Дана проблема не вирішувалась посадовцями Ушомирської ОТГ протягом трьох днів, що викликало негативну реакцію з боку жителів Ушомирської громади та посилило напруження серед людей.

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении

Лише після втручання першого заступника голови Коростенської районної державної адміністрації Василя Курилюка, який особисто зустрівся з жителями Ушомирської ОТГ, замовником та підрядником, підприємство якого пошкодило газогони, було здійснено кроки для вирішення даного питання: підрядник підписав зобов’язання про виплату компенсації пошкоджень та відновлення газопостачання в найкоротший термін. На даний час вже проводяться ремонтні роботи, що дадуть змогу вже сьогодні відновити газопостачання жителям сіл Поліське та Рудня в повному обсязі.

На изображении может находиться: 3 человека, люди стоят, люди сидят, обувь и в помещении

Прохання до жителів з порозумінням поставитися до тимчасових незручностей та сприяти газовикам у доступі до помешкань під час відновлювальних робіт.

Зазначимо, що юридичні та фізичні особи, а також фізичні особи-підприємці, що проводять ремонтні, будівельні та земляні роботи в охоронних зонах, зобов’язані не пізніше ніж за добу до початку робіт повідомити представника Оператора ГРМ щодо проведення робіт. Для забезпечення сталого та надійного функціонування всіх елементів газотранспортної системи необхідне чітке дотримання вимог чинного законодавства.

Повідомляють на сайті Коростенської РДА

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.