В школах Коростенщини розпочався новий навчальний рік

загрузка...

День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день, що важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.

На изображении может находиться: 6 человек, люди улыбаются, люди стоят, ребенок и в помещении

Сьогодні не залишилась осторонь і заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Наталія Тертична, яка в цей радісний та святковий день завітала до шкіл Коростенського району, а саме до: СЗШ І-ІІІ ст. села Мала Зубівщина, Новаківського НВК СЗШ І-ІІ ст., Хотинівської СЗШ І-ІІІ ст. з привітаннями та найщирішими побажаннями гарного навчального року учням, вчителям та батькам.

Після запровадження програми «Нова українська школа» кожен навчальний день у першокласників розпочинається із ранкової зустрічі: діти стають у коло і разом з вчителькою діляться враженнями, грають в ігри, обіймаються. В одній із таких зустрічей сьогодні взяли участь директор СЗШ школи І-ІІІ ст. с. М.Зубівщина Світлана Станіславська та Наталія Тертична. «Такі ранкові зустрічі допомагають у соціалізації дитини, налаштовують її на роботу та створюють емоційний контакт між учнями та вчителями», – зазначають вчителі та батьки першокласників.

В с. Новаки після перегляду презентації слайд-шоу «27 причин любити Україну» Наталія Андріївна нагородила дипломом переможця районного конкурсу «Історія рідного краю» в номінації «Дух нації в життєвих шляхах, долях, зв’язках поколінь моїх земляків» Валентину Гераймович – вчителя початкових класів.

Наталія Тертична відвідала відновлені шкільні класи, які змінили свій вигляд: з сірого та невеселого на кольоровий та комфортний саме для учнів. Парти в перших класах розташовані колами, як це передбачено стандартами Нової української школи. До речі, ранці першачків тепер теж стали зручнішими, легшими, адже зошити і підручники вони можуть залишати на поличках чи шафках в класах.

На изображении может находиться: люди сидят, экран, стол, офис и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол, на улице и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении

На изображении может находиться: люди сидят и в помещении

Під час відвідування шкіл Наталія Тертична звернула особливу увагу на загальний стан навчальних закладів, а також стан харчоблоків.

Оксана Бовсуновська,

відділ інформаційної діяльності та

 комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.