Відеозверення голови Коростенської РДА щодо заходів протидії короновірусу в районі

загрузка...

На офіційній сайті Коростенської РДА з’явилось відеозвернення очільника району Юрія Тарасюка щодо вжитих заходів протидії короновірусу в районі. Зокрема в ньому йдеться:


Шановні жителі міста та району! Хочу до вас звернутись в зв’язку з ситуацією, яка відбувається в країні щодо запобігання розповсюдження короноварірусу. Звертаю увагу, що влада робить усі можливі та необхідні заходи щодо не поширення коронавірусу.

На звернення відносно забезпеченості лікарень міста та району медичними масками, дезинфікуючими засобами та медичними приладами – відповідаю: вчора разом з міською владою було проведено розширене засідання, на якому опрацьовувались різні ситуації, які можуть скластися, в зв’язку з захворюваністю, в тому числі і забезпеченості. Наголошую, що лікарні забезпечені і медичними масками, і дезінфікуючими засобами, і тестами на коронавірус.

Не потрібно створювати паніку та спекулювати ситуацією. Влада робить усе можливе на випередження епідемії. Але хочу зауважити, що деякі активісти та депутати, які не працювали, але починають з’являтися тільки тоді як в країні нестабільна ситуація, критикують та заважають владі працювати (адже час іде до виборів), замість того щоб допомагати та спільними силами боротися з загальною бідою – розповсюдженням коронавіруса.

Хочу також звернутися з проханням до усіх громадян дотримуватись порядку та не реагувати на фейкові публікації в засобах масової інформації та сторінках інтернет мереж. З достовірною та правдивою інформацією ви можете ознайомитися на офіційних сторінках.

Прошу без нагальної потреби не залишати свої домівки. Не створюйте різні ситуації, заради забави, адже на фальшиві виклики – витрачаються засоби, які б могли ще знадобитися і на які витрачено кошти. Без свідомих дій кожного з нас неможливо подолати спільну біду. Дбайте про себе та один про одного!

Додатково зазначимо, що починаючи з 17 березня задля боротьби з коронавірусом та попередженням його розповсюдження в Житомирській та Чернівецькій областях Президентом України було запроваджено надзвичайну ситуацію.

Це означає, що в районі тимчасово будуть закритими усі розважальні та спортивні заклади. Крім цього в районі: заборонені масові заходи, залізничне, автобусне пасажирське перевезення; медичні установи переходять в режим підвищеної готовності; діє заборона на в’їзд людям з країн-епіцентрів поширення Covid-19.

Окремо наголошуємо, що в районі забезпечується безперебійна робота продуктових магазинів, магазинів побутових товарів, АЗС, аптек, банківських установ, страхових компаній.

В разі поганого самопочуття жителі району можуть зв’язатись по телефону зі своїм сімейним лікарем, або звернутись до реєстратури КНП «Коростенський районний ЦПМСД за номером 04142 2-31-76. Виписка ліків за урядовою програмою «Доступні ліки» також буде здійснюватися в телефонному режимі.

Також нагадуємо, що в обласному лабораторному центрі запровадили «гарячу лінію» з питань коронавірусу.


Відзначимо, що раніше голова РДА Юрій Тарасюк написав на своїй сторінці:

В той час, коли країна знаходиться в стані карантину, коли влада робить все аби попередити розповсюдження захворювання серед українців, деякі громадяни розпочали активну діяльність в бік передвиборчої агітації та обрали для цього головну тему для спекуляцій — Короновірус і забезпечення медичних установ, громадян всім необхідним.

Таким людям раджу в першу чергу слідкувати за офіційними новинами та сторінкою Коростенської РДА зокрема. На всі звинувачення в бік влади Коростенського району хочу повідомити, що про необхідну кількість масок, медичного обладнання за моїм запитом і дорученням інформація була надана мені особисто ще 13 березня у п’ятницю.

Також було підготовлено розпорядження стосовно виділення коштів з резервного фонду. Всі заходи передбачені постановами КМУ виконані.

На сьогоднішній день я плідно співпрацюю з місцевою владою м. Коростень. В мене відсутній поділ на громадян району і міста. 12 березня в Коростенські РДА відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). Вчора, 17 березня, в м. Коростень було проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, в якому я взяв участь. Також вчора на зустрічі з бізнесом говорили стосовно закупівлі медичної групи товарів.

Мною ініційований збір бюджетної комісії для виділення коштів. Отже, шановні обвинувачі, якщо не орієнтуєтесь в ситуації, краще не спекулюйте та не вводьте громадян в оману, а на своєму прикладі надайте допомогу, покажіть гідний приклад допомоги бізнеса району, або особисто знайдіть маски та диз. засоби по неспекулятивній ціні. Дякую Вам!

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.