Відпочинок юних коростенців у 2019 році

загрузка...
Відповідно до рішення виконавчого комітету Коростенської міської ради № 51 від 06.02.2019 року «Про затвердження Порядку розподілу путівок, закуплених за кошти міського бюджету, в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку», за рахунок коштів міського бюджету діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право на забезпечення путівкою в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку один раз на рік (крім випадків, передбачених чинним законодавством) за умови, що така путівка не надавалася їм у поточному році за рахунок коштів державного або обласного бюджетів (http://korosten-rada.gov.ua/sotsialniy-rozvitok/molodizhna-politika/simeyna-ta-zhinocha-politika/ozdorovlennya-ta-vidpochinok-ditey/poryadok-rozpodilu-putivok-v-dityachi-zakladi-ozdorovlennya-ta-vidpochinku-za-rahunok-koshtiv-mistsevogo-byudzhetu/).
З міського бюджету на проведення оздоровчої кампанії для дітей м. Коростеня у 2019 році виділено 2050,8 тис. грн., за які придбано 90 путівок в ДОЗ „Веселка” ПП „ЮГ-СК” (Херсонська обл.), 90 путівок в ОЛК „Ровесник” ДП„Львіввугілля” (Львівська обл.), 90 путівок в ДОТ „Альбатрос” ФОП Черниш О. Л. (Миколаївська обл.), 21 путівку в ДОТ „Дружний” ВАТ „Альта Тревел” (Херсонська обл.), 27 путівок в ПДЗОВ ,,Шаяни” (Закарпатська обл.).
З метою забезпечення перевезення дітей до місць відпочинку і у зворотному напрямку (автомобільним транспортом) з міського бюджету було виділено 100 тис. грн.
Категорії дітей, які отримали послуги відпочинку в 2019 році за рахунок коштів міського бюджету:
— 151 дитина, яка постраждала від аварії на ЧАЕС;
— 67 дітей з багатодітних сімей;
— 39 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
— 24 дитини учасників бойових дій;
— 5 дітей, зареєстрованих, як внутрішньо переміщені особи;
— 2 дитини з інвалідністю;
— 1 дитина з малозабезпеченої родини;
— 1 дитина, яка перебуває на диспансерному обліку;
— 1 рідна дитина прийомних батьків, яка проживає в одній прийомній сім`ї;
— 27 членів спортивних команд міста (вихованців Коростенської ДЮСШ).
Для внесення даних в базу даних дітей з метою оздоровлення/відпочинку в 2020 році, необхідно, починаючи з січня 2020 року, звернутись з письмовою заявою та документами, які підтверджують належність дитини до відповідної пільгової категорії, у відділ у справах сім`ї, молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Коростенської міської ради (вул. М.Грушевського, 22, к. 15-16).
На изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.