Вітаємо нашу улюблену студію спортивного та сучасного танцю «FORMA» (м. Коростень) зі вступом до Федерації Черліденгу України!

загрузка...

Ми довго чекали на цей час і ось він настав! Кожен з учасників студії доклав максимум зусиль аби наша мрія стала реальністю. Тепер ми маємо можливість змагатися за звання найкращих не тільки в Житомирській області, але й в інших областях України. 
Попереду на нас чекає ще більш напружена робота над собою та підвищенням своєї спортивної і танцювальної форми, майстерності черліденгу. Починаємо вивчати наші нові надскладні танцювальні композиції, відпрацьовувати їх та вирушаємо підкорювати Україну!

Отож, активно відвідуємо всі тренування і пам’ятаємо, що кожне заняття – це крок вперед! Тому з кожним кроком ми впевнено і наполегливо прямуємо до успіху!

Також хочеться щиро привітати нашого керівника, ВИСОЦЬКОГО Сергія Володимировича, з успішним складанням іспиту та присвоєнням звання «Судді 1-ї категорії» у Федерації Черліденгу України! Саме завдяки його праці наша студія постійно розвивається та має такий успіх серед жителів міста Коростеня.

https://www.facebook.com/groups/ds.forma/?fref=nf

 
 
Dance studio «FORMA»

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.