Всі проблеми можна вирішити, якщо діяти згуртовано

загрузка...

Колектив Михайлівського ДНЗ «Сонечко», батьки та діти села Михайлівка щиро дякують за підтримку та розуміння проблем дитячого навчального закладу, швидке реагування голові Коростенської районної державної адміністрації Юрію Тарасюку, а також висловлюють особливу вдячність за надання матеріалів для облаштування огорожі навколо дитячого садочка директору ДП «Коростенське лісомисливське господарство» Володимиру Бадзяну та його працівникам.

Питання щодо демонтажу старого аварійного бетонного огородження не вирішувалось роками і було вкрай важливим, адже від цього залежало життя і здоров’я в першу чергу маленьких дітей, що ходять до дитячого навчального закладу. Саме завдяки розумінню важливості вирішення даного питання, вашій професійності та цілеспрямованості, проблема почала рух в напрямку вирішення.

Адже всі проблеми можна вирішити, якщо діяти згуртовано. На сьогоднішній день в ДНЗ вже завезені необхідні матеріали для встановлення дерев’яного паркану, який потім силами дорослих та за участі фантазії наших вихованців, буде прикрашений яскравими фарбами та малюнками.

В ці святкові дні ми від щирого серця вітаємо вас та бажаємо миру, щастя, процвітання, добра, успіхів в подальшій роботі. Будьте щасливі самі і несіть цей вогник добра, що є у вас, всім людям. Дякуємо! З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою, завідуюча ДНЗ «Сонечко» Галина Юхименко.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.