Вже рік шкільний лишився за плечима…

загрузка...

Радісне і водночас сумне свято Останнього дзвоника зібрало сьогодні дружню шкільну родину Михайлівської СЗШ І-ІІ ступенів, жителів села Михайлівка та гостей аби попрощатись з 2018-2019 навчальним роком та зустріти чудові літні канікули.

На данном изображении может находиться: 1 человек, на улице

На данном изображении может находиться: 8 человек, люди стоят и ребенок

Традиційно на початку урочистого заходу присутні вшанували хвилиною мовчання героїв, захисників Батьківщини, що полягли в боях за вільну і незалежну, суверенну Україну.

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят, ребенок и на улице

Далі привітав учнів, випускників з успішним закінченням навчального року та побажав їм всього найкращого, нагородив найуспішніших безумовний лідер навчального закладу директор Сергій Макарчук. В своїй промові він зазначив, що школа нині займає не останнє місце серед інших шкіл району, в неї є свої успіхи на творчій ниві, у спортивних змаганнях. «Наші учні та вчителі завжди активно долучаються до участі у різноманітних позашкільних заходах, що покликані виховати в дітях патріотизм, гордість за свій рідний край, заходах, що формують необхідні знання безпечної життєдіяльності», – зазначив Сергій Федорович.

На данном изображении может находиться: 4 человека, ребенок, дерево и на улице

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит, ребенок и на улице

Його слова підтвердив і гість урочистостей – заступник начальника Коростенського міськрайонного відділу управління ДСНС України в Житомирській області Сергій Каленюк. Він привітав всіх зі святом і вручив деяким учням школи подяки та подарунки за гасiння лiсової пожежi в квiтнi 2019 на територii Михайлiвської сiльської ради.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди на сцене, толпа и на улице

Гарний святковий настрій продовжили дарувати всім присутні учні та випускники. Під час урочистого заходу, який підготувала педагог-організатор школи Тетяна Музиченко, провела вчитель школи Олена Бінчук, звучали пісні у виконанні абсолютної переможниці та переможця у своїй віковій категорії фестивалю дитячої та юнацької творчості «Поліські зорі» Валентини Юхименко та Ярослава Дученка. Шалений флешмоб влаштували дівчата школи під пісню відомого співака Дзідзьо. Своїми віршами привітали випускників учні першого класу (вчитель – Наталія Добровольска).

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят, обувь и на улице

На данном изображении может находиться: 3 человека

Та все ж трішки суму додали трепетні звернення до всіх присутніх випускників, їх вчителів, батьків, друзів. Із надією на майбутнє, вірою в найкраще, відпустили вони свої повітряні кульки і засіяли подвір’я школи аби ще не раз повернутись сюди та вклонитись низько всім тим, хто дав їм знання та неабиякий скарб – любов і віру в кожного.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек и на улице

Наталія Колєнова,

голова батьківського колективу Михайлівської СЗШ І-ІІ ст.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.