Юрій Тарасюк прокоментував алгоритм дій лікарень міста та району, а також ситуацію з погятами, які їхали із закордону через Коростень

загрузка...

Коростенська міська лікарня приймає хворих з інфекційними хворобами, а районна обслуговує пацієнтів з неінфекційними екстреними випадками. Про це на своїй сторінці написав голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк.

Зокрема в повідомленні йдеться:

«Одним із важливих питань, що задають мені сьогодні жителі Коростенського району та міста Коростеня: як працюють лікарні і куди необхідно звертатись в разі поганого самопочуття.

По-перше, в разі погіршення стану здоров’я чи інших питань стосовно виписки безкоштовних рецептів, консультації можна отримати у ваших сімейних лікарів. У кожного в декларації з лікарем є його мобільний телефон або телефонуйте в реєстратури.

По-друге. Вчора в міській раді та в Коростенській РДА відбулись комісії ТЕБ і НС, на яких спільно було напрацьовано алгоритм дій медичних працівників та вирішено розподілити поступлення хворих в два медичні заклади Коростенщини.

Так, Коростенська районна лікарня прийматиме у себе хворих, які потребують невідкладної медичної допомоги. Тобто сюди будуть привозити людей з інсультами, інфарктами та в разі невідкладної оперативної допомоги.
Міська лікарня буде приймати хворих з температурами, ГРВІ та грипом, підозрами на пневмонію, а також в разі підозри на короновірус.

Окремо зазначу, що в обох лікарнях діють денні стаціонари. Жоден пацієнт, що нині звертається до лікарів, не буде обділений увагою. Будьте здорові, бережіть себе і своїх рідних, залишайтесь вдома на час каратину!

Інформацію про сімейних лікарів району можна знайти за посиланням https://korostenska-rda.gov.ua/news/1584518079/«.

Зазначимо, що трохи раніше очільник району спростував чутки, які ширились містом щодо потягів з українцями, які їхати із-за кордону вчора через місто Коростень.

«До мене, як до посадовця вчора і вже сьогодні надійшло чимало запитань про потяги з українцями, що повертались вчора із-за кордону через місто Коростень. Даю відповідь.

Так, дійсно вчора через місто Коростень курсувало 5 потягів з нашими українцями, які поверталися додому, але жоден не зупинявся.

На залізничному вокзалі знаходилась поліція та медики, які в разі необхідності були готові зустріти та перевірити наших громадян.

Я теж був присутній там, тому не дозволю спекулювати на цій темі та розносити плітки серед жителів Коростенщини.

Вкотре раджу всім в разі виникнення запитань звертатись до офіційних джерел за відповідями, а не піднімати паніку серед жителів району та міста», — написав Юрій Тарасюк.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.