Юрій Тарасюк: «Зволікання впровадження реформи на місцях значно гальмує розвиток територій». Нарада з сільськими головами району

загрузка...

Голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, за участі заступника голови Наталії Тертичної провів нараду з сільськими головами Білківської, Кожухівської, Ставищенської та Холосненської сільських рад щодо проведення реформи децентралізції.

В ході зустрічі очільник району дав роз’яснення щодо переваг процесу децентралізації, розповів про можливості розвитку, які отримають об’єднані громади та зазначив на неминучості реформи децентралізації, яка вже довела свою необхідність.

Юрій Тарасюк зокрема відзначив:»Зволікання впровадження реформи на місцях значно гальмує розвиток територій, особливо сільських. Тому варто активно долучатись до процесу об’єднання, обов’язково враховуючи думку населення».

На изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, стол и в помещении

В свою чергу сільські голови задали питання, що актуальні конкретно для кожної сільської ради, висловили свою позицію та думки жителів Коростенщини.

Також були підняті питання доріг, освітлення вулиць, закладів освіти, медицини, транспортного сполучення, а також роботи на території сільських рад кар’єрів та пилорам, легалізації робочих місць.

На изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении

В кінці наради голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк подякував усім за конструктивний діалог та висловив сподівання, що процес створення об’єднаних територіальних громад в районі матиме успішне завершення найближчим часом.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.