З нагоди Дня Гідності і свободи на Коростенщині вшанували пам’ять патріотів

загрузка...

З нагоди Дня Гідності і свободи на Коростенщині вшанували пам’ять Героя України — Героя Небесної сотні Сергія Кемського, поклали квіти до пам’ятника жителям Коростенщини, які проявили мужність, патріотизм, самовіддане служіння українському народові та загинули за незалежність України та до пам’ятника захисникам України.

Участь у вшануванні взяли голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, голова Коростенської районної ради Василь Клименко, народний депутат України Володимир Арешонков, голова Коростенської територіальної громади Володимир Москаленко, заступники голови райдержадміністрації Артем Майданик та голови райради Віктор Кутішенко, представники громадськості та ЗМІ.

«Сьогодні, в День Гідності і свободи, ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави», — відзначив на своїй сторінці у Фейсбуці голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк.

Інформація з офіційного сайту Коростенської РДА.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.