Закликаємо коростенців долучитись до акції в підтримку Надії Савченко!

загрузка...

12 березня о 12.00 на центральній площі міста біля банеру Небесній Сотні та Героям АТО відбудеться акція на підтримку нашої української льотчиці і народного депутата України Надії Савченко.

Нагадаємо, 3 березня, в Донецьку Ростовської області Росії суддя не дав Надії Савченко проголосити останнє слово, в знак того жінка оголосила сухе голодування, яке триває уже сьомий день. Стан її здоров’я різко погіршився. Вирок щодо української полонянки винесуть 21-22 березня. До того часу жінка обіцяє голодувати. Велика ймовірність того, що Надія до вироку не доживе.

Тому запрошуємо коростенців прийти та підтримати цю мужню жінку. Вважаємо також, що необхідно привернути увагу коростенців до української полонянки, яка перебуває у російському полоні з середини червня 2014 року. Кожен, хто прийде на підтримку Надії, зможе проявити свою власну громадянську позицію.

Надія Савченко для нас є прикладом незламності української жінки, взагалі жінки всесвіту. Ми бачимо, яка участь Надії Савченко, бачимо, як підтримує її весь світ. І це було б гріхом не підтримати свою землячку, Українку з великої літери. Також сподіваємось, що міський голова та його заступники і підконтрольні політичні сили, нарешті, особисто приєднаються до містян, підтримають їх прагнення звільнити від полону нашу Надію.

Організатори заходу.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.