Запис до лікаря он лайн, відкриття електронної карти пацієнта – від сьогодні доступно для кожного пацієнта КНП Коростенський районний центр ПМСД

загрузка...

В Коростенському районному центрі ПМСД від сьогодні запрацювала сучасна, зручна та надійна електронна медична система, створена для пацієнтів, лікарів державних та приватних медичних закладів HELSI. Запис до лікаря он лайн, відкриття електронної карти пацієнта – від сьогодні доступно для кожного пацієнта КНП Коростенський районний центр ПМСД.

Презентував роботу системи в районі та детально розповів про її роботу голові Коростенської районної державної адміністрації Сергію Дмитруку, його заступнику Наталії Тертичній, народному депутату України Володимиру Арешонкову, начальнику відділу охорони здоров’я Коростенської райдержадміністрації Олені Халімончук, медичним працівникам ПМСД, представникам ЗМІ, за участі головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Наталки Бугайової координатор впровадження Андрій Канюка.

Він детально розповів що таке медична інформаційна система HELSI, зазначив, що плідна співпраця з Коростенським центром ПМСД розпочалась лише рік назад, а саме в квітні 2018 року, коли центр зареєструвався в системі. В Коростенському районі було своєчасно забезпечено комп’ютерною технікою та підключено до мережі 10 амбулаторій, проведено навчання 17 лікарів, керівника відділу кадрів ПМСД, реєстраторів та середнього медичного персоналу. Відкрито 32 точки доступу до системи І ось вже сьогодні чи не першими в Житомирській області лікарі районного ПМСД запустили систему для покращення роботи лікарів та ефективного обслуговування пацієнтів.

Одним із перших, хто перевірив роботу системи, записавшись на прийом до сімейного лікаря та відкривши електронну карту пацієнта, став голова райдержадміністрації Сергій Дмитрук. В реєстратурі ПМСД це зайняло не більше двох хвилин. Як зазначили Наталка Бугайова та Андрій Канюка, записатись до лікаря он лайн та власноруч відкрити карту пацієнта від сьогодні може будь-який пацієнт центру ПМСД. Для цього необхідно мати інтернет, ком’ютер, планшет або мобільний телефон і декілька хвилин, аби зайти на сайт www.helsi.me обрати правильне місце геолокації. Вказувати номер телефону потрібно обов’язково, адже якщо прийом до лікаря скасовано – на мобільний прийде СМС-повідомлення.

Далі пацієнту необхідно лише вчасно потрапити на прийом свого лікаря, де в електронну карту буде внесено скарги пацієнта, можливі результати проведених аналізів та методи лікування, за необхідністю буде видано електронний рецепт. По закінченні прийому лікар збереже дані в електронній карті пацієнта та роздрукує інформацію прийому аби додатково вклеїти її в паперову медичну карту. Звертаємо вашу увагу на те, що традиційний спосіб запису на прийом не відміняють.

Що позитивного в роботі HELSI ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ:

— Можливість легко знайти та обрати свого лікаря;

— Швидкий запис на прийом on-line – себе та членів своєї родини;

— Доступ до своєї електронної медичної картки (ЕМК);

— Миттєві результати аналізів і діагностики в кабінеті пацієнта;

— Доступ до призначень лікаря та плану лікування.

В свою чергу HELSI ДЛЯ ЛІКАРІВ це:

— Зручне ведення історії хвороби пацієнтів та ЕМК;

— Оперативне отримання результатів діагностики та аналізів;

— Легке використання клінічних протоколів;

— Зрозумілий кабінет для ведення прийому пацієнтів.

HELSI ДЛЯ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ:

— Комплексна автоматизація роботи медичного закладу;

— Можливість налаштування Helsi під потреби медзакладу;

— Функціонал для участі в реформі (закріплення пацієнтів за лікарями, реєстрація декларацій з пацієнтами);

— Моніторинг і управлінська статистика для керівників;

— Формування поточної звітності та статистики.

МОЖЛИВОСТІ HELSI:

— Автоматизація реєстратури та роботи лікаря;

— Управління розкладом лікаря;

— Ведення електронних медичних карток;

— Облік медичних препаратів та ведення оплат;

— Формування звітів та статистики;

— Підтримка формату DICOM та стандарту HL7;

— Конструктор бланків і форм;

— Інтуїтивно зрозумілій веб-інтерфейс;

— Гнучке налаштування прав доступу;

— Фіксація дій користувачів;

— Доступ пацієнтів через власні кабінети до своєї електронної медичної картки;

— Забезпечення надійного шифрування і безпека даних;

— Портал з інформацією про лікарів, годинами їхнього прийому та адресами лікарень;

— Підтримка від кол-центру для лікарів та пацієнтів.

І головне – БЕЗПЕКА ТА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Helsi надійно захищає дані пацієнтів. Всі дані зберігаються у дата-центрі, який отримав сертифікат комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) від Державної служби спеціального зв’язку і захисту інформації України.

Обробка персональної інформації громадян відбувається в правовому полі України.

«Звичайно, що в ході роботи система буде вдосконалюватись, лікарі та пацієнти звикати до нового методу роботи, – сказала під час презентації Наталка Бугайова, – але ми маємо надію, що в рамках медичної реформи, під час роботи в системі ми покращимо якість лікування наших пацієнтів. Адже медицина має бути доступною для всіх українців незалежно від того живуть вони в місті чи в селі».

«В подальшому нас чекає велика робота по впровадженню так званої телемедицини, коли лікарі зможуть надавати консультації своїм пацієнтам, проводити консультації з колегами значно швидше через інтернет-зв’язок, – продовжив Андрій Канюка, – адже пріоритетом для нас має слугувати в першу чергу надання якісних та швидких медичних послуг кожному громадянинові».

Тож, шановні жителі Коростенщини, вкотре нагадуємо вам про необхідність підписання декларацій з сімейними лікарями КНП Коростенський центр ПМСД та пропонуємо не чекати в чергах до лікарів у коридорах, а вже сьогодні зробити кілька нескладних кроків на сайті www.helsi.me і відкрити електронну медичну карту, за допомогою якої в будь-який час записатись до свого лікаря на прийом.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.