Запрошуємо коростенців відвідати виставки арт-проекту «З любов’ю в серці до краю мого»!

загрузка...

Арт-проект «З любов`ю в серці до краю мого», що проводиться за ініціативи голови ГО «Древлянська громада» Юрія Виговського та редактора сайту коростень-інфо Наталії Колєнової продовжує свою роботу.

З 7 по 20 березня в приміщенні офісу ГО «Древлянська громада» виставленні роботи майстринь Алевтини Бохер, Зої Ульянчук та Ольги Прокопенко.

З 21 по 27 березня буде виставлено роботи майстринь Галини Оксенчук (вишивка) та Олени Циганенко (бісер, м’яка іграшка), центр соціально-психологічної реабілітації населення та його інформування з питань подолання наслідків чорнобильської катастрофи (роботи дітей учасників АТО та м. Коростень).

З 28 березня по 3 квітня планується виставити роботи художника Володимира Хохлова, народної майстрині з вишивки Ірини Кошицької з села Грозине.

Ласкаво просимо коростенців та гостей міста завітати на виставки в рамках нашого арт-проекту та надихнутись творчим доробком наших талановитих авторів щодня з 10 до 17.00 за адресою: вул. Грушевського, 26, офіс ГО «Древлянська громада».

 

Організатори арт-проекту

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.