Запрошуємо жителів Коростенщини на ICE TRAIL — ультрамарафон по крижаному покриві річки Уж

загрузка...
Вже в цьому році організатори Chornohora Sky Marathon запрошують всіх любителів бігу по бездоріжжю приєднатися до першої трейл ліги в Україні — Ukrainian Trail League.
18 лютого 2017 відбудеться перший забіг серії Ukrainian Trail League — ICE TRAIL. Подія відбуватиметься на території Коростенського району Житомирської області в селі Горщик.
Підкорення головної траси змагань Ice Trail 50 км, де 50% кілометражу проходить замерзлими поверхнями водойми, може стати першим кроком до отримання звання кращого бігуна UTL 2017.
Варто зауважити, що для учасників, які не готові брати ультрамарафонську дистанцію 50 км, в рамках фестивалю ICE TRAIL буде проведено короткі забіги: Winter Fun 10 км — хто вирішив спробувати себе в Трейл під хештегом # вперше і Snow Trail 25 км — для тих, хто в темі.
«Ідею Ukrainian Trail League підтримую. Вважаю за необхідність не обмежуватися і гірською місцевістю та урізноманітнити старти в Україні. На фестивалі ICE TRAIL буду бігти дистанцію 50 км, це мій перший зимовий ультратрейл Мета — початок підготовки до гірських забігів», — коментує учасник Павло Биченок, інженер комп’ютерних систем.
«Взимку зазвичай тренування проходять не так інтенсивно. ICE TRAIL хороша можливість почати сезон. Зареєструвався на дистанцію 25 км, очікую морози і міцний лід під ногами», — додає інший учасник Билим Сергій, тренер фітнес-клубу.
«ICE TRAIL є частиною Ukrainian Trail League, забіги якої будуть проходити в різних регіонах і в різних природних умовах. Для ICE TRAIL ми вибрали найкрасивішу місцевість Житомирського Полісся з замерзлими водоймами річки Уж», — пояснюють організатори.
За бажанням, всю необхідну інформацію можна знайти на сайті Ukrainian Trail League.
Забіг відбудеться за підтримки Salomon,  Ukraine Sport Events спортивні заходи, Коростенської держадміністрації та районної Banana тур.
Запрошуємо до медіа-партнерства та висвітлення заходу представників ЗМІ.
Сайт заходи: ukrainiantrailleague.com.ua
Повідомляє офіційний сайт Коростенської райдержадміністрації

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.