Здійснено виїзну перевірку поточного ремонту приміщення фельдшерського пункуту села Стремигород

загрузка...

21 серпня за участю депутата обласної ради Ірини Костюшко, начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Олени Халімончук та головного лікаря КЗ «Коростенський районний центр ПМСД» Наталії Бугайової було здійснено виїзну перевірку поточного ремонту приміщення фельдшерського пункуту села Стремигород.

Гостей люб’язно зустріла фельдшер Стремигородського ФП Головійчук Людмила Іванівна та продемонструвала їм всі зміни в фельдшерському пункті, що стали можливими завдяки коштам, що були виділені з бюджету Житомирської обласної ради за допомоги депутата Ірини Костюшко.

В приміщенні медичного закладу було замінено старі дерев’яні вікна на нові металопластикові склопакети, здійснено ремонт печі (залатано всі діри та обкладено керамічною плиткою), замінено вхідні двері на нові металопластикові. Особливу увагу привертають проведені роботи по внутрішньому ремонту стін, стелі та підлоги, які після вирівнювання та фарбування зробили приміщення охайним, затишним, гостинним.

Також, за кошти спонсора – Майданівського дерево-обробного комбінату було частково закуплено нові меблі, серед яких і нові стільчики.

Фельдшер Стремигородського ФП розповіла: «Звичайно, працювати стало легше та приємніше після таких змін. Односельчани дуже задоволені оновленнями нашого фельдшерського пункту. Іноді складається враження, що люди приходять не лікуватися, а помилуватися новим ремонтом. Ми вдячні нашим спонсорам, обласні та районній владі за увагу та сприяння в нашій повсякденній роботі».

Відділ інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.