Українське Товариство Глухих ( УТОГ ) у м. Коростень

11500, Житомирська область, м. Коростень, вул. Героїв Небесної Сотні, 27/15.

(097) 171 63 82

Е-майл: valentina.yanenko.333@ukr.net

Вівторок – П’ятниця з 9.00 до 18.00. Обід з 13:00 до 14:00. Неділя з 14:00 до 22:00. Субота, Понеділок – вихідний

Усі номери маршрутного транспорту міста. Зупинка: “Залізничний вокзал”.

Розташування на карті:

Українське Товариство Глухих ( УТОГ ) у м. Коростень

Українське Товариство Глухих (УТОГ) у м. Коростень розташоване поруч із залізничним вокзалом, на розі 3-х поверхового будинку на першому поверсі за адресою: 11500, Житомирська область, м. Коростень, вул. Табукашвілі 27. Телефон: (097) 171 63 82. Режим роботи: Вівторок – П’ятниця з 9.00 до 18.00, обід з 13.00 до 14.00; Неділя з 14:00 до 22:00; Субота, понеділок – вихідний. Дістатись можна всіма номерами маршрутного транспорту міста, зупинка: “Залізничний вокзал”, далі пішки по напрямку до парку Шевченка повз аптеки та стоматологічного кабінету “Дента”.

Голова УТОГ у м. Коростень: Яненко Валентина Іллівна.

Матеріальна база клубу дуже мале. Грошей з його утримання майже не виділяють. Зусиллями голови УТОГу з’явився комп’ютер, принтер, факс, телевізор. Ведуться переговори щодо інтернету. Проводяться різноманітні спортивні змагання. Так зовсім недавно команда з Коростеня посіла перше місце у Іграх Патріотів у Житомирі.

Метою створення Українського товариства глухих було та залишається організаційне об’єднання громадян з порушеннями слуху та мовлення, захист їх законних прав та інтересів, забезпечення інтеграції у навколишнє середовище, підвищення загальноосвітнього та культурного рівня, надання глухих інвалідам всебічної допомоги у професійній, трудовій та соціальній реабілітації.

З перших днів створення Українського товариства глухих його структурні підрозділи взяли на себе значну частину функцій державних органів щодо соціального захисту інвалідів із слуху. Соціальна допомога, яка до цього надавалася глухим на громадських засадах, почала представлятися на професійному рівні штатними працівниками обласних та територіальних організацій УТОГ та підвідомчих їм структур.

Сьогодні Українське суспільство глухих є юридичною особою зі статусом Всеукраїнської громадської організації.

Суспільство має свій Гімн та символіку, представляє інтереси нечуючих громадян України у всіх владних структурах.

Відповідно до прийнятого Верховною Радою України Закону “Про об’єднання громадян” Українське товариство глухих легалізоване у Міністерстві юстиції України 5 жовтня 1992 року з реєстраційним номером 308.

З 1959 року Українське товариство глухих є членом Світової федерації глухих (ВФГ)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.