Чергова перемога ФК “МАЛ” на Чемпіонаті Житомирської області з футболу

Про вдалий виступ наших футболістів повідмляє преслужба клубу на своїй сторінці в Фейсбук.

У матчі 5 туру Чемпіонату Житомирської області з футболу серед аматорських команд сезону 2023 року коростенський “Мал” переміг «Мур-Транс-Радомишль». Матч відбувся 10 червня у Радмишлі та закінчився із рахунком 3:1 на користь гостей.

Перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь господарів поля, які забили гол на 30 хвилині зустрічі. На самому початку другого тайму коростенці зрівняли рахунок, на 49 хвилині відзначився Шевченко Віктор, який забив сильним ударом за меж штрафного майданчика.
На 60 хвилині зустрічі капітан Малівців Ігор Черепанський вивів гостей вперед забивши з пенальті. Далі на 70 хвилині відзначився Рожко Дмитро, який зміцнив перевагу гостей забивши філіграним ударом з 30 метрів прямо у дев’ятку воріт.

Вітаємо команду, головного тренера Виговського Олександра Васильовича та вболівальників з перемогою.