Графік проведення звітів депутатів Коростенської міської ради за 2021 рік

загрузка...

Про місця і час проведення звітів депутатів Коростенської міської ради за 2021 рік повідомляє сайт Коростенської міскої ради.

 Прізвище,ім’я

та по батькові  депутата

Місце проведення звітуДата та час проведення звіту
1.   Науменко Віталій АнатолійовичОфіс ПП «Слуга народу», вул.Грушевського,1701.02.2022р.

о 12. 00 год.

2.   Васянович Андрій ЮрійовичОфіс ПП «Слуга народу», вул.Грушевського,1701.02.2022р.

о 12. 00 год.

3.   Науменко Олена ВолодимирівнаОфіс ПП «Слуга народу», вул.Грушевського,1701.02.2022р.

о 12. 00 год.

4.   Недашківський Андрій МиколайовичОфіс ПП «Слуга народу», вул.Грушевського,1701.02.2022р.

о 12. 00 год.

5.   Ярошевець Сергій ВасильовичОфіс ПП «Слуга народу», вул.Грушевського,1701.02.2022р.

о 12. 00 год.

6.   Ковальчук Владислав АнатолійовичОфіс ПП «Слуга народу», вул.Грушевського,1701.02.2022р.

о 12. 00 год.

7.   Гуськов Володимир ВалерійовичОфіс ПП «Слуга народу», вул.Грушевського,1701.02.2022р.

о 12. 00 год.

8.   Грищенко Віталій Васильович

 

 

 

Офіс ПП «Слуга народу», вул.Грушевського,1701.02.2022р.

о 12. 00 год.

9.   Олексійчук Олександр Степанович

 

 

Міський ліцей №2, актовий зал12.02.2022р.

о 10.00 год.

10.  Головійчук Олег Сергійович

 

 

Міський ліцей №2, актовий зал12.02.2022р.

о 10.00 год.

11.  Гречко Ольга Петрівна

 

 

Приміщення ЗОШ №1309.02.2022р.

о 17.00 год.

12.  Дідківський Вадим Миколайович

 

 

Кабінет місцевого самоврядування  №13 вул.Грушевського,2217.01.2022р.

о 10.00 год.

13.  Гурінчук Андрій Вікторович

 

 

Міський колегіум, спортивний зал

вул.Мельника,9

23.02.2022р.

о 19.00 год.

14.  Поліщук Ірина Іванівна

 

 

вул.Грушевського 28, І поверх, студія краси26.01.2022р.

об 11.00 год.

15.  Юхимович Юлія Вікторівна

 

 

Міський ліцей №2, актовий зал12.02.2022

о 10.00 год.

16.  Шевченко Алла Михайлівна

 

 

вул.Грушевського 28, І поверх, студія краси26.01.2022р.

об 11.00 год.

17.  Стужук Володимир Миколайович

 

 

 

Будинок культури, мікрорайон Чигирі22.01.2022р.

о 17.00 год.

Приміщення ЗОШ №828.01.2022р.

о 17.30 год.

18.  Авраменко Сергій Анатолійович

 

 

Будинок культури, мікрорайон Чигирі22.01.2022р.

о 17.00 год.

Приміщення ЗОШ №828.01.2022р.

о 17.30 год.

19.  Заєць Микола Анатолійович

 

 

Приміщеня НВК №1221.01.2022р.

о 17.00 год.

20.  Турушин Вадим Євгенійович

 

 

Приміщеня НВК №1221.01.2022р.

о 17.00 год.

21.  Шишук Яків  ОмеляновичПриміщення міського колегіуму, вул.Мельника,922.01.2022р.

о 10.00 год.

22.  Куницький Василь Іванович

 

 

Приміщення міського ліцею №9, актовий зал09.02.2022р.

о 14.00 год.

23.  Тертична Наталія Андріївна

 

 

Приміщення НВК №12, вул.Київська,429.01.2022р.

о 14.00 год.

24.  Козак Юлія Володимирівна

 

 

Приміщення НВК №12, вул..Київська,429.01.2022р.

о 14.00 год.

25.  Краєвський Андрій Валерійович

 

 

Приміщення НВК №12, вул..Київська,429.01.2022р.

о 14.00 год.

26.  Мостівенко Тетяна Аркадіївна

 

 

Приміщення храму Петра і Павла, вул.Залізнична,1123.01.2022р.

об 11.30 год.

27.  Єсін Ігор Володимирович

 

 

Приміщення Локомотивного депо ст.Коростень (пров.Леся Курбаса )15.01.2022р.

о 12.00 год.

28.  Краснокутська Алла Володимирівна

 

с.Михайлівка, офіс старости22.01.2022р.

о 12.00 год.

29.  Потопальський Юрій Володимирович

 

с.Каленське, офіс старости29.01.2022р.

о 12.00 год.

30.  Кереселідзе Тетяна Вікторівна

 

 

Приміщення Центру дитячої та юнацької творчості, вул.Грушевського,6626.01.2022р.

о 13.00 год.

31.  Бойко Дмитро Васильович

 

 

Приміщення Центру дитячої та юнацької творчості, вул.Грушевського,6626.01.2022р.

о 13.00 год.

32.  Литвинюк Віта Володимирівна

 

 

Приміщення Центру дитячої та юнацької творчості, вул.Грушевського,6626.01.2022р.

о 13.00 год.

33.  Скляревська Катерина Леонідівна

 

 

Приміщення НВК №1228.01.2022р.

о 15.00 год.

Будинок культури с.Грозине11.02.2022р.

о 15.00 год.

34.  Дідус Дмитро Олександрович

 

 

Центр соціально-психологічної реабілітації населення, актовий зал, вул.Пролетарська,325.01.2022р.

о 15.00 год.

35.  Лінькова Людмила Володимирівна

 

 

Офіс ПП «Продцентр плюс», 2 поверх, вул.Шевченка,27/120.01.2022р.

о 17.00 год.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.