Новим директором Коростенської міської лікарні стане Сергій Ковердун

загрузка...

Як повідомляє пресслужба Коростенської міської ради, переможцем у конкурсі на посаду генерального директора КНП «Коростенська ЦМЛ Коростенської міської ради» став Сергій Ковердун.

13 жовтня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради».
У конкурсі брали участь 2 претенденти. Переможцем став директор КНП “Обласний діагностичний центр” м.Коростень Сергій Ковердун.
Довідково: Сергій Ковердун – громадянин України, народився 20.03.1967 р., освіта вища, станом на сьогодні працює директором Коростенського діагностичного центру”, який очолив у 2020р.

Відомості про освіту:

  • В 1984 р. закінчив Овруцьку СШ №1 із золотою медаллю,
  • в 1991 р. – Київський автодорожній інститут за спеціальністю «інженер-механік»,
  • в 2019 р. – Академію державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» .

Відомості про трудову діяльність:

  • з 18.02.2020 р. – в.о. директора КНП «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені»;
  • Квітень 2015 по листопад 2015 р. – голова Овруцької райдержадміністрації (звільнився за власним бажання на знак незгоди із політикою, яку проводив президент Порошенко);
  • з 01.08.2013 до 06.04. 2015 року –  генеральний директор ТОВ «Санвуд», яке спеціалізувалося по глибокій переробці деревини і постачало свою продукцію майже у 20 країн Європи, Азії і Близького Сходу;
  • з 5.05.2011 р. – директор ТОВ «Санвуд»;
  • з 8.01.2008  по 13.07.2010 р. – помічник – консультант народного депутата України, присвоєний 7-ий ранг державного службовця;
  • у 2007 р. – голова окружної комісії Територіального виборчого округу №64;
  • з 2001 по 2006 р. – робота в ДП «Овруцько-Народицький спецлісгосп»;
  • на інженерних посадах, начальник Радчанського нижнього складу спецлісгоспу;
  • з 1992- 2000 р. – голова ревізійної комісії, заступник голови  правління в КСП «Світанок»;
  • з 1985- 1987 р. – служба в лавах Радянської Армії;
  • у 1991 р. закінчив навчання на військовій кафедрі, нині старший лейтенант  запасу.

Відомості про громадську роботу (в тому числі на виборних посадах):

  • депутат Овруцької районної ради двох скликань;
  • у 2014 р. балотувався у народні депутати України по 64-му виборчому округу;
  • з 2015 року – депутат Житомирської обласної ради від ВО «Батьківщина»;
  • з 2015 року – у резерві на посаду заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації;
  • в 2017 році брав участь у конкурсі на посаду голови Житомирської обласної державної адміністрації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.