Перечень мероприятий , предложенных для включения «Схемы оптимизации теплоснабжения г. Коростень»

На вимогу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, в відповідності до закону України «Про теплопостачання» державна політика у сфері теплопостачання базується на принципах, зокрема, оптимального поєднання систем централізованого та автономного теплопостачання, відповідно до затверджених місцевими органами виконавчої влади схем теплопостачання з періодом перегляду п’ять років з метою удосконалення та техніко-економічної оптимізації цих схем (стаття 6 розділу ІІ). В зв’язку з тим що «Схема оптимізації теплопостачання м. Коростень» була затверджена ще в 2009 році та частина заходів вже виконанні, а частина втратила свою актуальність, враховуючи оприлюднену для обговорення Мінрегіоном Концепцію реалізації державної політики у сфері теплопостачання, фахівцями Коростенського комунального підприємства «Теплозабезпечення» були розроблені наступні заходи для включення до «Схеми оптимізації теплопостачання м. Коростень».

В 2017 році забезпечити встановлення теплових лічильників ще на 105 житлових будинках (або 109 вводів).

Включити до «Схеми оптимізації теплопостачання м. Коростень» відключення від системи центрального опалення 1-2 поверхових житлових будинків, всього: 1 поверхових – 54 шт.; 2 поверхових – 96 шт.

Провести в два етапи закриття 4-х котелень, робота яких є технічно не виправданою та економічно не рентабельною, а саме:

– в 2017 році – котелень по вул. 1Травня, 35 та по вул. С.Кемського (Жовтнева), 69;

– в 2018 році – по вул. Корольова, 32 та по вул. Каштанова, 15-а.

Для оптимізації теплових навантажень пропонується об’єднання теплових мереж наступних котелень:

– по вул. Шевченка (Кірова), 16 та по вул. Ольгинська, 4 – об’єднання з заміною насосного обладнання;

– по вул. Черемушки (К.Маркса), 4 та 6 – об’єднання з заміною котлів та насосного обладнання.

Для підвищення енергонезалежності системи теплопостачання міста та зменшення залежності від поставок природного газу пропонується перепідключення споживачів 8-ми котелень по трьом мікрорайонам міста до міні-ТЕЦ, які плануються до будівництва за кошти інвесторів та працюватимуть на альтернативних видах палива:

– котелень по вул. Б.Хмельницького, 18 та вул. С.Кемського (Жовтнева), 8/59. – до міні-ТЕЦ по вул. С.Кемського (Жовтнева), 11-а;

котелень по вул. Шевченка (Кирова), 86-а та 46-а – до міні-ТЕЦ по вул. Маяковського;

котелень по вул. Київська, 1 та по вул. Сосновского, 10, 25, 72 – до міні-ТЕЦ в районі Військового містечка.

6. Проведення диспетчеризації та перехід в автоматичний режим роботи 10 котелень міста.

Після реалізації всіх запланованих заходів Схема теплопостачання міста складатиметься з 25 котелень, з яких 3 котельні працюватимуть на альтернативних видах палива (2 – на пелетах, 1 – на відходах деревини) та 22 – на газу (з яких 13 працюватимуть в автономному режимі).

One comment

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.