Тимчасова слідча комісія розслідує факти корупції під час будівництва нафтобази у Коростені

загрузка...

Як повідомляє Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України, на засіданні Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду (далі — ТСК), що відбулося 17 червня, народні депутати обговорили ситуацію в м. Коростень Житомирської області, продовжили розгляд питання дотримання процедури надання містобудівних умов і обмежень та вимог чинного законодавства Департаментом містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) та заслухали питання щодо відмов у видачі дозволів на виконання будівельних робіт стосовно трьох об’єктів.

Також у закритому режимі учасники засідання заслухали представників правоохоронних органів щодо підстав закриття кримінальних проваджень, пов’язаних зі зловживанням у сфері архбудконтролю, що є предметом розслідування ТСК, а також про результати перевірок обґрунтованості закриття вказаних кримінальних проваджень.

На початку засідання народні депутати заслухали інформацію від правоохоронних органів і Коростенської міської ради щодо об’єкта «Реконструкція цілісного майнового комплексу під підприємство зберігання легкозаймистих паливних рідин, скрапленого вуглеводневого газу за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 4, м. Коростень Житомирської області».

Народний депутат Олексій Гончаренко зазначив, що ситуація є небезпечною та турбує мешканців. Оскільки відбувається будівництво складу легкозаймистих речовин фактично у центрі міста. Крім того, є низка юридичних порушень і не проводилися громадські слухання з цього питання. «Маємо зробити висновки з ситуації, що відбулася в Василькові у 2015 році на нафтобазі», — додав народний депутат.

Після заслуховування інформації голова ТСК Андрій Пузійчук зауважив, що, оскільки тривають спеціальні експертизи, це питання, буде розглянуто повторно, коли правоохоронні органи завершать розслідування.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.