Визначані переможці ХІІІ Міжнародного фестивалю дерунів

загрузка...

Список переможців опубліковано на сайті Коростенської міської ради. Отож, переможцями стали:

«Дивовижна самобутність»
серед підприємств, установ, громадських організацій
ІІІ місце Геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці Житомирської обласної ради
ІІ місце КВЖРЕП № 1
І місце Центр дитячої і юнацької творчості

«Дивовижна самобутність» серед гостей фестивалю

ІІІ місце Малинська територіальна громада
ІІ місце Ушомирська сільська територіальна громада
І місце Словечанська сільська територіальна громада

«Дивовижна самобутність» серед старостинських округів Коростенської МТГ

ІІІ місце Васьковицький старостинський округ
ІІ місце Сарновицький старостинський округ
І місце Хотинівський старостинський округ

«Дивовижна самобутність» (серед приватних осіб)

ІІІ місце Желєзняков Дмитро

ІІ місце Сичевська Юлія

І місце Мосійчук Наталія

«Зірка дерунярського мистецтва» (найсмачніші деруни)

серед підприємств, установ, громадських організацій
ІІІ місце Центр розвитку дитини № 18
ІІ місце Васьковицький ліцей
І місце Школа-гімназія № 2 ім.В.Сингаївського

«Зірка дерунярського мистецтва» (серед гостей фестивалю)

ІІІ місце Ставищенський старостинський округ
ІІ місце Словечанська сільська територіальна громада
І місце Ушомирська сільська територіальна громада

«Зірка дерунярського мистецтва» серед старостинських округів Коростенської МТГ :

ІІІ місце Малозубівщинський старостинський округ
ІІ місце Грозинський старостинський округ
І місце Каленський старостинський округ

«Зірка дерунярського мистецтва» (серед приватних осіб)

ІІІ місце Дідик Анатолій Миколайович

ІІ місце Білозьорова Наталія Миколаївна

І місце Заболотний Микола Вікторович

Найбільший, найоригінальніший овоч, фрукт, що виріс на Коростенщині».

ІІІ місце Школа-гімназія № 2 ім.В.Сингаївського (овочева композиція «Закохані»)
ІІ місце Дошкільний навчальний заклад № 21 (котята з патисонів)
І місце ФОП «Артемчук» (гарбуз об’ємом 1.2 м.)

«В древлянській столиці квітнуть вишиванки».

Категорія: Дитячий національний костюм :

ІІІ місце Будзинська Олена (Коростень)
ІІ місце Вигівська Дарина
І місце гурт Полісяночка» Словечанської ОТГ

Категорія: Жіночий національний костюм :

ІІІ місце Огороднік Ольга (м.Коростень)
ІІ місце Тичина Людмила (м.Коростень)
І місце Дорошкевич Наталія (смт.Лугини)

Категорія: Чоловічий національний костюм :

ІІІ місце Грищенко Іван (м.Коростень)
ІІ місце Кузьмич Нікіта (м.Коростень)
І місце Лазар Віктор (м.Коростень)

«Найкреативніше тематичне вбрання» (гастрономічні малюнки, принти, аплікації на одязі)

ІІІ місце Голонза-Михайлова Кароліна (спідниця з дерунами)
ІІ місце Будзинська Марія ( «Богиня деруна»)
І місце Гонцовська Аліна ( костюм Деруна)

Вітаємо переможців і зичимо наснаги і нагород у майбутньому!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.