Визначено переможців міського рейтингу «Гордість міста-2020»

загрузка...

Цієї пятниці у Коростенському  міському Палацу культури ім.Шевченка було визначено переможців міського рейтингу «Гордість міста-2020». Нижче приводимо список переможців за номінаціями (інформація узята на сайті міської ради).  Вітаємо переможців і бажаємо здобуття нових олімпів!

Професіонал року

Кращий медичний працівник—  Хоменко Світлана Іванівна, завідувач інфекційного відділення КНП «Коростенська центральна міська

лікарня Коростенської міської ради»

—  Єфімова Лариса Іванівна, завідувач інформаційно-аналітичного відділу, лікар-епідеміолог КНП «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради»

—  Кошелюк Тетяна Юріївна, завідувач відділення загальної практики-сімейної медицини КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  Коростенської міської ради

Рятувальник року—      Кривошиєнко Олег Григорович, старший водій 8 державної пожежно-рятувальної частини м. Коростень;
Кращий освітянин—  Клименко Жанна Іванівна, вчитель біології Коростенської міської гімназії №7
Кращий керівник установи,організації, комунального підприємства—    Білошицький Леонід Васильович, керівник  комунальної усатнови «Служба охорони громадського порядку міста Коростеня «Яструб»».

 

Кращий працівник культури—  Шамка Альона Олександрівна, керівник дитячої вокальної студії «Дивограй» МПК ім.Т.Шевченка
Кращий залізничник—      Ковтонюк Анатолій Іванович, станційний диспетчер залізничної станції Коростень виробничого підрозділу Коростенська дирекція залізничних перевезень регіональної філії ПЗЗ
Кращий працівник комунальних служб—         Лісовський Леонід Францович, столяр V розряду комунального виробничого житлового ремонтно-експлуатаційного підприємства №1,
 
Олімп трудової слави —  Скрябіна Любов Миколаївна, кухар ДНЗ №15 (50р.)
Краща трудова династія—  Родина залізничників Смиковських
Краща установа міста—  Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Джерело надії», директор Новицька Є.І.
Гордість міста в журналістиці—    Комунальне підприємство «ТО «Коростеньмедіа» КМР, директор Чижевська Н.М. ( з проєктом «КоростеньFM»)
Кращий заклад громадського харчування та торгівлі —  Ресторан «Гостинний двір», власник – приватний підприємець Вигівська Вікторія Василівна, шеф-кухар  Вигівський Олег.
Гордість міста в малому бізнесі —       Вигівська Людмила Сергіївна, приватний підприємець, власниця компанії «ЦентрКлімат»
Інновація в бізнесі—    Дерматокосметологічна клініка «SV Derm», керівник —  лікар-дерматовенеролог Валентина Степанчук,
Майстри краси—  Студія краси «АURUM», власник та керівник Лазаренко Альона

 

«Дбайливий господар»

Серед приватних будинків  —    Сергієнко Оксана Василівна (вул.Карбишева, 55)
Серед підприємств, установ, організацій  —    ДП «Коростенський лісгосп АПК», директор — Арутюнян К.А.
Серед ОСББ—    ОСББ «Грушевського 70», голова — Бронківська Т.В.

 

«Гуманна справа року»

Гордість міста за високий рівень соціальної відповідальності—      Приватне підприємство «Фармацевтична фабрика «НВО «Ельфа», директор – Середов І.Г.
Краща родина року—      ДБСТ Рябушенко
Партнерство і розвиток—  Розвиваючо-розважальний комплекс «Шалена PANDA»

у партнерстві Центру позашкільної освіти (директор –           Т.Кереселідзе), Палацу культури ім.Т.Шевченка (директор — В.Желєзко) та  стрілкового клубу  (керівник – М.Волівецький)

 

«Громадянська позиція»

Мужність та героїзм

 

— Петренко Михайло Петрович – військовий пенсіонер, учасник АТО
Сила духу—         Софія Науменко, учениця Коростенської міської гімназії №7
Особистий приклад—  Кучер Олена Миколаївна, вчитель початкових класів, заступник директора Коростенського міського колегіуму з навчально-виховної роботи
Благодійник року

 

—         Благодійний фонд «Єлеон», директор Москалик  Ігор Аркадійович
Відкриття року —      Приватне підприємство «ТАРРА», директор Кочин Марина Іванівна.
Збереження і примноження традицій             —  Костюченко Людмила Василівна, поетеса (творчий псевдонім «LyKos»)
Жива легенда—      Бароніна Світлана Петрівна, письменниця, член Спілки журналістів України
Відкрите серце—  Прокопенко Тетяна Вікторівна — зоозахисниця

 

«Успіх року»

Спортивна гордість міста —      Білоус Владислав Олександрович, тренер-викладач Коростенської філії Житомирської ДЮСШ з вільної боротьби
Наукова гордість міста—    Стеблянко Ольга Євгенівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Коростенської міської гімназії
Творча гордість міста—    Волківська Діана, кандидат педагогічних наук, письменниця, стипендіатка Президента України в категорії «Молоді письменники»
Стандарт професійного розвитку—  Поліщук Оксана Вікторівна, консультант КУ «Коростенський центр професійного розвитку педагогічних працівників КМР»
Прорив року—  Яковенко Вікторія Петрівна, вчитель образотворчого мистецтва Коростенської міської гімназії
Успіх року— Петрущенко Руслан Володимирович, керівник «Cinemaplus», оператор першого в Коростені короткометражного художнього фільму «На Івана Купала дівчина щастя шукала».

 

«Нове імя року»

Наукова надія міста —   Бацан Ілля Олександрович, учень 11-б класу міської гімназії
Спортивна надія міста —  Бардачевська Ангеліна, студентка Харківського училища фізкультури і спорту, чемпіонка України з вільної боротьби серед кадетів
Творча надія міста—       Кошицька Аріна, вихованка вокальної студії «Дивограй» міського Палацу культури ім.Т.Шевченка

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.