Вода на пляжах Коростеня не відповідає санітарним нормам

загрузка...

ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»  опублікувала результати перевідки води на найбільших пляжах Житомирської області. Результати для  Коростенської водойми невтішні —  вода не відповідає санітарним вимогам за вмістом кишкової палички. Такий же результат і на дорослому пляжі у Житомирі, хоча «Дитячий» пляж пройшов перевірку зі знаком «Дозволено».

Інформація про якість води на пляжах Житомирщини (у межах здійснення моніторингу) станом на 28 травня 2021р.:

У лабораторному центрі резюмують: вода в межах дорослого пляжу в містах Житомир (гідропарк) та Коростень (пляж ім. Горького) не відповідає нормам за бактеріологічними показниками, а саме: вміст лактозопозитивних кишкових паличок складає
— дорослий пляж м. Житомир – 24 000 в 1 дм3
— пляж ім. Горького м. Коростень – 240 000 в 1 дм³ при нормі не більше 5000 в 1 дм³.

Зазначається, що це свідчить про фекальне забруднення води.

Вода на пляжі у місті Бердичів не відповідає нормі за біохімічною потребою в кисні: БСК5- 16,2 мгО2/дм³ при нормі 6 мгО2/дм³.


В той же час працівники Коростенської міської комунальної рятувальної служби на воді надали допомогу КВГП по упорядкуванню міського пляжу — покіс трави. Проте коростенцям, щоб покупатися потрібно дочекатися дві речі: сонячних днів для прогріву води і з недільку часу, щоб фекалії покинули межі міста вниз по течії (при умові, що не з’являться нові).


 

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.