Арсеній Пушкаренко: Правоохоронні органи мають звітувати про розслідування пожеж на Житомирщині

загрузка...

Правоохоронні органи повинні надати суспільству інформацію про те, як проходить розслідування пожеж на Житомирщині навесні цього року, які збитки понесла держава і кого треба притягнути до відповідальності.

З відповідним запитом до Офісу Генпрокурора, СБУ, Нацполіції та ДБР звернувся народний депутат від фракції «Слуга народу» Арсеній Пушкаренко   разом із членами МФО «Житомирщина» – Тетяна Грищенко, Богдан Кицак, Дмитро Костюк, Сергій Кузьміних та Ігор Герасименко.

«Ми хочемо дізнатися, як триває розслідування кримінальних проваджень за фактом цих пожеж, чи є коло підозрюваних, чи був хтось затриманий і які збитки понесла держава. Ми переконані, ця інформація має бути публічною – і Житомирщина, і все суспільство мають знати правду, хто винен у цій надзвичайній ситуації», – зазначив Арсеній Пушкаренко під час брифінгу у Верховній Раді.

Він наголосив, що цьогорічні пожежі на Житомирщині стали найбільшими з 1996 року. Вони завдали великої шкоди флорі та фауні: понад 50 тисяч гектарів лісів палало, з них 24 тисячі – погорільники і більше не підлягають оновленню.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.