Полунична ферма під Києвом: їж скільки влізе за «дякую»! Подробиці

загрузка...

Про полуничну ферму на Київщині у своєму посту в Фейсбук повідомляє користувач Микита Андрєєв.

«Зазвичай я нікого не рекламую, але це особливий випадок. Під Києвом в с. Бабинці є ягідна ферма самообслуговування Arkush UA. Засновник і господар — український захисник, ветеран АТО/ООС Володимир.

У цій фермі ви платите лише за те, що вивозите. Сьогодні ми зібрали понад 6 кілограмів полуниці. Крім неї тут є малина, лохина. Вартість полуниці — 80 грн/кг. Все, що зможете з’їсти тут на місці, не рахується, лише за «дякую».
Володимир розповів, що гостей наразі небагато. І тому дуже шкода полуницю, яка от-от почне гнити. Ну і звичайно шкода зусиль, які були витрачені, щоб її виростити (а в цьому році через погоду це важче звичайного).

Я вважаю, що українських захисників треба підтримувати. Ну і до того ж, полуниця набагато смачніша, ніж з супермаркетів. А ще (для інтровертів як я) — в будні дні тут взагалі немає людей, лише купа смачної ягоди.
Upd. всі деталі за телефонами 0960653671 та 0660934940″, — відмічає Микита Андрєєв у своєму пості.

То ж поки ще  полуниця спіє, а ціна на неї на коростенских базарах «кусається» можете гайнути з друзями до пана Володимира — самим поїсти досхочу і друзям/родичам привезти солодкого та корисного. Ну і для Коростень-Інфо пару кіло можете прихватити, будем раді!

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.