У Житомирській області визначили топові туристичні місця п’ять «магнітів» — парк «Древлянський» серед них

загрузка...

На сесії депутати Житомирської обласної ради затвердили програму розвитку туризму на 2021-2023 роки. У програмі визначено 5 туристичних «магнітів» області.

Як повідомляє «Укрінформ», це заказник «Камінне село» в Олевському районі, історичний комплекс «Кляштор Босих Кармелітів» у Бердичеві, парк «Древлянський» у Коростені, Національний музей космонавтики ім. С.П. Корольова у Житомирі та замок-музей «Радомисль» у Радомишлі.

Музей Космонавтики м.Житомир
Музей Космонавтики м.Житомир

Крім того, на Житомирщині виокремили 6 основних перспективних напрямків туризму: автентичний, фестивальний, спортивний, релігійний, діловий та медичний.

"Камінне село", Олевський район
«Камінне село», Олевський район

У документі зазначається, що в області є низка проблем, які призупиняють розвиток туристичної галузі. Серед них – низька конкурентоспроможність туристичних послуг, недостатній розвиток інфраструктури, мала кількість турінфоцентрів та сувенірної продукції, відсутність маркування на турмашрутах.

Замок-Музей Радомисль
Замок-Музей Радомисль

Розробники програми вважають, що вона поступово дасть змогу вирішити визначені проблеми.

Мета програми, яку затвердили депутати, – створення якісного конкурентоздатного туристичного продукту Житомирської області, що сприятиме збільшенню туристичних потоків; перетворення напряму туризму на прибуткову галузь економіки області; створення умов для інформаційної обізнаності про туристичні об’єкти та продукти, які пропонуються для пізнавальних, рекреаційних, освітніх, розважальних подорожей та екскурсій; формування позитивного туристичного іміджу області; популяризування туристичної Житомирщини на всеукраїнській туристичній арені.

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.