Местный совет (депутаты) Коростеня

загрузка...

Местный совет города Коростень

11500, Житомирская область, г. Коростень, ул. Грушевского , 22,

Все номера маршрутного транспорта города. Остановка: «Центральный рынок».

Расположение на карте:

Исполнительный комитет (Горисполком) города Коростень на карте

Местный совет города Коростень

Местный совет города Коростень расположен нв центре города, напротив площади Ленина по адресу: 11500, Житомирская область, г. Коростень, ул. Грушевского , 22 . Прием граждан осуществляется каждый вторник с 9ч. до 13ч.  Добраться можно всеми номерами маршрутного транспорта города, остановка: «Центральный рынок», далее пешком 300 м в направлении центра города . Контактный телефон ( секретарь городского совета ) : (04142) 4-30-31.

Секретарь городского совета

Олексийчук Александр Степанович

E-mail: sekretar@rada-kor.gov.ua 

Родился 15 августа 1972 в г.. Коростене, Житомирской области. Гражданин Украины.

Образование высшее: в 1996 году закончил Харьковский военный университет, специальность: радиоэлектронные устройства, системы и комплексы, квалификация радиоинженер.

В 2013 году закончил Житомирский национальный агроэкологический университет, специальность: учет и аудит, квалификация: специалист по учету и аудиту.

Трудовая деятельность: с 1996 года по 2000 год — служба в Вооруженных Силах Украины на должностях командира взвода, заместителя командира батареи.

С 2000 года по 2011 год — служба в налоговой милиции Государственной налоговой службы Украины. Подполковник налоговой милиции.

С января 2013 года по март 2019 — начальник отдела снабжения ЗАО «Коростенский завод МДФ».

Женат, имеет сына


Депутататы Коростенського городского совета  VIIІ созыва

Фракція “Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

1.

Скляревська Катерина Леонідівна – голова фракції

2.

Дідус Дмитро Олександрович

3.

Лінькова Людмила Володимирівна

Фракція «Європейська Солідарність»

1.

Тертична Наталія Андріївна – голова фракції

2.

Краєвський Андрій Валерійович

3.

Козак Юлія Володимирівна

4.

Мостівенко Тетяна Аркадіївна

Фракція «Опозиційна платформа – За життя»

1.

Гречко Ольга Петрівна – голова фракції

2.

Дідківський Вадим Миколайович

3.

Юхимович Юлія Вікторівна

4.

Гурінчук Андрій Вікторович

5.

Головійчук Олег Сергійович

6.

Поліщук Ірина Іванівна

7.

Шевченко Алла Михайлівна

Фракція «Радикальна партія Олега Ляшка»

1.

Лазаренко Валентина Володимирівна – голова фракції

2.

Васькевич Микола Григорович

3.

Гавенко Олег Анатолійович

Фракція «СЛУГА НАРОДУ»

1.

Науменко Віталій Анатолійович – голова фракція

2.

Ковальчук Владислав Анатолійович

3.

Васянович Андрій Юрійович

4.

Науменко Олена Володимирівна

5.

Недашківський Андрій Миколайович

6.

Гуськов Володимир Валерійович

7.

Ярошевець Сергій Васильович

Фракція «За майбутнє»

1.

Кереселідзе Тетяна Вікторівна– голова фракції

2.

Бойко Дмитро Васильович

3.

Литвинюк Віта Володимирівна

Фракція «Ліва опозиція»

1.

Потопальський Юрій Володимирович– голова фракції

2.

Єсін Ігор Володимирович

3.

Краснокутська Алла Володимирівна

Постоянные комиссии Коростенского городского совета

Комиссия по вопросам бюджета, экономики и коммунальной собственности

1. Єсін Ігор Володимирович «Ліва опозиція» -голова комісії

2. Стужук Володимир Миколайович «Наш край» — заступник комісії
3. Тертична Наталія Андріївна «Європейська солідарність»

— секретар комісії

Члени комісії: 

4. Ковальчук Владислав Анатолійович «Слуга народу»
5. Ярошевець Сергій Васильович «Слуга народу»
6. Недашківський Андрій Миколайович «Слуга народу»
7. Юхимович Юлія Вікторівна  «Опозиційна платформа – За життя»
8. Головійчук Олег Сергійович «Опозиційна платформа – За життя»
9.Бойко Дмитро Васильович «За майбутнє»
10.Авраменко Сергій Анатолійович «Наш край»
11.Лінькова Людмила Володимирівна «Батьківщина»

Комиссия по вопросам земельных ресурсов, строительства и архитектуры

1. Грищенко Віталій Васильович «Слуга народу» — голова постійної комісії
2. Дідківський Вадим Миколайович «Опозиційна платформа – За життя»-  заступник голови комісії
3 Потопальський Юрій Володимирович «Ліва опозиція»

— секретар комісії

Члени комісії: 

4. Гуськов Володимир Валерійович «Слуга народу»
5. Васянович Андрій Юрійович «Слуга народу»
6. Поліщук Ірина Іванівна «Опозиційна платформа – За життя»
7. Заєць Микола Анатолійович «Наш край»
8. Дідус Дмитро Олександрович «Батьківщина»
9. Краєвський Андрій Валерійович «Європейська солідарність»
10. Гавенко Олег Анатолійович «Радикальна партія Олега Ляшка»

Комиссия по вопросам законности, правопорядка, прав человека, развития общины, депутатской деятельности и этики

1. Литвинюк Віта Володимирівна «За майбутнє»— голова постійної комісії
2. Гурінчук Андрій Вікторович «Опозиційна платформа – За життя» — заступник голови комісії
3. Васькевич Микола Григорович «Радикальна партія Олега Ляшка»

— секретар комісії

 Члени комісії: 

4. Олексійчук Олександр Степанович «Опозиційна платформа – За життя»
5. Науменко Віталій Анатолійович «Слуга народу»

6. Шишук Яків Омелянович «Наш край»

Комиссия по вопросам гуманитарной политики, СМИ

1. Скляревська Катерина Леонідівна «Батьківщина»- голова постійної комісії
2. Гречко Ольга Петрівна «Опозиційна платформа – За життя» -заступник голови комісії
3. Козак Юлія Володимирівна «Європейська солідарність» — секретар комісії

Члени  комісії:

4. Кереселідзе Тетяна Вікторівна «За майбутнє»
5. Краснокутська Алла Володимирівна «Ліва опозиція»
6.Куницький Василь Іванович  «Наш край»

Комиссия по вопросам социальной защиты, охраны здоровья и экологии

1. Лазаренко Валентина Володимирівна «Радикальна партія Олега Ляшка» — голова комісії
2. Турушин Вадим Євгенійович «Наш край»  — заступник голови комісії
3.Мостівенко Тетяна Аркадіївна «Європейська солідарність» — секретар комісії

Члени комісії:

4. Науменко Олена Володимирівна «Слуга народу»
5. Шевченко Алла Михайлівна «Опозиційна платформа – За життя»

Контактная информация депутатов Коростенского городского совета


Закрепление депутатов Коростенского городского совета по округам г.Коростень

м. Коростень – вул.Грушевського: 122, 124, 128, 132, 134, 136–136А, 138–138А, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 155–285А; вул.Житомирська, вул.Зв’язківців, вул.Кільцьова, вул.Чехова, вул.9 Травня, пров.Будівельний, пров.Центральний, пров.1 Житомирський, пров.1 Зв’язківців, пров.2 Житомирський.

Краєвський А.В. «Єропейська солідарність»
Лінькова Л.В. «Батьківщина»
Шишук Я.О. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»


м. Коростень – вул.Грушевського: 47; вул.Мельника, вул.Черемушки: 65–65Б, 67–67А; вул.Шолом-Алейхема: 70А,72А; пров.Миколи Куліша.

Краєвський А.В. «Єропейська солідарність»
Лінькова Л.В. «Батьківщина»
Шишук Я.О. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»
Гурінчук А.В. «Опозиційна платформа – За життя»


м. Коростень – вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Гайдамацька: 5, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–60; вул.Гастелло: 4–20; вул.Гоголя: 23–30; вул.Грушевського: 75–121, 123–123Ж,
126–127, 129, 133, 135, 137–137П, 139А–139Н, 141–141А, 143, 145–145Б, 147–147А, 149, 151; вул.Жмаченко: 34, 39–69; вул.Коцюбинського: 35–112; вул.О.Кобилянської, вул.Черемушки: 44, 46–54, 56–60, 64, 66, 68–146; вул.Шолом-Алейхема: 69, 71–71А, 73–75, 77–81, 83, 85–115.
Краєвський А.В. «Єропейська солідарність»
Лінькова Л.В. «Батьківщина»
Шишук Я.О. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»
Гурінчук А.В. «Опозиційнаплатформа – За життя»


м. Коростень – вул.Гастелло: 22–28А; вул.Григорія Сковороди, вул.Коцюбинського: 1–34;
пров.Коцюбинського, пров.Марії Примаченко.
Краєвський А.В. «Єропейська солідарність»
Шишук Я.О. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»
Кереселідзе Т.В. «За майбутнє»
Лінькова Л.В. «Батьківщина»


м. Коростень – вул.Василя Стуса: 3–9, 11, 13, 15, 17, 19–21А, 23, 25, 27, 29, 31; вул.Гайдамацька: 2А–4, 8, 10–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24; вул.Гоголя: 3–22; вул.Грушевського: 53, 55, 57, 59–74Б; вул.Черемушки: 1–41, 45, 55, 63; вул.Шолом-Алейхема: 57–59, 61, 65–68, 70, 72, 76, 82, 84.

Краєвський А.В. «Єропейська солідарність»
Лінькова Л.В. «Батьківщина»
Шишук Я.О. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»
Литвинюк В.В. «За майбутнє»


м.Коростень – вул.Василя Стуса: 10, 12– 12Б, 14, 16, 18; вул.Грушевського: 36, 38–38А, 40, 42–44, 46, 48–52, 54, 56, 58; вул.Івана Котляревського: 2, 4–4А, 6, 8– 10, 12, 14, 18–18Б; вул.Паризької комуни, вул.Шолом-Алейхема: 10–10А, 14, 16–56, 60, 64; пров.Ігоря Сікорського, пров.Музейний.

Козак Ю.В. «Єропейськасолідарність»
Лінькова Л.В. «Батьківщина»
Турушин В. Є. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»
Кереселідзе Т.В. «За майбутнє»


м.Коростень – вул.Базарна, вул.Василя Стуса: 22, 24, 26–26А, 28–28Б, 30, 32– 126; вул.Ж.Кудакова, вул.Жмаченко: 1– 33, 35–38; вул.Івана Котляревського: 3– 3/37, 5/42, 7, 11, 13–13А, 17–17А, 19– 164; вул.Кирила і Мефодія,вул.Ковельська, вул.Лозова, вул.Н.Курченко, пров.Базарний, пров.Лозовий, пров.Миколи Лисенка,пров.Новий Ковельський, пров.Остапа
Вишні.

Тертична Н.А. «Єропейськасолідарність»
Скляревська К.Л.«Батьківщина»
Турушин В.Є. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»


м. Коростень – вул.Базарна площа, вул.Волонтерська, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Грушевського: 35, 37, 39–39А, 41–41А, 45; вул.Коротуна, вул.Шолом-Алейхема: 3–8, 11, 15.

Козак Ю.В. «Єропейськасолідарність»
Олексійчук О.С. «Опозиційна платформа – За життя»
Скляревська К.Л. «Батьківщина»
Турушин В.Є. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»
Ярошевець С.В. «Слуга народу»


м.Коростень – вул.Бровар, вул.Василя Петренка, вул.В.Котика, вул.Гетьмана Пилипа Орлика, вул.Добровольчих батальйонів, вул.Древлянська, вул.Захарченка, вул.Іскоростенська, вул.Князя Мала, вул.Кооперативна, вул.Лермонтова, вул.Ломоносова, вул.Мічуріна, вул.Ольгинська, вул.Річна, вул.Сергія Романчука, вул.Сосюри, вул.Суворова,
вул.Трипольського, вул.Усенова, вул.8 Березня, вул.9 Січня, пров.Бровар, пров.В.Котика, пров.Михайла Старицького, пров.Олега Антонова, пров.Олеся Гончара, пров.1 Зарічний, пров.1-й 1 Травня, пров.2-й 1 Травня, пров.8 Березня.

Краєвський А.В. «Єропейська солідарність»

Грищенко В.В. «Слуга народу»
Скляревська К.Л.«Батьківщина»
Заєць М.А. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»
Ковальчук В.А. «Слуга народу»


м. Коростень – вул.Грушевського: 2–33; вул.Шевченка: 3.

Козак Ю.В. «Єропейськасолідарність»
Науменко О.В. «Слуга народу»
Поліщук І.І. «Опозиційнаплатформа – За життя»
Скляревська К.Л.«Батьківщина»
Турушин В.Є. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»


м. Коростень – вул.В.Сосновського: 2–39, 41, 51, 54–84А; вул.1 Травня, пров.Сосновського.
Краєвський А.В. «Єропейська солідарність»

Скляревська К.Л. «Батьківщина»
Заєць М.А. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»
Головійчук О.С. «Опозиційна платформа – За життя»


м. Коростень – вул.В.Сосновського: 40, 44–50А, 52–52Л; вул.І.Оснадчука.

Краєвський А.В. «Єропейськасолідарність»
Потопальський Ю.В. «Ліва опозиція»
Юхимович Ю.В. «Опозиційна платформа – За життя»
Олексійчук О.С. «Опозиційна платформа – За життя»
Скляревська К.Л. «Батьківщина»
Заєць М.А. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»


м.Коростень – вул.Добролюбова, вул.З.Космодем’янської, вул.Київська: 19А–21Б; вул.Л.Шевцової, вул.У.Громової, вул.Шатрищанська, пров.1 Добролюбова, пров.1 Шатрищанський, пров.2 Добролюбова, пров.2 Шатрищанський, пров.3 Добролюбова, пров.3 Шатрищанський.

Краєвський А.В. «Єропейська солідарність»

Скляревська К.Л.«Батьківщина»
Заєць М.А. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»
Головійчук О.С. «Опозиційна платформа – За життя»


м.Коростень – вул.Заводська, вул.Київська: 1–19; вул.Південна, пров.Заводський, пров.Південний, пров.Польовий, пров.1 Гранітний, пров.2 Гранітний.

Краєвський А.В. «Єропейська солідарність»
Скляревська К.Л. «Батьківщина»
Заєць М.А. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»
Головійчук О.С. «Опозиційна платформа – За життя»


м.Коростень – вул.Героїв Небесної Сотні: 3–21; вул.Історична, вул.І.Франка, вул.Музейна, вул.Шевченка: 4–26/11; пров.Шевченка.

Дідус Д.О. «Батьківщина»
Козак Ю.В. «Єропейська солідарність»
Шевченко А.М. «Опозиційна платформа – За життя»

Турушин В.Є. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»
Науменко В.А. «Слуга народу»
Краснокутська А.В. «Ліва опозиція»


м.Коростень – вул.Героїв Небесної Сотні: 23–31; вул.Козацька, вул.Маяковського: 2–9; вул.Торгова, вул.Шевченка: 31–63, 65, 67–67А, 69–71, 73–73А, 75–75В, 77–77Б, 79, 81;
пров.Гербовий, пров.Леся Курбаса.

Дідус Д.О. «Батьківщина»
Козак Ю.В. «Єропейська солідарність»
Стужук В.М. «Наш край»
Турушин В.Є. «Наш край»


м. Коростень – вул.Шевченка: 64, 66, 68, 72, 74, 76–76В, 78–78А, 80, 82–89, 91–91Б, 93, 95, 97, 99.

Дідус Д.О. «Батьківщина»
Мостівенко Т.А. «Єропейська солідарність»
Авраменко С.А. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»


м.Коростень – вул.Єсеніна, вул.Карпенка-Карого, вул.Маяковського: 10–109; вул.Шевченка: 90, 92, 94, 96, 98–98А, 100–126; пров.Ковельський, пров.Парковий.

Дідус Д.О. «Батьківщина»
Мостівенко Т.А. «Єропейська солідарність»
Авраменко С.А. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»
Єсін І.В. «Ліва опозиція»


м.Коростень – вул.Генерала Кульчицького, вул.Горького: 29–31А, 33, 80–156; вул.Доватора, вул.Карбишева, вул.Козаченка, вул.Космонавтів, вул.Пушкінська, вул.Тургенєва, вул.Черняховського, вул.Яневича.

Дідус Д.О. «Батьківщина»
Авраменко С.А. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»
Недашківський А.М. «Слуга народу»
Мостівенко Т.А. «Єропейська солідарність»


м.Коростень – вул.Вокзальна, вул.Героїв Крут, вул.Герцена, вул.Деповська, вул.Залізнична, вул.Ковпака, вул.Корольова, вул.Кривоноса, вул.Курчатова, вул.Л.Чайкіної, вул.Малишка, вул.Марко Вовчок, вул.Матросова, вул.Миколаївська, вул.Михайла Стельмаха, вул.Михайлівська, вул.Південний пост, вул.Прорізна, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Тичини, вул.Чкалова, вул.Шкільна, пров.Вокзальний, пров.Герцена, пров.Залізничний, пров.Курчатова, пров.Максима Рильського, пров.Прорізний, пров.1 Корольова, пров.2 Корольова, пров.3 Корольова.

Дідус Д.О. «Батьківщина»
Дідківський В.М. «Опозиційнаплатформа – За життя»
Авраменко С.А. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»
Васянович А.Ю. «Слуга народу»


м. Коростень – вул.Благовіщення, вул.Богдана Хмельницького: 6, 8, 13–83А; вул.Князя Ярослава Мудрого, пров.Б.Хмельницького, пров.Міхи Козимиренка.

Дідус Д.О. «Батьківщина»
Мостівенко Т.А. «Єропейська солідарність»
Авраменко С.А. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»
Гавенко О.А. «Радикальна партія Олега Ляшка»


м. Коростень – вул.Горького: 32, 34–74А; вул.Князя Володимира, вул.Лесі Українки, вул.Північна, вул.Пролетарська, вул.Соломії Крушельницької, пров.Марії Заньковецької, пров.1 Лесі Українки, пров.1 Пролетарський, пров.2 Лесі Українки, пров.2 Пролетарський.

Дідус Д.О. «Батьківщина»
Мостівенко Т.А. «Єропейська солідарність»
Авраменко С.А. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»


м. Коростень – вул.Амосова Миколи, вул.Богдана Хмельницького: 1–3, 7, 9А; вул.Горького: 1–28; вул.Промислова, вул.Сергія Кемського: 3–12Д, 14, 16, 18, 20–20А, 22, 24–24А, 26Б, 28, 30, 32–32А, 36, 38–38А, 40–42В, 44–46В, 48–48Д, 50–50Д, 56, 58–58В/1, 66, 70А, 74, 78;  пров.Горького, пров.Олекси Тихого.

Козак Ю.В. «Єропейськасолідарність»
Лінькова Л.В. «Батьківщина»
Турушин В.Є. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»
Бойко Д.В. «За майбутнє»


м. Коростень – вул.Галана, вул.Дружби, вул.Козака, вул.Комарова, вул.Мендєлєєва, вул.Миру, вул.Нєкрасова, вул.О.Кошового, вул.Полякова, вул.Сергія Кемського: 13, 15, 17–17А, 19–19А, 21, 23–23Б, 25–25А, 27–27В, 29, 31, 33–35Б, 37А, 39, 43/24, 47, 49А–49/25, 51–55, 57, 59–65, 67–69А, 71–73, 75–77, 79, 81–81А, 83, 85, 87–89, 91А, 95–95Г, 97, 101, 103–103А, 105– 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 123, 127, 129–129А, 131, 133, 135, 137–137А, 139, 141, 143; вул.Тюлєніна, вул.Циолковського, пров.Галана, пров.Козака, пров.Полякова, пров.1
Дружби, пров.1 Жовтневий, пров.1 Мендєлєєва, пров.1 Нєкрасова, пров.1 О.Кошового, пров.2 Дружби, пров.2 Жовтневий, пров.2 Мендєлєєва, пров.2 Нєкрасова, пров.2 О.Кошового.

Козак Ю.В. «Єропейська солідарність»
Лінькова Л.В. . «Батьківщина»
Турушин В.Є. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»
Гуськов В.В. «Слуга народу»
Васькевич М.Г. «Радикальна партія Олега Ляшка»


м. Коростень – вул.Бєляєва, вул.Волкова, вул.Гагаріна, вул.Данила Галицького, вул.Добровольського, вул.Євгена Патона, вул.Івана Огієнка, вул.Князя Володимира Мономаха, вул.Набережна, вул.Н.Сосніної, вул.Олени Теліги, вул.Пацаєва, вул.Пашинська, вул.Сергія Кемського: 80, 82, 84–84В, 86, 90, 92–94, 96–96А, 97А–100А, 102, 104–104А, 108,
110–110А, 112–112А, 114, 116, 118, 120– 122, 124–126, 128/2, 130, 132, 134, 136,
138, 140, 142, 148–192; вул.Толстого, пров.Білокур Катерини, пров.Білошицького, пров.Павла
Чубинського, пров.1 Набережний, пров.1 Толстого, пров.2 Толстого, пров.3 Толстого, пров.4 Толстого.

Козак Ю.В. «Єропейська солідарність»
Скляревська К.Л. «Батьківщина»
Турушин В.Є. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»


м. Коростень – вул.Каштанова, вул.Селезньова: 146, 148, 150, 152, 154, 160, 162–164, 166, 168–235; вул.Сонячна, військова частина А1796.

Тертична Н.А. «Єропейська солідарність»
Скляревська К.Л. «Батьківщина»
Шишук Я.О. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»
Гречко О.П. «Опозиційна платформа – За життя»
Лазаренко В.В. «Радикальна партія Олега Ляшка»


м. Коростень – вул.Білокоровицьке шосе:6–37; вул.комісара Наровського,вул.Селезньова: 1–145А, 147–147А, 149, 151, 153, 155–159, 161, 165, 167; вул.Т.Кралі, вул.Чолівська, пров.Т.Кралі.

Гречко О.П. «Опозиційна
платформа – За життя»
Тертична Н.А. «Єропейська
солідарність»
Лінькова Л.В. «Батьківщина»
Шишук Я.О. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»
Лазаренко В.В. «Радикальна
партія Олега Ляшка»


м.Коростень – вул.гетьмана П.Сагайдачного, вул.Івана Котляревського: 168–208;
вул.І.Тарнавського, вул.Лісова, вул.Підпільників Дідківських, вул.ст.Коростень-Житомирський,
пров.Лісовий

Тертична Н.А. «Єропейська солідарність»
Лінькова Л.В. «Батьківщина»
Шишук Я.О. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»


м. Коростень – вул.Вишнева, вул.гетьмана І.Виговського, вул.Д.Саченка, вул.І.Кузьмінського, вул.П.Зеленого, вул.Проліскова, вул.Сингаївського, вул.Чигирівська, пров.Вишневий, пров.В.Сингаївського, пров.Д.Саченка, пров.1 І.Кузьмінського, пров.2 І.Кузьмінського.

Дідус Д.О. «Батьківщина»
Авраменко С.А. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»
Мостівенко Т.А. «Єропейська солідарність»

Закрепление депутатов Коростенского городского совета по округам-населенным пунктам Коростенской ОТГ

  1. с.Кожухівка с.Клочеве

Дідус Д.О. «Батьківщина»
Авраменко С.А. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»
Тертична Н.А. «Європейська солідарність»
Поліщук І.І. «Опозиційна платформа – За життя»
Гречко О.П. «Опозиційна платформа – За життя»

2.  с.Бехи, с.Вороневе, с.Сокорики

Литвинюк В.В. «За майбутнє»
Авраменко С.А. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»
Дідус Д.О. «Батьківщина»
Мостівенко Т.А. «Європейська солідарність»
Дідківський В.М. «Опозиційна платформа – За життя»
Васянович А.Ю. «Слуга народу»

3. с.Васьковичі

Авраменко С.А. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»
Шевченко А.М. «Опозиційна платформа – За життя»
Мостівенко Т.А. «Європейська солідарність»
Дідус Д.О. «Батьківщина»
Ярошевець С.В. «Слуга народу»

4.  с.Дідковичі, с.Булахівка, с.Межирічка, с.Барди

Мостівенко Т.А. «Європейськасолідарність»
Дідус Д.О. «Батьківщина»
Авраменко С.А. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»
Лазаренко В.В. «Радикальна партія Олега Ляшка»
Кереселідзе Т.В. «За майбутнє»

5. с.Сарновичі, с.Берестовець, с.Обиходи, с.Обиходівка

Козак Ю.В. «Європейська солідарність»
Скляревська К.Л. «Батьківщина»
Авраменко С.А. «Наш край»
Куницький В.І. «Наш край»

6.  с.Каленське, с.Мединівка, с.Великий ліс, с.Ходаки, с.Субине, с.Горбачі, с.Корма

Козак Ю.В. «Європейська солідарність»
Потопальський Ю.В. «Ліва опозиція»
Лінькова Л.В. «Батьківщина»
Турушин В.Є. «Наш край»
Стужук В.М. «Наш край»
Заєць М.А. «Наш край»
Недашківський А.М. «Слуга народу»

7.  с.Мала Зубівщина, с.Зубівщина

Тертична Н.А. «Європейська солідарність»
Науменко О.В. «СЛУГА НАРОДУ»
Скляревська К.Л. «Батьківщина»
Стужук В.М. «Наш край»
Турушин В.Є. «Наш край»

8.  с.Стремигород, с.Болярка, с.Діброва, с.Майданівка

Тертична Н.А. «Європейська солідарність»
Юхимович Ю.В. ««Опозиційна платформа – За життя»
Скляревська К.Л. «Батьківщина»
Стужук В.М. «Наш край»
Заєць М.А. «Наш край»
Шишук Я.О. «Наш край»
Ковальчук В.А. «Слуга народу»
Гавенко О.А. «Радикальна партія Олега Ляшка»

9.  с.Хотинівка, с.Новаки, с.Соболівка, с.Розтяжин, с.Іскорость, с.Домолоч,

Тертична Н.А. «Європейська солідарність»
Гурінчук А.В. ««Опозиційна платформа – За життя»
Скляревська К.Л. «Батьківщина»
Стужук В.М. «Наш край»
Заєць М.А. «Наш край»
Шишук Я.О. «Наш край»
Науменко В.А. «Слуга народу»

10. с.Холосне с.Злобичі, с.Нивки

Гречко О.П. ««Опозиційна платформа – За життя»
Головійчук О.С. ««Опозиційна платформа – За життя»
Грищенко В.В. «Слуга народу»
Тертична Н.А. «Європейська солідарність»
Скляревська К.Л. «Батьківщина»
Стужук В.М. «Наш край»
Заєць М.А. «Наш край»
Кереселідзе Т.В. «За майбутнє»

11 с.Михайлівка, с.Плещівка
Мостівенко Т.А. «Європейська солідарність»
Дідус Д.О. «Батьківщина»
Шишук Я.О. «Наш край»
Заєць М.А. «Наш край»
Краснокутська А.В. «Ліва опозиція»
Гуськов В.В. «Слуга народу»
Лазаренко В.В. « Радикальна партія Олега Ляшка»

12.  с.Сингаї, с.Грозине, с.Шатрище, с.Немирівка, с.Купеч

Козак Ю.В. «Європейська солідарність»
Олексійчук О.С. ««Опозиційна платформа – За життя»
Скляревська К.Л. «Батьківщина»
Шишук Я.О. «Наш край»
Заєць М.А. «Наш край»
Васькевич М.Г. «Радикальна партія Олега Ляшка»
Науменко В.А. «Слуга народу»
Єсін І.В. «Ліва опозиція»
Бойко Д.В. «За майбутнє»

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.