Телефонный справочник предприятий и организаций Коростенского района

загрузка...

СПРАВОЧНИК ТЕЛЕФОНОВ руководителей и работников Коростенской райгосадминистрации, районних руководителей и работников исполнительного аппарата Коростенского районного совета, районных учреждений и организаций, промышленных предприятий, сельскохозяйственных и фермерских хозяйств Коростенского района.

Руководящий состав районной государственной администрации

служебный

домашний

Председатель администрации

Нагорняк Владимир Васильевич

9-65-50

Факс Факс

9-65-26

Приемная

Белошицкая Ирина Николаевна

4-10-13

Первый заместитель председателя РГА

Кравчук Владимир Николаевич

4-68-47

9-62-42

 

Заместитель председателя РГА

Скляревская

Екатерина Леонидовна

9-64-55

5-05-75

 

Руководитель апарату аппарата

Пругов Сергей Иванович

4-41-91

3-37-58

 

Аппарат районной государственной администрации

Отдел организационно-кадровой работы

Начальник отдела

Авраменко Светлана Геннадьевна

9-64-62

5-81-41

Главный специалист

Любич Галина Владимировна

4-22-63

4-79-83 (соседи) 9-95-47 (родители)

Главный специалист

Кучинская Анна Станиславовна

9-64-62

9-53-98

 

Общий отдел

Начальник отдела

Рымарь

Галина Николаевна

9-65-26

4-55-24

Главный специалист

Королевич

Неля Николаевна

9-65-26

9-78-49

Секретарь приемной

Белошицкая Ирина Николаевна

Машинистка

Федишина

Людмила Борисовна

9-65-26

4-48-55

Юридический сектор сектор

Начальник сектора

Гомонов

Владимир Павлович

4-50-03

Главный специалист

Возный

Андрей Романович

Сектор контролю контроля

Начальник сектора

Главный специалист

Антонюк Татьяна Александровна

9-65-26

4-77-16

 

Сектор связей с общественными организациями и СМИ

Начальник сектора

9 64-38

Главный специалист

Консевич Елена Степановна

9-64-38

4-06-14

Отдел финансово-хозяйственного обеспечение

Начальник отдела

Гончарук

Валентина Людвиговна

9-63-45 9-63-45

Главный специалист

Редчиц

Людмила Николаевна

9-63-45

4-03-84

Заведующий хозяйством РГА

Свириденко

Анатолий Кузьмич

9-61-13

 

Уборщицы

Коваль

Ольга Николаевна

4-70-34

Уборщицы

ППетренко

Светлана Альбертовна

Главный специалист по вопросам режимно-секретной и мобилизационной работы

Рябушко Александр Николаевич

4-25-34

3-14-09

 

Отдел ведения Государственного реестра избирателей

Начальник отдела

Гомонова

Ирина Викторовна

4-54-07

4-50-03

Специалист I категории

С Скляревский Илья

В Васильевич

4-25-75

5-05-75

Специалист I категории

Нестеренко Лидия Васильевна

4-25-75

4-45-03

ГОСУДАРСТВЕННЫЙ РЕГИСТРАТОР

Государственный регистратор

Янович

Игорь Алексеевич

9-62-77

4-87-91

 

ГОСУДАРСТВЕННЫЙ АДМИНИСТРАТОР

Ведущий специалист

Гонгало Леся Павловна

4-33-42

5-08-44

 

Водители


Микола Павлович Николай Павлович

4-66-17 (сын)

 

ІІІ. Управління та відділи адміністрації

1. Управління економіки

Начальник управління

Подольський

Микола Павлович

4-47-16

9-03-84

 

Заступник начальник управління

Авраменко Василь Петрович

4-30-21

4-78-96

Головний спеціаліст

Щепанська

Ніна Григорівна


4-30-21

3-31-29

 

Головний спеціаліст

Скриннікова

Світлана Миколаївна

4-30-21

4-05-79

Головний спеціаліст

Андрійчук

Олена Петрівна

4-30-21

4-02-94

Спеціаліст по приватизації

Шуляренко

Ольга Іванівна

4-30-21

2. Відділ з питань надзвичайних ситуацій

Начальник відділу, начальник штабу ЦО

Ткач

Ольга Михайлівна

4-51-98

5-85-53

Головний спеціаліст

Ущапівська

Ольга Миколаївна

4-51-98

3. Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

Начальник відділу

Заєць

Антоніна Антонівна

4 — 50 — 29

3-02-71

Головний спеціаліст

Черевко

Максим Ігорович

4-50-29

4-10-56

 

Спортивна організація «Колос»

Грушко Олександр Володимирович

9-74-15

 

4. Служба у справах дітей

Начальник служби

Шинкар

Руслан Петрович


4-23-65

4-28-93

 

Зав.сектором органу опіки і піклування.

Грушко

Ніна Олексіївна

4-23-65

3-33-70

 

Спеціаліст І категорії

Скриннікова Аліна Володимирівна

4-23-65

4-05-79

 

5. Відділ регіонального розвитку, містобудування та архітектури

Начальник відділу

Савущик

Валентина Іванівна

4-10-30

3-03-63

 

Головний спеціаліст

4-20-71

 

Директор РКП АПК

Макарчук Тетяна Олександрівна

4-20-71

 

Технік-архітектор

Богданов

Леонід Андрійович

4-20-71

6. Архівний відділ

Начальник відділу

Корнієнко Ганна Петрівна

4-32-10

Архівіст

Мороз

Тетяна Йосипівна

4-32-10

4-00-10

Зав. відділом трудового архіву

Слобожан

Алла Володимирівна

4-32-10

Самостійні управління, відділи адміністрації

1. Фінансове управління

Начальник управління

Палюшкевич Олег Анатолійович

4-31-33

9-02-32


Водій

Сарнавський

Валентин Іванович

5-83-14


Бюджетний відділ

Заступник начальника управління, начальник відділу

Головний економіст

Нечипоренко

Іван Іванович

5-81-09

5-03-31

Економіст

Каленська

Наталія Володимирівна

4-15-03

3-03-75

Економіст

Каленська

Валентина Миколаївна

9-65-03

3-03-75

Економіст

Кондратовець Оксана Борисівна

9-65-03

Економіст

Власюк

Світлана Миколаївна

9-65-03

Економіст

Толочко

Тетяна Анатоліївна

9-65-03

4-79-27

Відділ доходів

Начальник відділу

Філоненко

Марія Олексіївна

4-20-56

3-02-75

Економіст

Пономарьова

Надія Анатоліївна

4-20-56

Бухгалтерія

Головний бухгалтер

Самчук

Тетяна Станіславівна

4-31-17

9-04-38

Заступник головного бухгалтера

Бовсунівська

Галина Миколаївна

4-31-17

6-25-89

2. Управління агропромислового розвитку

Начальник управління

Пашинський

Василь Іванович

9-61-39

Факс

4-45-47

 

Приймальна

Федотова

Людмила Степанівна

9-62-42

3-13-97

Заступник начальника управління

Онищенко

Любов Михайлівна

96-2-33

 



Начальник відділу по виробництву с/г продукції

Костюшко

Наталія Василівна

9-65-58

Начальник інспекції по якості

Ярошенко

Ярослав Федорович

4-24-74

4-35-59

Головний радіолог

4-32-18

2-14-28

Головний спеціаліст по тваринництву

Буравський

Олександр Антонович

4-32-18

4-74-97

Спеціаліст по кормо виробництву

Сичевська

Наталія Іванівна

4-32-18

Зав.сектором машинотехнічного забезпечення

Ковальчук

Анатолій Володимирович

4-32-18

3-21-67

Спеціаліст по ТБ

Головний спеціаліст по реформуванню

4-10-40

5-65-27

Начальник відділу економіст

Бондар

Алла Володимирівна

4-10-40

5-83-03

Головний спеціаліст-фінансист

Муравицька

Леся Олександрівна

9-62-33

5-65-88

Начальник відділу кадрів

Муравицька Валентина Степанівна

9-62-33

Начальник держтехнагляду

Макарчук

Микола Лукич

4-23-31

 

Водій

Гончарук

Юрій Володимирович

Прибиральниця

Ткачук

Лариса Петрівна

9-74-46

3. Відділ освіти

Начальник

Нагорняк Володимир Васильович

4-22-47

5-81-49

 

Заступник начальника

Митюк

Василь Дмитрович

4-12-23

4-26-47

 

Головний спеціаліст

Шиян

Віктор Михайлович

9-64-53

6-64-48

 

Провідний спеціаліст

Барановський

Віктор Іванович

4-22-24

4-76-01

 

Провідний спеціаліст

Хоменко

Михайло Васильович

9-64-53

6-92-19

Секретар-друкарка

9-64-72

4. Районне управління праці та соціального захисту населення вул.. І.Франка,5

Начальник управління

Приймальна

Ситнік

Лілія Володимирівна

4-44-89

9-62-49

4-00-35

 

Заступник начальника управління

Дідківська

Тетяна Миколаївна

4-69-21

3-39-08

Директор територіального центру

Мельник

Микола Миколайович

9-63-66

Начальник відділу допомог та соціальних компенсацій

Забродська

Валентина Георгіївна

4-31-66

Начальник відділу персоніфікованого обліку пільг

Матвійчук

Валентина Миколаївна

9-62-08

Начальник чорнобильського відділу

Островська

Оксана Володимирівна

4-12-49

Відділ охорони та оплата праці

Грищенко

Володимир Леонідович

9-63-66

Начальник фінансово-господарського відділу

Єгорова

Наталія Олександрівна

4-22-61

Відділ субсидій

Фещенко Олеся Миколаївна

4-79-45

5. Відділ культури

Начальник відділу

Бондар Лариса Миколаївна

9-60-76

9-35-04

 

Спеціаліст

Колесник Любов Леонідівна

9-60-76

Головний бухгалтер

Алясова

Любов Іванівна

9-62-03

Директор БК

Соколовський

Анатолій А.

4-31-98

 

Бібліотека

Зубенко Наталія Петрівна

4-30-36

6. Управління Держкомзему в Коростенському районі

Начальник відділу

4-40-68

Заступник начальника

Савчук

Наталія Миколаївна

4-40-68

4-69-26

Провідний спеціаліст

Андрушенко

Надія Анатоліївна

4-40-68

9-34-44

Провідний спеціаліст

Ягодка

Юлія Ігорівна

4-40-68

5-01-94

Провідний спеціаліст

Каленська

Людмила Сергіївна

4-40-68

4-48-72

Спеціаліст першої категорії

Воробієнко

Світлана Іванівна

4-40-68

9-54-97

Спеціаліст першої категорії

Паламарчук

Тетяна Миколаївна

4-40-68

4-82-93

Головний спеціаліст

з контролю за використанням та охороною земель

Козаков Сергій Володимирович

4-40-68

4-40-68

Спеціаліст

Котляр Микола Миколайович

4-40-68

Спеціаліст

Каленський Михайло Миколайович

4-40-68

7.Центр соціальних служб для молоді

Директор ЦСССДМ

Барановська

Любов Петрівна

4-25-62

4-76-01

 

Головний бухгалтер

Жмаченко Раман Олександрович

4-25-62

Головний спеціаліст — юрисконсульт

Сидоренко Жанна Аркадіївна

4-25-62

 

Провідний спеціаліст

Спеціаліст першої категорії

Баранівська Тетяна Вікентіївна

Єрещенко Віта Віталіївна

4-25-62

4-25-62


 

Районна рада

Голова районної ради

Кутішенко

Віктор Анатолійович

4-30-35

Заступник голови ради

Клименко Василь Іванович

5-02-81

4-22-38

 

Керуюча справами

Каменчук Ірина

5-83-44

Завідувачка організаційного відділу

Олександрівна

Головний бухгалтер

Ничипоренко

Любов Василівна

5-83-44

3-38-35

 

Головний спеціаліст

Панченко

Валентина Михайлівна

4-25-06

4-07-09

 

Радник з юридичних питань

Фоменко Віталій Дмитрович

9-63-84

 

Головний спеціаліст

Федоренко Тетяна

Василівна

4-25-06

4-35-41

 

Спеціаліст з інформаційного та комп’ютерного забезпечення

Остапчук

Андрій Валерійович

4-25-06

9-63-89

3-07-60

 

Провідний спеціаліст

Нечипоренко Катерина Миколаївна

4-25-06

Водій

9-63-84

Радник голови

районної ради

Лебедівський

Василь Васильович

9-63-84

Організація ветеранів

Фещенко Микола Якович 4-33-00 4-55-57 д.

РАЙОННІ УСТАНОВИ, ОРГАНІЗАЦІЇ

Міськрайвідділ внутрішніх справ

вул. Грушевського,5

Начальник відділу

Калітка Віктор Кирилович

4-79-00

6-51-75

6-51-00

80965919418

Заступник начальника

МРВ УМВС

Черговий

02- (цілодоб.)

Районна прокуратура

вул.Красіна, 10

Районний прокурор

Терещенко Інна Юріївна

4-22-71

Приймальна

4-22-71

Помічник

Шокал

Василь Іванович

4-23-30

Міськрайонне управління юстиції

вул.. Сосновського, 28-г

Начальник управління

Кормінець Людмила Василівна

3-37-99

3-10-41

Спеціаліст

4-68-38

Начальник відділу РАГС

вул.. Грушевського, 60/2

Золюк Антоніна Миколаївна

4-20-17

Виконавча служба

В.о. начальника Мостович Ростислав Леонідович

3-00-07


Районна нотаріальна контора

вул.Грушевського,60/2

Районний нотаріус

Кісіль

Світлана Володимирівна

9-61-06

Міськрайонний суд

вул. Сосновського, 38

Голова

міськрайонного суду

Кондратюк

Анатолій Дмитрович

3-37-85

9-63-33

4-47-86

 


Коростенське відділення СБУ

Вул. Горького, 33-А

Начальник

Толкач

Олександр Петрович

4-10-67

 

МРЕВ ДАІ

вул. Жовтнева,3

Начальник

Сергієнко

Петро Васильович

4-44-24

9-63-28

4-44-83

 

Начальник МРЕВ

Шляга Василь Володимирович

 

Коростенсько-Лугинський об’єднаний комісаріат

вул. Сосновського, 17

Військовий комісар

Філоненко Вадим

4-10-96

Черговий

4-25-17

Райміський відділ КРУ

вул. Франка,5

Начальник відділу

Дмитрук Сергій Васильович

4-33-20

 

Заступник

Савчук

Мирослава Володимирівна

4-10-34

Коростенське ОДПІ

вул. Коротуна, 3

Начальник

Каленський Валерій Павлович

4-20-39

4-44-41

 

Приймальна

4-4062

заступник

Бродська

Галина Василівна

44723

Податкова міліція

Начальник

Капустянський

Володимир Андрійович

4-44-48

Приймальна (черговий)

4-21-20

Міськрайонне відділення державного казначейства

Вул. Сосновського, 36-А

Начальник

Орищенко

Петро Петрович

4-30-11

3-33-55

 

Приймальна

4-11-30

Районне управління Пенсійного фонду України

вул..Грушевського, 16

Начальник

Толкач

Анатолій Михайлович

4-22-34

4-87-35

Заступник

Саух

Тамара Миколаївна

4-25-41

4-21-06

4-69-57

Центральна районна поліклініка

вул. Жовтнева, 69-А

Головний лікар

Камінський

Іван Анатолійович

4-88-08

4-90-21

 

Приймальна

4-11-55

Заступник по ЛТЕ

Довжицький

Михайло Васильович

4-41-94

Заступник по поліклініці

Танасевська

Тетяна Анатоліївна

4-51-14

Санітарно-епідеміологічна служба

вул.. Ольгінська, 2

Головний санітарний лікар

Терещук

Віктор Федорович

4-22-46

4-23-58

 

Зав. санітарно-гігієнічним відділом

4-15-23

Зав. епідеміологічного відділу

Коренівський

Микола Григорович

4-22-83

4-28-71

Районна аптека

Зав.аптекою

Виноградова Ніна Степанівна

9-31-50

9-22-97

3-14-98

 


Управління ветеринарної медицини

вул. Грушевського,104

Головний державний інспектор

Тараненко

Валентина Володимирівна

5-86-36

Заступник

Ходаківський

Анатолій Миколайович

4-13-96

бухгалтерія

4-44-01

Інспекція цін

вул. Грушевського, 60/2

Інспектор

Трохименко

Лідія Юріївна

4-30-21

4-88-30

 

Міське управління статистики

вул.Коротуна, 1

Начальник

Вітек

Олена Михайлівна

4-32-26

«Укрпошта»

вул.Грушевського, 9

Начальник

Єременчук

Надія Василівна

9-62-21

Приймальна

Заступник

Чернова

Катерина Віталіївна

4-10-60

9-61-00

ЦТП № 14 Житомирської філії ВАТ «Укртелеком»

вул. Грушевського, 9

Начальник

Вигівський

Віктор Васильович

4-20-99

Міський центр зайнятості

вул. Грушевського, 33

Начальник

Харакоз

Наталія Вікторівна

4-44-58 дисп.

4-32-69

4-33-55

Заступник

Голобородий

Анатолій Петрович

4-24-91

Райвідділ ГУМНС України в Житомирській області

вул. Войкова, 4

Начальник відділу

Рудзік

Сергій Болеславович

4-79-92

4-13-08

4-62-79

Черговий

101(цілодоб.)

Періодичні видання, ЗМІ

«Нова Доба»

редактор

Бех

Лілія Петрівна

5-83-55

 

4-89-48

«Древлянський край»

Климчук

Оксана Володимирівна

4-20-52

4-41-79

«Вечірній Коростень»

редактор

Васильчук

Віктор Борисович

4-10-45

«Іскоростень»

редактор

Лисова Катерина Григорівна

4-33-56

4-31-07

Міське радіомовлення

директор

Корольова

Тетяна Станіславівна

4-11-81

Вадим

 

«Коростень» телебачення

Бондарчук І.Г.

4-13-10

Комментарии

Ваш e-mail не будет опубликован.