Дизельпоезд Житомир — Коростень

загрузка...

Дизельпоезд ЖИТОМИР- КОРОСТЕНЬ


Внимание: наличие пригородного поезда, изменение расписания уточняйте у справочной железнодорожного вокзала станции Коростень по телефону (04142) 2-21-31

.

Дизельпоезд ЖИТОМИР- КОРОСТЕНЬ

Расписание сверено 01.06.2014г. (график на 2014/2015г.)

9 червня 2014 року призначається курсування регіональних поїздів: №875 Коростень — Житомир, №879 Коростень — Козятин, №887 Коростень — Вінниця, №890 Вінниця — Коростень. 10 червня 2014 року призначається курсування регіонального поїзда №877 Коростень — Житомир.
9 червня 2014 року відміняється курсування регіональних поїздів : №877 Коростень — Житомир, №878 Житомир — Коростень. 8 червня 2014 року відміняється курсування регіональних поїздів: №875 Коростень — Житомир, №879 Коростень — Козятин

поездов

№6460

№ 872

№878

№6462 №6464

Маршрут следования

Житомир -Коростень

Житомир -Коростень

Житомир — Коростень

Житомир -Коростень Житомир -Коростень

Периодичность движения

Ежедневно

По пятницам

Ежедневно

Ежедневно По Вс.

Остановочные пункты

отпр.

отпр.

отпр.

отпр. отпр.

ЖИТОМИР

5.10

15.20

15.32

17.34 20.34

Cтроковицы

5.25

15.54 — 15.56

17.49

Горбаши

5.37
18.07
20.58

О.п. Андреевка

5.44

18.14

Топорище

5.50

18.20 21.08

О.п. Галиновка

5.57

18.27 21.14

О.п. Фасовая

6.03

18.33 21.19

НОВАЯ БОРОВАЯ

6.15

16.19 — 16.24

18.45 21.29

Красносёлка

6.26

16.11 — 16.16

19.00

О.п. Лесовщина

6.32

19.06

Ушомир

6.41

19.15

О.п. Щорсовка

6.48

19.22

З.п. Чоловка

6.57

19.31

Коростень-Жит.

7.02

19.36

КОРОСТЕНЬ

7.11

16.44

17.00

19.44 22.20

Расписание сверено 01.06.2014г.

Комментарии

Ваш e-mail не будет опубликован.