Дизельпоезд Житомир — Коростень

загрузка...

Дизельпоезд ЖИТОМИР- КОРОСТЕНЬ


Внимание: наличие пригородного поезда, изменение расписания уточняйте у справочной железнодорожного вокзала станции Коростень по телефону (04142) 2-21-31

.

Дизельпоезд ЖИТОМИР- КОРОСТЕНЬ

Расписание сверено 01.06.2014г. (график на 2014/2015г.)

9 червня 2014 року призначається курсування регіональних поїздів: №875 Коростень — Житомир, №879 Коростень — Козятин, №887 Коростень — Вінниця, №890 Вінниця — Коростень. 10 червня 2014 року призначається курсування регіонального поїзда №877 Коростень — Житомир.
9 червня 2014 року відміняється курсування регіональних поїздів : №877 Коростень — Житомир, №878 Житомир — Коростень. 8 червня 2014 року відміняється курсування регіональних поїздів: №875 Коростень — Житомир, №879 Коростень — Козятин

поездов

№6460

№ 872

№878

№6462№6464

Маршрут следования

Житомир -Коростень

Житомир -Коростень

Житомир — Коростень

Житомир -Коростень Житомир -Коростень

Периодичность движения

Ежедневно

По пятницам

Ежедневно

ЕжедневноПо Вс.

Остановочные пункты

отпр.

отпр.

отпр.

отпр.отпр.

ЖИТОМИР

5.10

15.20

15.32

17.3420.34

Cтроковицы

5.25

15.54 — 15.56

17.49

Горбаши

5.37
18.07
20.58

О.п. Андреевка

5.44

18.14

Топорище

5.50

18.2021.08

О.п. Галиновка

5.57

18.2721.14

О.п. Фасовая

6.03

18.3321.19

НОВАЯ БОРОВАЯ

6.15

16.19 — 16.24

18.4521.29

Красносёлка

6.26

16.11 — 16.16

19.00

О.п. Лесовщина

6.32

19.06

Ушомир

6.41

19.15

О.п. Щорсовка

6.48

19.22

З.п. Чоловка

6.57

19.31

Коростень-Жит.

7.02

19.36

КОРОСТЕНЬ

7.11

16.44

17.00

19.4422.20

Расписание сверено 01.06.2014г.

Комментарии

Ваш адрес email не будет опубликован.