Рекламодавцям

Ви бажаєте розмістити рекламу на сторінках нашого сайту? Зробити це дуже просто. Будь ласка, ознайомтесь з варіантами розміщення, виберіть найбільш підходящий для Вас і зв’яжіться з нами, написавши лист із заявкою або зателефонувавши по телефону.

Розміщенням рекламних матеріалів на сайті (банери, рекламні пости) займається Рекламно-маркетингова Інтернет Агенція ВЕБО. Зв’яжіться з нами:

Е-майл: it-web@ukr.net

Тел. (098) 027  57  57


Чому вигідно розміщувати рекламу на сторінках нашого сайту? Тому що найпопулярніший пошуковий запит користувачів на тему нашого міста чи району після запиту “Коростень”, звичайно ж, “Коростень Інфо”! Коростень-Інфо – це не просто сайт, це практично вся довідкова інформація щодо нашого Древлянського краю в одному місці. Сотні щоденних відвідувачів, тисячі переглядів відвідувачів – Ваша реклама буде показуватися дуже великій кількості зацікавлених у Ваших товарах або послугах коростенців та гостей нашого краю.

Наш сайт шукають все від малого до великого – новини, оголошення, бізнес-каталог підприємств, фірм та організацій, розклади, телефони, фотографії та багато іншого – тисячі сторінок корисної інформації обов’язково привернуть увагу коростенських користувачів інтернету. Без перебільшення  Коростень-Інфо – це вже зрілий та знайомий практично кожному жителю інформаційний бренд нашого міста та району!

Реклама – двигун прогресу, Коростень-Інфо – інформаційний двигун Вашого бізнесу у коростенському регіоні. Давайте разом з нами до нових фінансових успіхів!


Умови розміщення реклами на сайті Коростень-Інфо

 • Банер виготовляється нами безкоштовно або надаєте свій,  не більше 100 кб та відповідного розміру.
 • Постійним клієнтам +10% до терміну розміщення рекламного блоку, відстрочка з оплати до 10 днів.
 • Розміщення реклами здійснюється за умовою безпечної угоди – згідно з попередньою домовленістю виготовляється банер, розміщується в обумовленому місці, виправляються зауваження, лише після цього протягом 2-х днів провадиться оплата.
 • Оплата розміщення реклами – на карту/рахунок Приватбанку.
 • Рекламний блок (рекламний текст) додатково дублюється (2 рази на місяць) у вигляді новини в групах Коростень-Інфо в соціальних мережах (Фейсбук, Інстаграм).
 • Можливі варіанти співробітництва на кшталт «Послуга за Послугу», ми розміщуємо рекламу  – Ви надаєте нам послугу/товар на суму вартості реклами, якщо ми в ній зацікавлені.
 • Якщо якесь із місць розміщення рекламного банера зайняте – уточніть коли воно звільняється, можливо ми знайдемо для Вас альтернативний варіант розміщення.
 • Якщо у Вас особливі вимоги щодо розміщення реклами (місце розміщення, розмір блоку) не описані тут, зв’яжіться з нами – можливо, ми зможемо домовитися на Ваших умовах.

Варіанти реклами на сайті

 • Рекламні статті на сайті. Рекламні статті розміщуються у відповідних розділах сайту (“Новини Коростеня і району” чи “Новини області і України”) з обов’язковим анонсом на головній сторінці сайту + розміщення анонсу статті у групі та на бізнес-сторінці Коростень-Інфо у Фейсбук.  Ми розповімо про Вас і Ваш бізнес широкій аудиторії нашого сайту. Вартість розміщення залежить від багатьох чинніків і починається з 300 грн за розміщення статті, яка стосується життя міста чи району і написана Вами. Якщо стаття на політичну тематику, вартість розміщення буде становити 500 грн (редакція вправі відмовити у розміщенні за ідейними переконаннями). Якщо в статті потрібне розміщення посилання на Ваш сайт, відкритого для індексації пошуковими системами, то  вартість розміщення буде становити 1200 грн (з двома відкритими для індексації посиланнями – 2000 грн). Написання статті для розміщення журналістом нашого сайту буде коштувати від 500 грн (вартість залежить від кількості матеріалу, необхідності виїзду на об’єкт,  збору фото/відеоматеріалів та інших чинників). Рекламні статті не будуть помічені плашками з надписом “реклама”. Об’єм статті – від 2000  до 10 000  знаків бажано унікального контенту, до 7 фотографій, до 2-х вставок відео з ютуб.
 • Брендування сайту. Якщо Ви не знайомі з таким видом реклами на сайті, подивіться картинку внизу – стане більш зрозумілим на прикладі. Брендування сайту – особливий формат реклами, спрямований на просування бренду (товару/послуги) замовника. Для цього у дизайн сайту вбудовується фірмовий стиль компанії-замовника. Як правило, видозмінюється шапка і фон, а також стандартна колірна гама сайту може змінитися на фірмові кольори компанії. Ефективність брендування сайту безперечно висока, адже не помітити таку рекламу практично неможливо, при тому, що вона, як правило, не дратує відвідувача, т.к. органічно вписується у дизайн сайту. Іншими словами, якщо Ви хочете популяризувати свою фірму, свій магазин, свій розважальний центр, свій ресторан і т.д., який розміщений у нашому місті – це найкращий вид рекламної кампанії!

Вартість такого виду реклами обумовлюється індивідуально, зазвичай складе від 2500 гривень на місяць залежно від складності дизайну реклами, мінімальний термін розміщення – 3 місяці. Зв’яжіться з нами, уточніть термін розміщення, що хочете рекламувати і ми обговоримо Вашу пропозицію. Можемо запропонувати комплексне розміщення Вашої реклами – брендування сторінки сайту та розміщення ще 2-х блоків на сайті з Вашою рекламою. Для власників магазинів, кафе, піцерій, салонів краси, стоматології цей вид реклами для виділення бренду в нашому місті та районі – просто знахідка! Перевірте наші слова на ділі, доки Вас не випередив конкурент!

 • Рекламні блоки на веб-сайті. Перегляньте доступні місця на сайті для розміщення реклами. Для детальнішого вивчення натисніть на картинки

(Клацніть по картинці для детального перегляду)

Рекламний блок №1: Великий блок у шапці сайту, добре видимий. Є багато інформації. Розмір блоку 728х90 px. Реклама в блоці розміщується картинкою вказаного розміру, оформити можна на зразок прикладу, при необхідності здійснюється клік по банеру з переходом на Ваш сайт або персональну сторінку в Бізнес-каталозі з більш докладним описом Ваших послуг.

Вартість розміщення:

300 грн – 1 місяць

750 грн – 3 місяці

1200 грн – 6 місяців

1800 грн – 12 місяців

Рекламний блок №2: Розміщується в лівій/правій колонці в самому верху, візуально добре видимий. Блок може бути виконаний зі змінними картинками (до 3 картинок). Розмір блоку 240х200 px. За необхідності здійснюється клік по банеру з переходом на Ваш сайт або персональну сторінку в Бізнес-каталозі з більш детальним описом Ваших послуг.

Вартість розміщення:

200 грн – 1 месяц

500 грн – 3 месяца

800 грн – 6 месяцев

1200 грн – 12 месяцев

Рекламний блок №3: Розміщується в кожному пості, на кожній сторінці сайту після назви посту/сторінки (приклад на фото).

Розмір банера 580х400 або 700х300 px. Блок може бути виконаний зі змінними картинками (до 2 картинок). За необхідності здійснюється клік по банеру з переходом на Ваш сайт або персональну сторінку в Бізнес-каталозі з більш детальним описом Ваших послуг.

Вартість розміщення:

600 грн – 1 місяць

1500 грн – 3 місяці

2400 грн – 6 місяців

3600 грн – 12 місяців

Рекламний блок №4: Розміщується в кожному пості, на кожній сторінці сайту після основної частини посту/сторінки (приклад на фото).

Розмір банера 580х400 px або 700х300 px. Статичний блок із 1-ї картинки. За необхідності здійснюється клік по банеру з переходом на Ваш сайт або персональну сторінку в Бізнес-каталозі з більш детальним описом Ваших послуг.

Вартість розміщення:

500 грн – 1 місяць

1250 грн – 3 місяці

2000 грн – 6 місяців

3000 грн – 12 місяців

Реклама у соціальних групах Коростень-Інфо

Новий, але цінний вид рекламної послуги. Розміщення проводиться комплексне одночасно у всіх групах: Фейсбук, Інстаграм (натисніть назву для переходу до групи). Загальна сумарна кількість членів груп Коростень-Інфо – близько 9000 учасників. Замовте рекламу у соціальних мережах, яку побачать тисячі потенційних клієнтів!

Вартість розміщення рекламного блоку/рекламного запису одноразово у вигляді опублікованого поста в групі: 100 грн (за цю суму розміщення в 2 групах Коростень-Інфо  всіх соц.мереж)


Бажаєте ексклюзивне розміщення на правах генерального спонсора сайту? Пишіть, дзвоніть, будемо раді співпраці! Координати для зв’язку:

Е-майл: it-web@ukr.net

Тел. (098) 027 57 57