Коростень має багато медичних закладів. Місто є районним  центром, тому по медичну допомогу звертаються як міські жителі, так і жителі сіл. На сьогоднішній день функціонує дві лікарні (міська та районна), дві дорослих (міська, районна) та дитяча (з декількома філіями по місту) поліклініки.

Древлянський край дуже постраждав від Чорнобильської аварії 1986 р., внаслідок чого в Коростені завдяки активній фінансовій допомозі японських спонсорів для покращення медичної допомоги населенню було збудовано перший діагностичний центр на території Житомирської області, який приймає хворих не тільки з Коростенського, а й на сусідніх районів.

До послуг мешканцям міста та району представлена ​​стоматологічна поліклініка, а також безліч приватних стоматологічних кабінетів. Для допомоги хворим існує філія Житомирської обласної організації “Лікарняна коса”, до якої за невеликі місячні внески можуть вступити усі охочі. Вже тривалий час у місті функціонує геріатричний пансіонат (будинок для людей похилого віку), де надають допомогу одиноким людям всього Коростенського району. Нещодавно був відкритий Хоспіс “Святої Олени” для медичної допомоги невиліковним хворим і хворим, яким нікому допомогти. Для лікування домашніх тварин існує кілька ветеринарних лікарень, а також є ветеринарна аптека, де Вашим улюбленцям нададуть оперативну та професійну медичну допомогу. У місті Коростень діють також такі установи, які можуть бути віднесені до сфери медицини: медсудекспертиза, Коростенська міськрайонна СЕС, міська спеціалізована установа (витверезник).

Більш детально з медичною установою, що Вас цікавить, можете ознайомитися, клікнувши нижче  посилання з назвою або на фотографії.

Медичні установи Коростеня

Коростенська міська лікарня


Коростенська районна лікарня (колишня Коростенська залізнична лікарня)

медицина в Коростене


Коростенська міська поліклініка

медицинские учреждения в Коростене


Дитяча поліклініка


Державна стоматологічна поліклініка Коростеня


Житомирська обласна організація “Лікарняна каса”


Коростенський діагностичний центр


Хоспіс у місті Коростень

Хоспис свтой Елены города Коростень


Геріатричний пансіонат (дом престарілих) в місті Коростень

Дом престарелых в городе Коростень


Коростенська районна поліклініка


Витверезник міста Коростень

Вытрезвитель города Коростень


Судмедекспертиза міста Коростень

Медсудэкспертиза города Коростень


Коростенська міськрайонна СЕС


Коростенська лінійна СЕС на Південно-Західній залізниці

Коростенская линейная СЭС на Ю.З. ж.д.


Державна ветеринарна лікарня Коростеня

Ветеринарная больница Коростеня


«Клініка,дружня до молоді»(КДМ)