У місті Коростень функціонує кілька продуктово-продовольчих ринків. Найбільший із них Центральний кооперативний ринок міста Коростень. На ньому можна придбати як продукти харчування (починаючи від хліба і закінчуючи свіжим м’ясом), так будь-який одяг і предмети домашнього побуту. Вибір товару дійсно найбільший як за асортиментом, так і за ціною, де Ви напевно придбаєте необхідний Вам товар.

Поряд з центральним ринком (на протилежному боці дороги) розташована ще одна частина центрального ринку, де продаються продукти харчування та одяг, але асортимент менший. Більш детальну інформацію знайдете за посиланням на картинку центрального ринку.

Другий за величиною ринок називається Привокзальний ринок міста Коростень (розташований біля залізничного вокзалу станції Коростень). На цьому ринку переважаючий вид товару-продукти харчування, вирощені жителями прилеглих до Коростеня сіл. Свіже молоко, сир,сметана, любий вид фруктів-овочей за хорошу ціну та ще й с торгом Ви зможете сміло знайти на цьому ринку. Хоча продаються і традиційні продукти харчування, а також ходовий одяг та товари промислової групи.

Зовсім недавно прийшов до вподоби мешканцям міста Коростень Речовий ринок, що називається в народі як “циганський” – раніше він розташовувався на Ковельському, а зараз функціонує на території бувшої фабрики кручених виробів (рядом біля центрального ринку). Якщо пошукати, то можна знайти одяг на кожен день досить добре пошитий і за порівняно невеликі гроші. Більш детальну інформацію знайдете за посиланням з картинкою Речового ринку.

У різних мікрорайонах міста існують мінібазарчики як стихійні, так і законні. Більш детальну інформацію знайдете за посиланням з картинкою мінібазарчики міста Коростень.

Варто згадати і про Пташиний ринок міста Коростень, що зветься в народі “свинячий базар”. Як Ви здогадалися в основному товар один – поросята, але часто можна придбати й інших домашніх тварин і птицю. Більш детальну інформацію знайдете за посиланням з картинкою пташиний ринок міста Коростень.

У Коростені як це і в будь-якому іншому порівняно великому місті є велика кількість продуктових і продовольчих магазинів.

Центральный рынок города Коростень

Привокзальный рынок города Коростень

Вещевой рынок на Ковельском города Коростень

Птичий рынок ( свинячий базар ) города Коростень

Магазины, торговые центры города Коростень

Роздрібний товарообіг за 2014 р. складе 560 млн. грн. (розрахунково) або 8565 грн. на душу населення, що практично відповідає показникам 2013 року.

Зростання товарообігу по м. Коростень в 2015 році не очікується у зв’язку зі зменшенням платоспроможності населення.

Динаміка зростання товарообігу підприємств м. Коростень

         У загальному обсязі роздрібного товарообігу Житомирської області товари вітчизняного виробництва займають 68% продуктів харчування та 53% непродовольчих товарів.

Єдиний сегмент торгівлі, який зріс у 2014 р., і розвиватиметься надалі – це інтернет-торгівля. Активними користувачами інтернету в місті є 30% населення, 2% з яких – онлайн-покупці. Через інтернет найчастіше купують електроніку та одяг. Лідер продаж – Rozetka.com.ua.

Реалізація платних послуг населенню до кінця 2014 року складе 65 млн. грн. (розрахунково) або 994 грн. на душу населення, що на 18% більше 2013 р. Зростання відбудеться за рахунок підвищення цін. Рівень інфляції на  споживчому ринку міста за 2014 р. перевищить 20%.

Зниження цін не очікується. Падіння світових цін на нафту не призведе до зниження вартості пального із-за дефіциту валюти. На ріст цін на споживчому ринку міста впливатиме вартість зерна урожаю 2014 р., яка вище минулорічного на 40%.

Галузь торговельного та побутового обслуговування міста чекає на зміни на краще в оподаткуванні та спрощенні звітності у 2015 році.  Із-за частих змін і доповнень до законодавства  та         великого податкового навантаження (28 податкових платежів  забирають приблизно 54% доходу) відкриття нових великих об’єктів торгівлі не очікується. Продовжиться реорганізація та консолідація діючих магазинів та аптечних закладів. Збільшиться продаж дешевих товарів. Розшириться мережа майстерень з ремонту побутової техніки, мобільних телефонів та взуття.