Пташиний ринок (свинячий базар) міста Коростень

Птичий рынок (свинячий базар) города Коростень

11500, Житомирська область, м. Коростень, вул. Залізнична,2

Неділя з 6.00 до 9.00

№3 маршрутного транспорту міста. Зупинка: Фармацевтична фабрика “Ельфа” (“Шампунька”)

Пташиний ринок (свинячий базар) міста Коростень.

Пташиний ринок (свинячий базар) розташований за фармацевтичною фабрикою “Ельфа” (“Шампунька”) за адресою: 11500, Житомирська область, м. Коростень, вул. Залізнична,2. Режим роботи: Неділя з 6 год до 9 год.

Пташиний ринок, названий жителями міста Коростень і району “свинячим”, знаходиться між мікрорайонами Посьолок і Коростень-Подільський відразу за фармацевтичною компанією “Ельфа” (“Шампунем”).

Ринком цю територію назвати можна лише умовно, оскільки прилавків/ торгових місць немає, торгівля здійснюється прямо з машин/ підвод (возів). В основному продають поросят (як традиційної, так і корейської породи). Рідше продають кіз, кроликів, овець, курей, качок, гусей. Домашніх улюбленців: котів/собак/хом’яків та іншої живності у продажу тут не зустрінеш.

Ціни коливаються від пори року, урожаю, ціни на комбікорми та кінцеву м’ясну/сальну продукцію, а також регіону, звідки привезені тварини. Часто зустрічаються перекупники, їх легко визначити у тому, що вони різного віку і кольору поросята. Щеплення тваринам не роблять під час продажу (на відміну від інших базарів), так що куплених тварин необхідно обов’язково прищепити.

Зверніть увагу, що свинячий базар працює тільки в неділю, починаючи ще до світанку або на світанку і триває максимально до години 10-ї ранку (найчастіше в районі 8-9 годин продавці починають роз’їжджатися). Як і на будь-якому базарі, вибирайте, торгуйтеся, якщо продавців багато, а покупців мало.

Також є ще одна точка продажу курей, гусів, індиків, кроликів у Коростені – це за супермаркетом АТБ, біля колишкьою Будинку науки і техніки на привокзальній площі. Ще буває продають свійську птицю і кроликів біля привокзального ринку з боку залізничної колії.

Хорошого торгу та вдалих покупок!

2 Comments

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.