Курс валют в Коростені на сьогодні

Зараз дуже популярним запитом в мережі інтернет через нестабільність нашої національної валюти є запит “Коростень валюта”. Для того, щоб відповісти на цей запит на нашому сайті розміщені інформери: курс валют у коростені на сьогодні (купівля/продаж та курс Нацбанку) та курси валют в банках Коростеня за основними видами валюти – долар, євро, рубль. При цьому в інформері показані котирування на ранок робочого дня всіх банків, які є в Коростені.

Для того, щоб переглянути  курс долара Коростень або курс євро Коростень в нижньому інформері там, де написана сьогоднішня дата в правому нижньому куті є меню, в якому можна вибрати потрібну пару валют: USD – EUR.

Окремо варто згадати валютників Коростеня, які конвертують валюту на центральному міському ринку (центральний прохід між рядами, хто не знає – запитайте продавців). У валютників зазвичай більш лояльний курс і відсутня комісія при купівлі валюти (порівняно з банками). Але на ринку валюту змінюватимете на свій страх і ризик, краще знайти знайомого валютника і вже через нього здійснювати угоду.

Користуйтесь інформером курсу валют в Коростені!

One comment

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.