У Коростені є 10 районів та ще 6 мікрорайонів, які можна також вважати цілком повноцінними районами міста. Вулиці Коростень налічується понад двісті. Кожен мікрорайон має свою історію та вік. Є так звані спальні райони Коростеня – Черемушки та Київська, є промислові – частково Пашини та Посьолок.

Однією з відмінних рис Коростеня є переплетення багатоповерхових будинків та приватного сектора, причому у хаотичному порядку. Навіть у центрі міста за 100 метрів від вулиці Грушевського ми можемо побачити кілька висотних будинків, усередині яких причаїлися приватні дворики. Все це створює певний Древлянський колорит і дозволяє жителям почуватися ближче до природи. Можна і води набрати з колодязя, і купити молочка.

Є мікрорайони практично на 100% забудовані приватними будинками (Чигирі, Пашини, Житомирська, Бровар, Коростень-Подільський). Викликано це приєднанням сіл до міста або масовою роздачею ділянок для індивідуального будівництва.
Найбільш престижними мікрорайонами вважаються ті, що примикають до центру міста: ближній Ковельський, район Вокзалу, Військове містечко. Виходячи з цього і формується ціна на оренду та купівлю/продаж житла.

Чітких граней між районами Коростеня в принципі не існує, певні вулиці однаково можна віднести і до одного, і до іншого. У цьому питанні мешканці орієнтуються на належність будинків до поштових відділень чи виборчих дільниць.

Для більш докладної інформації про обраний район міста Коростень (де знаходиться, яким видом транспорту можна дістатися, наявність в районі садка, школи, магазинів, держ. установ…) клацніть на посилання з назвою. Якщо Вас цікавить конкретна вулиця (історія назви, в якому мікрорайоні знаходиться, з якими вулицями перетинається…) перейдіть за наступним посиланням опис вулиць міста Коростень

Райони міста Коростень (оберіть для детального перегляду)

Перейти на  опис вулиць міста Коростень

Схема розташування мікрорайонів міста Коростень (для збільшення  натисніть на зображенні)