Район міста Коростень “Коростень-Подільський”

Характеристика микрорайону “Коростень-Подільський”


Освіта:

Школа: №8, вул. Залізнична, 23 Тел. 2-52-52

Дитячий садок: №18 “Калина” , вул. Кривоноса, 1. Тел. 2-52-23


Органи влади, державні органи, комунальні підприємства:


Охорона здоров’я: ФАП міської поліклініки (ст.Коростень-Подільський, вул.Корольова)


Пошта: Відділення №6, вул. Вокзальна, 3.


Транспорт: маршрутка №3 сполученням Залізничний вокзал – Коростень-Подільський-Чигирі або дизель/електропоїздом сполученням Коростень-Овруч(Виступовичі,Бережесть), Коростень-Коростень-Подільський : зупинка ст.Коростень-Подільський


Вулиці мікрорайону: вул. Залізнична, пров. Залізничний, вул. Корольова, 1,2 і 3 пров. Корольова, вул. Прорізна, пров. Прорізна, вул. Чкалова, вул. Вокзальна, вул.Ковпака, вул.Ворошилова, вул.Деповська, вул.Жукова, вул.Тичини, вул.Садова, вул.Матросова, вул.Ватутіна, вул.Калініна, пров.Калініна, вул.Курчатова, пров.Курчатова, вул.Малишко, вул.Тургенєва, вул.Космонавтів


Магазини, торгові центри:


Підприємства, фірми, організації:

  • ПП “Фармацевтична фабрика Ельфа”, вул. Залізнична,2. Тел. 4-10-05

Опис району:

Мікрорайон міста Коростень-Подільський почав розвиватися з будівництвом у 1920 р. паровозного депо (у наш час локомотивне депо).

Найстаріша вулиця району – Деповська, що веде прямо до депо. Спочатку залізничники селилися біля залізниці-станції Коростень-Подільський, далі з’являлися вулиці у бік автодороги Київ-Ковель. Останнім у 60х-70х роках було заселено ділянку міста між вулицею Деповською та селищем Фрунзе.

Залізнична – центральна вулиця мікрорайону, вона проходить по всій довжині Коростень-Подільського.

У мікрорайоні окрім згаданого локомотивного депо та станції є ще два досить великі підприємства. Це фармацевтична компанія “Ельфа” та мінізавод з виробництва виробів з бетону, пилорама. Також працює поштове відділення №6, школа №8 та дитячий садок №19.

Торгові точки переважно зосереджені переважно у місцях розміщення зупинок маршруток : “шампуні”, вул.Ватутіна, школи, магазину “Наташа” чи станції. Також поряд зі станцією є кафе “Імперія”, яке сподобалося не тільки жителям мікрорайону.

У неділю вранці в районі фарм.компанії Ельфа працює пташиний ринок, що називається в народі “свинячий базар”.

Мікрорайон на 90% забудований приватними будинками, всі багатоповерхівки (один п’ятиповерховий будинок та близько 5-10 двоповерхівок) збудовані поряд зі станцією Коростень-Подільський.


Фото мікрорайону

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.