Район міста Коростень “Київська”

Характеристика мікрорайону “Київська”


Освіта:

  • Школа/Дитячий садок: Навчально-виховний комплекс «Дитячий садок – школа – гімназія» № 12 , вул. Київська, 4. 

Органи влади, державні органи, комунальні підприємства :-


Охорона здоров’я:


Пошта: почтове відділення № 9, вул. Шатрищанська, 4-А.


Транспорт: №4 Вокзал – вул. Київська, №12 вул.Київська – завод ЗБШ, №6А вул. Київська – ст. Житомирська, №14 вул.Київська – вул. Гастелло


Вулиці мікрорайону: вул.Шатрищанська, 1,2,3 та 4 пров.Шатрищанський, вул.Київська, вул.Добролюбова, 1,2, та 3 пров.


Магазини, торгові центри:

  • Фуршетный (8.00-21.00)
  • Продукты (8.00-21.00, обед 14.00-14.30)
  • Бар «Підкова» (11.00-23.00)
  • Київлянка (8.00-22.00)
  • Ремонт взуття (8.00-18.00, сб.8.00-16.00)

Підприємства, фірми, організації:


Опис району

Мікрорайон «Київська» – один із віддалених мікрорайонів міста Коростень. Був названий так через своє розташування – крайній у напрямку до Києва. Активне будівництво мікрорайону було у середині 80-х 20 століття. Мікрорайон будувався за проектним типом мікрорайонів великих міст із розміщенням усіх необхідних інфраструктурних закладів усередині мікрорайону. Школа, дитячий садок, бібліотека, пошта, різноманітні прод. та пром. товарні магазинчики, заклади сфери послуг забезпечують повноцінне проживання мешканців мікрорайону.

Відмінною рисою мікрорайону «Київська» від інших районів міста Коростень є відсутність так званого сусідства багатоповерхівок та будинків приватного сектору. Приватні будинки розташовані по вулиці Шатрищанській та пров.Шатрищанському, тоді як багатоповерхівки (5- та 9-поверхів) розташовані в центрі мікрорайону по вул.Київській.

Знають про мікрорайон «Київська» не лише мешканці міста завдяки розміщенню в одній із дев’ятиповерхівок Коростенського міськрайонного діагностичного центру, в якому проходять обстеження мешканці Коростенського та сусідніх районів. Перейти на сторінку з описом «Коростенський діагностичний центр».

Багатьом відомо кафе «Ялинка», яке розташоване на початку мікрорайону.

У мікрорайоні розміщено також 2 гаражні кооперативи, проте всі багатоповерхівки обліплені самовільно встановленими металевими гаражами, що впадає в око при першому відвідуванні.

Головною проблемою мешканців є наявність залізничного переїзду перед мікрорайоном, він часто буває закритий через інтенсивний рух поїздів. У планах керівників збудувати міст через залізничний шлях.

В одному із дворів завдяки спонсорській допомозі керівників фірми «Фактор» обладнано сучасні спортивні та дитячі майданчики. На спортивному майданчику проводить тренування коростенський хокейний клуб «Політехнік» (хокей на траві).


Фото мікрорайону:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.