Район міста Коростень “Пашини”

Характеристика мікрорайону “Пашини”


Освіта:

  • Школа №5, вул. Островського, 4. Тел. (04142) 4-22-00

Дитячі садочки:


Органи влади, державні органи, комунальні підприємства


Охорона здоров’я


Почта: Відділення №4, вул.Кемького,49.


Транспорт: маршрутка №2, №2-А сообщением Железнодорожный вокзал-Пашины

Маршрутка 2-Б, сообщением Пашины-Черемушки


Вулиці мікрорайону: центральна вулиця Сергія Кемського; 1 та 2 пров.Жовтневий, вул. Менделєєва, 1 та 2 пров. Менделєєва, вул.Тюленіна, вул.Полякова, пров.Полякова, вул.Дружби, 1 і 2 пров.Дружби, вул.Миру, вул.Толстого, 1,2,3 і 4 пров.Толстого, вул. Ніни Сосніної, вул.Козака, пров.Козака, вул.Комарова, вул.Некрасова,1 і 2 пров.Некрасова, вул.Кошового, 1 і 2 пров. .Мануїльського, вул.Боженка, вул.Данила Галицького, вул.Набережна, пров.Набережний, вул.Пархоменка, вул.Тельмана, вул.Гагаріна,вул.Буденого, 1 і 2 пер.Буденого, вул.Пацаєва, вул. Добровольського, вул. Пархоменка, вул.Бєляєва, вул.Амосова, пров.Амосова, вул.Горького, пров.Горького.


Магазины, торговые центры:


Предприятия, фирмы, организации:

  • Коростенський комбінат хлібопродуктів, ул.Кемського,60.

Опис району:

Мікрорайон міста Коростень – це переважно приватний сектор. До 1955р. Пашини – село Коростенського району, яке було приєднане до Коростеня через свою близькість розташування.

Головна вулиця мікрорайону –вул. Сергія Кемського (бувша вул.Жовтнева), яка починається на околиці міста (від автотраси Київ-Варшава) та закінчується у центрі переходячи у вул.Грушевського.

У мікрорайоні є школа (№5), дитячий садок (№18) та приватний дитячий ясла-дитячий садок, пошта, православна церква, продуктові та пром.товарні магазини. Центр Пашин – район школи. Також у мікрорайоні знаходиться міськрайонна лікарня. Тут же розташований міський цвинтар.

Декілька п’ятиповерхових будинків збудовано на початку мікрорайону, тут же є і з десяток двоповерхових будинків.

Пашини по праву називають промисловим мікрорайоном міста. Тут розташовані підприємство електромережі міста, підприємство «Заготзерно», інкубатор, безліч будівельних підприємств та підприємств з вантажних перевезень, офісів різноманітних фірм. Нещодавно було побудовано перший в Україні завод МДФ, відходи виробництва якого, на жаль, погіршили екологічну обстановку в мікрорайоні. Це спричинило здешевлення цін на житло у цьому районі.

У Пашинах є вулиця, на якій збудовано так звані «чорнобильські будиночки» – будинки, збудовані для переселення потерпілих мешканців із другої зони.

Вул.Кемського – частина автотраси Овруч-Житомир, через цей факт у мікрорайоні розташована найбільша кількість заправок міста.


Фото мікрорайону:
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.