Регіональний сервісний центр МВС міста Коростень (ДАІ/МРЕО)

Коростенская госавтоинспекция / МРЕО города Коростень

11500, Житомирськая область, м. Коростень, вул. С.Кемского, 3

(04142) 9-63-11

Запис на теоретичний/практичний іспит на права за телефоном: (04142) 9-63-11

Е-майл: tsc1843@zhi.hsc.gov.ua

Вівторок – п’ятниця з 9.00 до 18.00, субота з 9.00. до 16.45, вихідні дні: Неділя, Понеділок.

№2 маршрутного транспорту міста Коростень. Зупинка: “Фактор”.

Розташування на карті:

Регіональний сервісний центр МВС м. Коростень розташований поруч із підприємством “Фактор” за адресою: 11500, Житомирська область, м. Коростень, вул. С.Кемського, 3 . Телефон для довідок: (04142) 9-63-11. Дістатися №2 маршрутного транспорту міста. Зупинка: “Фактор”. Режим роботи: Вівторок – п’ятниця з 9.00 до 18.00, субота з 9.00. до 16.45, вихідні дні: Неділя, Понеділок.


До уваги громадян: функції реєстраційно – екзаменаційних відділів ДАІ виконує Регіональний сервісний центр МВС

Нова структура створена в ході реформування системи Міністерства внутрішніх справ, згідно з постановою Кабінетів Міністрів України від 28 жовтня 2015 року №889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ»

Територіальний сервісний центр 1843 – м. Коростень, вул. С. Кемьского, 3

Тел. (04142) 9-63-28; 4-44-83.

 У центрі працюють за принципом  «єдиного вікна» і надають послуги з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних  засобів (ТЗ), проведення технічного огляду ТЗ, прийняття іспитів та видачі посвідчень водія, свідоцтв про підготовку водіїв ТЗ, що перевозять небезпечні вантажі, та про допуск ТЗ до перевезення небезпечних вантажів тощо. Кожен громадянин може звернутися до будь- якого з центрів, незалежно від місця проживання та реєстрації.

Наразі для переоформлення права власності на придбаний ТЗ, довідка рахунок не потрібна. Продавцю і покупцю транспортного засобу достатньо прийти у сервісний центр МВС, де власноруч заповнити і підписати договір купівлі-продажу у присутності адміністратора, котрий засвідчить особистості продавця та покупця на підставі їх документів. Слід зазначити, що вказана операція стала безкоштовною, на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2015 року № 941 «Про внесення до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань реєстрації транспортних засобів»

Графік роботи

Вівторок- п’ятниця – з 9 до 18 год.

Субота – з 9 до 16.45 год.

Обідня перерва з 13 до 13.45 год

Передсвядкові дні прийом громадян скорочується на годину.

Особистий прийом громадян проводиться щоп’ятниці з 15 до 18 год. в директором ТСЦ  за адресою м. Коростень, вул. С. Кемського, 3

Тел. (04142) 9-63-28; 4-44-83.

Цілі та завдання відділу Відділ РЕР Коростенського ДАІ у Житомирській області:

1. Прийом та розгляд заяв громадян щодо здійснення реєстрації, перереєстрації, зняття з обліку транспортних засобів та інших питань реєстраційно-екзаменаційної діяльності ДАІ.

2. Ведеться облік транспортних засобів, проводиться розшук викраденого транспорту, виявлення підроблених фальсифікованих документів та номерних вузлів та агрегатів.

3. Перевіряється відповідність транспортних засобів нормам, правилам та стандартам, що діють на території України, з метою відповідності останнім вимогам безпеки дорожнього руху.

4. Перевіряється правильність та достовірність митного оформлення ТЗ.

5. Здійснюється прийом іспитів з Правил дорожнього руху та практичного керування транспортними засобами.

6. Ведеться облік, здійснюється дієвий контроль за діяльністю навчальних організацій, які проводять навчання кандидатів у водії.

7. Ведеться облік, здійснюється дієвий контроль за діяльністю торгових організацій, що реалізують транспортні засоби та номерні агрегати.

Цілі та завдання Відділу дорожньо-патрульної служби ДПС:

  1. Робота з нагляду підрозділів ДПС за дорожнім рухом.

2. Забезпечення роботи стройових підрозділів ДПС щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, боротьби зі злочинністю та незаконними заволодіннями транспортними засобами, запобігання та припинення правопорушень, пов’язаних з недотриманням законності та дисципліни серед особового складу.

3. Розгляд скарг та заяв від громадян, які надійшли на працівників ДАІ, проведення співбесід із людьми з метою з’ясування можливих претензій до працівників ДПС та ДАІ.

4. Організація роботи нарядів ДПС щодо забезпечення проїздів вищих посадових осіб держави та іноземних делегацій.

5. Робота нарядів ДПС під час проведення пошукових та загороджувальних заходів.

6. Контроль за пересуванням транспортних засобів іноземних власників транспорту.

7. Робота по боротьбі з пияцтвом та алкоголізмом, наркоманією серед водіїв автотранспорту.

8. Організація роботи підрозділів ДПС з охорони громадського порядку, розкриття дорожньо-транспортних, кримінальних та інших злочинів, а також профілактична робота проти незаконних заволодінь транспортними засобами.

9. Контроль за несенням служби особовим складом на лінії, запровадження передового досвіду та вдосконалення методів роботи.

10. Організація безпеки особового складу ДПС під час несення служби, робота з теоретичної та практичної підготовки, дотримання дисципліни та законності у ДПС.

ГАИ города Коростень

12 Comments

  1. Когда тендер горит, то не до сервисного центра, где делают документы до 30 дней. Почему бы не выдавать эти разные справки за 3 дня. В нормальных странах именно так

  2. Доброго вечора,як проходить зараз процедура обміну тимчасових водійських прав на постійне ?

  3. Добрий вечір. Підкажіть, я хочу зняти з себе авто відповідно покупець хоче поставити на себе це авто в МРЕВ. Скільки талончиків і на чиє ім’я ми повинні взяти?

  4. Добрий вечір! Чи можливо зареєструвати та отримати номера на новий трактор китайського виробництва в Коростені?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.