Магазини, торгові центри Коростеня

Торгова сфера Коростеня широко представлена ​​різноманітними продовольчими та промисловими магазинами. Більшість найбільших зосереджено у центральній частині міста.

У грудні 2011 року в Коростені в районі центрального ринку відкрився найбільший 3-поверховий торговий комплекс “Місто”, в якому знайшлося місце для великого супермаркету “Сільпо” (перший поверх), різноманітних магазинчиків побутових товарів, одягу, взуття, а також невеликого затишного кафе.

Серед продовольчих слід зазначити великі супермаркети Коростеня: “Сільпо” (вул.Героїв Чорнобиля; режим роботи з 8г. до 22г.), мережа супермаркетів “АТБ” (райони залізничного вокзалу, центральної площі, р-й Військового містечка), “Маліна” (вул.Грушевського) , район Водоканалу – магазин економ клас Коростень), Полісся-Продукт, Фора (бувша Комсомольська площа; з 8г. до 21г.). Є кілька супермаркетів самообслуговування в спальних районах Коростеня. Намагайтеся потрапити на акції та знижки супермаркетів Коростеня – суттєво зекономите на покупках.

Промислові магазини можна розділити на магазини побутової техніки ( “Фокстрот”, “Комфі”, “Технолюкс” вул.Героїв Чорнобиля; “Світ електроніки”, “Мелодія” вул.Шевченко) та магазини, які продають будівельні товари та товари широкого споживання (“Добрий господар” вул.Героїв Чорнобиля; “Новобуд” Базарна площа; “Комфорт” вул.Героїв Чорнобиля).

Магазинів одягу та взуття в Коростені також велика кількість, найбільший торговий центр “Метаполіс” (знаходиться на Комсомольській площі). У Коростені безліч вузькопрофільованих магазинів, перерахувати все неможливо. Більшість із них також знаходяться у центральній частині міста або в околиці центрального ринку.

Майже будь-який попит буде задоволений пропозицією. Ціни магазинів Коростеня звичайно відрізняються, проте побажаємо Вам вдалих покупок у магазинах, супермаркетах та торгових центрах Коростеня!

One comment

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.