Центральний ринок (базар) міста Коростень

Центральный рынок (базар) города Коростень

11500, Житомирська область, м. Коростень, Базарная площадь, 1 .

Директор: 5-08-04, приймальня: 4-71-16, заступник директора: 5-02-58, главний бухгалтер: 9-62-99, факс: 4-70-16, відділ кадрів: 5-02-59, охорона: 5-06-94.

Щоденно з 7.00 до 18.00, “базарні дні” (когда приїзджає велика кількість продавців покупців і відповідно більший вибір товару): Середа, П’ятниця, Субота, Неділя.

Усі номери маршрутного транспорту міста (попередньо уточніть напрямок руху автобуса: у бік центрального ринку). Зупинка: “Центральний ринок”.

Розташування на карті:

Центральний ринок (базар) міста Коростень.

Коростенський кооперативний ринок розташований навпроти автовокзалу міста Коростень, на відстані 700-800 метрів від залізничного вокзалу станції Коростень (одна зупинка маршрутним транспортом) за адресою: 11500, Житомирська область, м. Коростень, Базарна площа, 1. Режим роботи: центральний без вихідних з 7г. до 18г., так звані “базарні дні” (коли приїжджає більша кількість продавців/покупців і відповідно більший вибір товару): Середа, П’ятниця, Субота, Неділя. Телефони: директор 5-08-04, приймальня 4-71-16, заступник директора 5-02-58, головний бухгалтер 9-62-99, факс 4-70-16, відділ кадрів 5-02-59, охорона 5- 06-94. Дістатися можна всіма номерами маршрутного транспорту міста (попередньо уточніть напрямок руху автобуса: у бік центрального ринку), зупинка: “Центральний ринок”.

Кооперативний ринок Коростень – найбільший у місті Коростень, тому називається городянами “Центральним”. Асортимент найрізноманітніший: на ньому можна придбати як продукти харчування (починаючи від хліба та закінчуючи свіжим м’ясом), так будь-який одяг та предмети домашнього побуту. Вибір товару дійсно найбільший як за асортиментом, так і за ціною. Навколо ринку розташована велика кількість різноманітних магазинів (від дрібних до великих двоповерхових), де Ви напевно придбаєте необхідний Вам товар. Поряд з центральним ринком (на протилежному боці дороги) розташована ще одна частина ринку – він змішанний, є ряди з продуктами, є ряди з одягом. Слід зазначити, що ціни на цій частині ринку часто нижчі, ніж на головному ринку, але асортимент менший.

Коростенський продовольчо-речовий ринок має 4 входи (з чотирьох сторін своєї площі):

  • головний – з боку вулиці Героїв Чорнобиля, автовокзалу;
  • праворуч по відношенню до головного входу – з боку меблевих магазинів. Тут Ви можете придбати продукти харчування (овочі, фрукти, рибу);
  • з лівого боку по відношенню до головного входу – з боку пожежної станції. Тут продаються одяг, зокрема дитяче, взуття, побутова хімія, товари для дому, штори, килими;
  • з заду від центрального входу, з боку магазину «Новобуд». У цій частині ринку можна придбати одяг для дорослих та дітей, предмети для домашнього побуту, будматеріали, мото-, велозапчастини, сантехприлади;
  • лівіше від головного входу є ще один вхід в ринок – біля магазину «Добрий господар». Увійшовши до нього, можна швидко пройти до критого ринку, квіткових рядів. Біля цього входу розташовано пункт перевірки продуктів харчування.

На території центрального ринку міста Коростень знаходяться:

– Великий критий продуктовий павільйон – ліворуч від центрального входу. Тут продаються в основному пакетовані продукти харчування та продукти домашнього виробництва;

– м’ясний павільйон – прямо від центрального входу, у ньому можна купити свіже м’ясо та ковбасні вироби;

– адміністрація ринку – прямо від центрального входу.

По всьому краю площі центрального ринку розміщено безліч маленьких і великих магазинів, кафе, підприємств сфери послуг. Магазини «Добрий господар» та «Новобуд» («1000 дрібниць») запропонують Вам великий вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів. З тильного боку ринку (стосовно центрального входу) розташований будинок побуту, в якому розміщуються майстерня з ремонту взуття, перукарня, майстерня з ремонту побутової техніки та ін. З лівого боку від центрального входу варто відзначити кілька шпалерних магазинів. На дальньому лівому кутку ринку знаходиться продуктовий магазин, майстерня з виготовлення ключів, у ній також продають шибки та дзеркала, а також бронедвері. Крім того, ліворуч знаходиться банкомат банку «Аваль». Ліворуч біля центрального входу розміщується перукарня, в якій у певні дні можна продати волосся, кафе «Хвилинка» магазин “Єва”. Праворуч біля центрального входу – кафе «Зустріч», молочний та рибний павільйони. Меблі можна купити в магазинах, розташованих праворуч ринку по відношенню до центрального входу, тут також розміщені магазини будматеріалів, скла, дзеркал і магазинчики з овочами/фруктами, магазин одягу та парфумерії.

Слід зазначити і нову частину ринку, що знаходиться навпроти центрального входу в ринок, з іншого боку вулиці Героїв Чорнобиля. Тут є продуктовий ряд, здебільшого продаються яйця, крупи та інші сипкі продукти: борошно, цукор, сіль. Але більшість рядів – речові.

Перейшовши через Торгову вулицю, можна потрапити на ту частину ринку, де продається «секонд хенд» (поряд з автовокзалом). На початку вулиці Торгової, навпроти центрального входу в ринок, продаються комбікорми для тварин, а також живі курчата, кури, кролики, гуси, качки («пташиний» мініринок), а також мішками цукор, мука, макарони та інші продукти.

Описувати ціни на одяг, взуття, продукти харчування на центральному ринку міста Коростеня немає сенсу, оскільки є дуже великий асортимент практично всієї продукції, що продається на ринках. На кожен товар знаходиться свій продавець, тому шукайте «золоту середину» у співвідношенні ціна/якість.

Ще раз нагадуємо:

-найширший асортимент товарів на центральному ринку ( базарі )  міста Коростень в так звані “базарні дні”: середа, п’ятниця, субота, неділя;

-бережіть свої сумки/гаманці/кишені від крадіжки (хоч і рідко, але випадки бувають);

-перевіряйте покупки на правильність зважування, купуйте продукти там, де є електронні ваги (нечесні продавці ще трапляються);

– активніше торгуйтесь: намагайтеся купувати товари у господаря торгової точки, а не у реалізатора – скинуть більше;

-купуйте дорогі речі на розпродажі після закінчення сезону;

-відстоюйте свої права споживача, якщо вони були порушені;

– Пам’ятайте, що на одяг/взуття продавець зобов’язаний гарантію встановленого терміну для певного товару, а також поміняти/повернути гроші/відремонтувати за свій рахунок бракований товар протягом 14 діб з дня покупки;

-при виникненні невирішених суперечок звертайтеся до адміністрації ринку або ж у товариство захисту прав споживачів;

-У приміщенні адміністрації ринку Ви можете дати оголошення по гучномовному зв’язку рекламного характеру, з нагоди втрати речей, пошуку дітей або знайомих.

Вдалих Вам покупок!


Підприємство облспоживспілки «Коростенський кооперативний ринок»: в м’ясному павільйоні замінені бетонні столешниці на кам’яні з лаблодариту, замінено холодильне обладнання . В рибному павільйоні було налагоджено подачу гарячої води, замінено троє дверей. Укладено тротуарної плитки на 90 м², замінено полікарбонатне покриття загальною площею 1210 м² .

Придбано снігоприбиральну машину. Утеплена теплотраса загальною довжиною 500 м. Оздоблені керамічною плиткою душові кабіни для обслуговуючого персоналу ринку, придбаний новий водонагрівач, проведені роботи по заміні підлоги в сан. вузлі. Проведений капітальний ремонт частини адміністративної будівлі. Встановлено металеву арку при вході в кафе ринку «Зустріч», замінені радіатори опалення.

Для орендарів металевих кіосків ринку були проведені внутрішні оздоблювальні роботи ( утеплення, обшивка, підведена електроенергія). Проведені роботи по благоустрою прилеглої території та території ринку, фарбування фасадів та облицювання гаражу, кафе ринку «Зустріч», ветеринарно- санітарної лабораторії, магазину ринку, рибного, молочного павільйонів, приміщення прохідної, паркану .

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.