Речовий ринок (“циганський”) м.Коростень

Вещевой рынок на Ковельском (циганский) города Коростень

11500, Житомирська область, м. Коростень, вул. Героїв Чорнобиля.

Неділя з 7.00 до 15.00

Усіма  номерами маршрутного транспорту міста. Зупинка: “Центральний ринок”.

Речовий ринок міста Коростень

Речовий ринок (як серед коростенців його називають “циганський”, “чурецький”) міста Коростень розташований на території колишнього підприємства кручених виробів навпроти ТЦ Місто за адресою: 11500, Житомирська область, м. Коростень, вул. Героїв Чорнобиля. Режим роботи: Неділя з 7г. до 15г. Дістатися можна будь-яким номером маршрутного транспорту міста, зупинка: “Центральний ринок”.

Речовий ринок міста Коростень (як серед коростенців його називають “циганський”, “чурецький”) функціонує порівняно недавно, але вже встиг полюбитися мешканцям міста Коростень та району своїми низькими цінами. При купівлі одягу на ринку слід звертати увагу, що якісніші речі (переважно виробництва Туреччини) коштують дорожче, ніж речі вироблені в Китаї. Тканина у таких речей краща, пошиття надійніше і рівніше. Тому речі на “вихід” купувати бажано турецького виробництва, домашній одяг або для носіння під іншим одягом можна брати і китайського виробництва.

Ціна якісного одягу наближається до цін на центральному ринку, але тут продавці поступаються набагато активніше, оскільки самі є господарями торгових точок у більшості випадків. Крім якості вартість речі відрізняється і тим, де вона розвішена: дорожче коштує річ вивішена на манекенах і вішалках, дешевше якщо укладена стопкою на столі, є ще один вид розміщення – розпродажний одяг на клейонці прямо на землі між рядами (мінімальна ціна).

Звертаємо увагу, що максимальний вибір одягу спостерігається перед початком або на початку сезону. Починаючи з середини сезону асортимент різко знижується (товар не підвозять), хоча ціни природно також істотно знижуються, але залишається дуже обмежений вибір за розмірами.

Що стосується взуття, то в основному продається ходове, порівняно дешеве, не дуже якісне та зручне взуття за відповідними цінами з урахуванням сезонності.

Якщо Ви не любитель “секонд-хенду”, але маєте трохи грошей, приїжджайте на речовий ринок у місті Коростень у неділю. Приємних Вам та недорогих покупок!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.