Коростенська міськрайонна СЕС (санстанція Коростень)

11500, Житомирська область, м. Коростень, вул.Ольгинська, 2

Головний лікар:4-31-49, приймальня: (041-42) 4-22-46, радіологічний відділ: 9-65-04, санітарно-гігієнічний відділ: 9-65-29, бухгалтер: 9-65-45, епідеміологічне відділення: 4-22-83, відділення гігієни праці: 4-23-08, відділення медпаразитології: 4-44-32, профдезінфекція: 4-31-49.

olc-korosten@ukr.net

Санітарно-бактеріологічна лабораторія Понеділок-П’ятниця з 8.30 до 16.42. Вихідні: Субота та Неділя. Перерва з 13.00 до 14.00. Видача результатів із 12.00 до 16.00

№2, №3,№10,№11 маршрутного транспорту міста. Зупинка: “Парк Древлянський”.

Розташування на карті:

Коростенская районная СЭС на карте

Коростенське міжрайонне управління Держсанепідслужби в Житомирській області

Коростенська районна СЕС розташована недалеко від парку Древлянський, поряд з центром зайнятості та міською поліклінікою за 100 метрів від вулиці Грушевського поряд з Ольгинським храмом за адресою: 11500, Житомирська область, м. Коростень, вул.Ольгинська, 2 . Телефони: Головлікар: 4-22-46, приймальня: (041-42) 4-22-46, радіологічний відділ: 9-65-04, санітарно-гігієнічний відділ: 9-65-29, бухгалтер: 9-65-45, епідеміологічне відділення: 4-22-83, відділення гігієни праці : 4-23-08, відділення медпаразитології: 4-44-32, профдезінфекція: 4-31-49.  Проїхати можна №2, №3, №10, №11 маршрутного транспорту міста, зупинка: “Парк Древлянський”, далі пішки через парк по діагоналі від зупинки між Коростенським центром зайнятості та Коростенською міською поліклінікою або по вулиці Ольгинській до Ольгинського храму.

Діяльність Коростенської районної державної санітарно-епідеміологічної служби регламентується “Положенням про державний санітарно-епідеміологічний нагляд”, відповідно до якого, метою державного санітарно-епідеміологічного нагляду є запобігання, виявлення та призупинення порушень санітарного законодавства. здоров’я.

Коростенська райсанепідстанція належить до 1 категорії районних санепідстанцій. Обслуговує населення м. Коростеня та Коростенського району. Знаходиться у 2-х поверховому приміщенні по вул. Ольгинський, 2  м. Коростеня. У штаті санепідстанції працює 12 лікарів та 35 середніх медичних працівників. На контролі в санепідстанції знаходиться 1142 об’єкти нагляду, у тому числі: 425 – комунальних об’єктів, 423 – харчові об’єкти, 185 дитячих та підліткових установ, 97 промислових та сільськогосподарських підприємств, 12 радіологічних об’єктів.

Структура Коростенської районної СЕС:

1. Адміністративно-управлінський та господарсько-обслуговуючий персонал.

2. Санітарно – гігієнічний відділ.

3. Епідеміологічний відділ.

3.1. Бактеріологічна лабораторія.

3.2 Дезинорекційне відділення.

4. Радіологічний відділ.

Принцип побудови санітарно-епідемічної служби забезпечує спільну з органами та установами охорони здоров’я діяльність та дозволяє вирішувати найскладніші гігієнічні та епідеміологічні проблеми за допомогою місцевих органів влади міста Коростень та району.

Фінансування санітарно-епідемічної служби здійснюється з допомогою бюджету. Впровадження нового господарського механізму передбачає додаткове фінансування діяльності за рахунок проведення робіт на договірних умовах. Облік роботи фахівців ведеться з урахуванням обліково-оперативних документів.

Основними завданнями Коростенського санітарно-епідеміологічного нагляду є

1. Контроль за виконанням санітарного законодавства, санітарних та протиепідемічних (профілактичних) заходів, а також розпоряджень, постанов та вимог, викладених у висновках, що видаються головним державним санітарним лікарем;
2. Санітарно-карантинний контроль у пунктах пропуску через державний кордон, розташованих у місті Коростені;
3. Контроль за санітарною та епідемічною ситуацією на території міста Коростень та Коростенського району;
4. Проведення санітарних та епідеміологічних розслідувань, спрямованих на встановлення причин та умов виникнення та поширення інфекційних хвороб, професійних захворювань, масових неінфекційних захворювань (отруєнь) та радіаційних уражень людей Коростеня та району;
5. Розробка пропозицій щодо проведення санітарних та протиепідемічних (профілактичних) заходів:
– Здійснення державного санітарно-епідеміологічного нормування;
– Проведення державної санітарно-епідеміологічної експертизи;
– державна реєстрація небезпечних для здоров’я та життя людини факторів середовища життєдіяльності;
6. Статистичне спостереження у сфері забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, державний облік інфекційних захворювань, професійних захворювань, масових неінфекційних захворювань (отруєнь) та радіаційних уражень людей у ​​зв’язку із шкідливим впливом факторів середовища життєдіяльності;
7. Вжиття заходів щодо призупинення порушень санітарного законодавства та притягнення до відповідальності осіб, винних у скоєнні таких правопорушень.

На замітку підприємцям міста Коростень та району

Головне завдання СЕС – попередження інфекційного захворювання населення шляхом санітарно-епідеміологічного контролю у сфері підприємництва; проведення попереднього нагляду за об’єктами будівництва (житлового та промислового). Здійснюючи такий нагляд, представники СЕС перевіряють, якою мірою бізнесмени дотримуються норм санітарного законодавства, зокрема Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення». Працівники СЕС спостерігають за відповідністю об’єктів санітарним нормам, проводять державну санітарно-епідеміологічну експертизу та видають відповідні дозволи.

Повноваження головного санітарного лікаря

Головний санітарний лікар адміністративної території має досить широкі повноваження. Зокрема, ця особа має такі права:

– давати згоду (або не давати) на виділення земельної ділянки для забудови та інших потреб;

– робити висновки про те, чи відповідають санітарним нормам щойно збудовані чи реконструйовані об’єкти чи споруди; – вирішувати питання, чи необхідно проводити санітарно-епідеміологічну експертизу товарів;

– контролювати, як на підприємствах здійснюють санітарні та протиепідемічні заходи;

– давати згоду (або не давати) на видачу дозволу на провадження діяльності певного виду;

– безперешкодно входити на територію підприємства та у всі офісні приміщення;

– відбирати зразки сировини та продукції для державної санітарно-епідеміологічної експертизи;

– Застосовувати заходи, які припиняють порушення санітарного законодавства.

 

Крім того, санітарний лікар може здійснювати такі дії:

– обмежити, тимчасово чи повністю заборонити чи призупинити діяльність підприємства, будівництва чи реконструкцію об’єкта;

– накласти тимчасову заборону на виробництво, використання та продаж продукції певних видів;

– Зупинити інвестиційну діяльність;

– дати власнику підприємства вказівку усунення з роботи певних лиц;

– вилучити (конфіскувати) небезпечні для здоров’я продукти чи хімічні речовини.

Щоб уникнути таких неприємностей, слід чітко дотримуватись санітарних норм. Усі законодавчі акти, в яких викладені ці вимоги, Ви маєте право отримати в органі санітарно-епідеміологічної служби за місцем Вашої реєстрації. Працівники СЕС можуть приходити на підприємства з плановими та позаплановими перевірками. Для проведення перевірки працівникові СЕС не потрібні жодних дозволів: йому достатньо показати своє службове посвідчення. Після санітарної перевірки необхідно скласти акт. Один екземпляр цього документа залишається у Вас. У разі виявлення порушень інспектори з санітарного нагляду можуть оформити такі документи: – протокол про порушення санітарного законодавства; – ухвала, розпорядження з переліком фінансових санкцій, подання на порушника у відповідну інстанцію.

4 Comments

  1. Добрый день! У меня в доме чтото нас с сыном кусает, ничего не видно, укусов тоже вроде нет, но чтото лазит то там то там и чешется (не очень) остается покраснение и быстро проходит. Началось все на новый год. Думали алергия, обработала 1раз весь дом аэрозолем, еще 30 декабря, потом повторила, 14января обработала еще раз, но все продолжается. стирка, выветривание, отпарка утюгом не спасает. Может пора заказать профдезинфекцию,а то уже сил никаких. Скажите это к вам? И сколько это будет стоить?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.