Хоспіс в місті Коростень

11500, Житомирська область, м. Коростень, вул.Жмаченка, 46.

(04142) 2-20-96 Буслаєва Людмила Михайлівна

№8, №2-Б маршрутного транспорту міста, зупинка: “Районна лікарня” .

Розташування на карті:

Железнодорожная больница Коростеня на карте

Хоспіс «Святої  Олени» Товариства Червоного Хреста, Ольгинського братства Української православної церкви для онкологічних хворих і  хворих, які не в змозі догладати за собою самостійно і перебувають у закладі досить тривалий час, функціонує на базі Коростенської районної лікарні, на першому поверсі приміщення районної поліклініки. Заклад розрахований на 29 ліжок. Нещодавно приміщення закладу було відремонтовано за кошти благодійників, а завдяки допомозі шведської місії «Вінден» встановлено новий ганок і пандус.

Заклад створений у 1997 році, один з перших хоспісів в Україні. Створений з ініціативи Ольгинського православного братства УПЦ та Житомирського обласного комітету Товариства Червоного Хреста України. Створювався на базі Відділкової лікарні станції Коростень. Вже близько 7 років працює окремо.

Хоспіс – це система організації та координації роботи з міждисциплінарної підтримки та обслуговування, а також форма уваги до смертельно хворих людей з боку суспільства.

Завдання Хоспіса полягає у забезпеченні підтримки та турботи про людей в останній період смертельно небезпечного захворювання, щоб вони змогли прожити його настільки повноцінно та комфортно, наскільки це можливо. Правомірно сказати, що у сучасному уявленні Хоспіс – це, насамперед, філософія допомоги вмираючим хворим.

Філософія Хоспіса стверджує життя, вона будується на переконанні, що завдяки персональному догляду та турботі оточуючих пацієнти та їхні близькі можуть найповніше прожити останній період життя хворого, приготуватися до смерті, що дуже важливо для кожного.

Турбота, яку організує Хоспіс, не прискорює та не відкладає смерть

Завдання ХОСПИСУ м. Коростень:

  • догляд та надання всебічної допомоги безнадійно хворим;
  • надання медичної допомоги хворим;
  • підтримання фізичного, духовного та психологічного стану хворого;
  • відправлення таїнств та обрядів для духовних потреб хворих, надання послуг хворим під час перебування в сім’ї;
  • підготовка та перепідготовка медичного персоналу відповідно до специфіки роботи з догляду за такими хворими.

Телефон для довідок: (041-42) 2-20-96, Буслаєва Людмила Михайлівна

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.