Комунальне виробничо-господарське підприємство КВГП Коростень

11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Шевченка, 67-А

(068) 322-93-47

ПН-ПТ з 8г. до 17г., обідня перерва з 12:00 до 13:00

будь-яким номером маршрутного транспорту міста Коростень. Зупинка: Залізничний вокзал

Розташування на карті:

Комунальне виробничо-господарське підприємство

Комунальне виробничо-господарське підприємство м. Коростень розташоване за 300 метрів від залізничного вокзалу: 11500, Житомирська область, м. Коростень, вул. Шевченка, 67-А. Режим роботи: з 8ч. до 17ч. з понеділка по п’ятницю. Телефон: (04142) 9-64-33, 3-23-30. Дістатися можна будь-яким номером маршрутного транспорту міста Коростень, зупинка: Залізничний вокзал.

Начальник підприємства – Якубовський Леонід Павлович

Основні напрямки роботи:

 • Діяльність з оброблення твердих побутових відходів
 • Діяльність з прибирання сміття та очищення територій
 • Ритуальні послуги
 • Догляд за зеленими насадженнями

11 Comments

 1. Когда приведете в порядок площадку между домами по улице Грушевского 28-а,30-а,32-а.Или у нас одна только площадь перед исполкомом?

 2. Прошу обратить внимание руководство! На таких людей:
  Левкивская
  Стожук
  Шуляренко
  Потопальськая
  Всегда когда их видно, сидят и пьют на рабочем месте, вместо того что бы работать. Там всегда грязный участок. Данное поведение не допустимо, куда смотрит начальство.

 3. От дома ( с обратной стороны) по Грушевского 40, дорога ведущая до перекрестка с Шолом-Алейхема, мимо бывшего дома быта и здания «Урбанка», в котором теперь находится нотариальная контора, не убирается уже много лет. На ней залежи грязи, листьев и веток. Срезанные ветки акации, мешающей езде по дороге и ходьбе по тротуару, лежат рядом. Давно пора подстричь ветки кустарников многолетних, они уже вровень роста человека. В ЖЕК обращались, ответ: не их территория, обращаться в КВГП. Займитесь уборкой, пожалуйста.

 4. Змініть стевий бак по вул. Северная(район фарзаводу) сміттевий бак без днища

 5. Коли буде вчасно вивозиться біля контейнерів Шевченка 11, летає по всьому подвір’ю!!! Звонимо на гарячу лінію!!! Два рази на тиждень приїздять, а за собою ніхто не прибере, за що вам люди гроші платять???

 6. Мешканці по вул.Генерала Кульчицькго буд.№№74 та 76 просять змінити місце для розташування контейнера для сміття.

 7. Будь ласка відремонтуйте вуличне освітлення по вул.Гр.Сковороди від вулиці Маяковського до школи N 1.Вже більше місяця ніхто не контролює це та не ремонтує

 8. Будь ласка відремонтуйте вуличне освітлення по вул.Гр.Сковороди від вулиці Маяковського до школи N 1.Вже більше місяця ніхто не контролює це та не ремонтує

 9. Вже довготривалий час не прибирається територія вздовж дороги по вул. В. Сосновського, починаючи з 56 номера будинку та аж до 84. Весь шлях на цьому участку вкритий різноманітним сміттям (немає ні одного сміттєвого баку), кущі та дерева займають більшу територію пішоходного тротуару. Біля будинків 66, 84-А, 84 та інших не відбувається ніяких покосів трави. І це все є до цих пір, не дивлячись на неодноразове звернення жителів даного масиву до КВГП.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.