Заступники голови міста Коростень

Перший заступник мера Виговський Володимир Васильович

11512, Житомирська область, м. Коростень, вул. Грушевського, 22

кабінет 42 (III поверх) телефон (04142) 9-65-24

vigovsky@kr.com.ua

Прийом жителів: Понеділок 9.00-13.00

Перший заступник міського голови Виговський Володимир Васильович:

 • Виконує всі обов’язки міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради у разі її відсутності чи неможливості виконання своїх обов’язків з інших причин.
 • Знає питаннями державного, господарського, кооперативного, індивідуального, промислового дорожнього та цивільного будівництва.
 • Координує будівельні та ремонтно-будівельні роботи на території громади.
 • Забезпечує співпрацю з підприємствами, установами та організаціями, що здійснюють на території громади будівництво, капітальний ремонт будівель та споруд, дорожнє будівництво та ремонт доріг.
 • Координує діяльність міського комунального підприємства “КоростеньБуд”.
 • Організовує роботу житлово-комунального господарства, залучаючи до участі у його розвитку на договірних засадах підприємства, установи, організації, приватних підприємців. Контролює та спрямовує роботу управління житлово-комунального господарства.
 • Відповідає за перебіг приватизації житла, реалізацію житлової політики у місті, контролює та спрямовує діяльність юридичного відділу в частині ведення обліку та розподілу житла.
 • Контролює організацію роботи відділу державної соціальної допомоги УТСЗН щодо надання житлових субсидій.
 • Контролює діяльність диспетчерської служби при виконавчому комітеті міської ради.
 • Забезпечує та координує процес створення та діяльності ОСББ.
 • Організовує та координує співпрацю з іншими підприємствами, які здійснюють на території громади послуги водопостачання та водовідведення, теплопостачання, послуги з обслуговування об’єктів незалежно від їхньої підпорядкованості та форми власності.
 • Забезпечує співпрацю із Коростенським відділенням АТ «Житомиргаз».
 • Контролює та спрямовує діяльність відділу з питань цивільного захисту.
  Координує діяльність та відповідає за співпрацю з Коростенським міським управлінням ДСНС України в Житомирській області.
 • Відповідає за стан навколишнього природного середовища біля громади. Організовує роботу з формування та здійснення екологічної політики, забезпечує співпрацю з представництвом державного управління охорони навколишнього природного середовища.
 • Сприяє роботі та надає допомогу міській метеорологічній станції.
 • Забезпечує підготовку до укладання контрактів із керівниками підприємств житлово-комунального господарства, комунального підприємства «КоростеньБуд», комунальної установи «Коростенська міська комунальна рятувальна служба на воді», підготовку внесення до них змін та доповнень.
 • Організовує проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підлеглих підприємств, надання щомісяця інформації щодо фінансових показників їхньої діяльності в управління економіки.
 • Надає пропозиції щодо преміювання працівників підпорядкованих структурних підрозділів виконкому, керівників підпорядкованих підприємств, установ, організацій комунальної форми власності.

Очолює:

Координаційна рада щодо реалізації стратегічного плану розвитку міста.
Наглядова рада фонду енергозбереження комунальних підприємств, бюджетних установ, організацій.
Наглядова рада у сфері розподілу соціального житла.
Очолює комісії при виконавчому комітеті міської ради:
– комісію з питань проведення безкоштовного капітального ремонту житлових будинків (квартир) інвалідів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед батьківщиною, членів сімей загиблих військовослужбовців та прирівняних до них осіб;
– Комісію з житлових питань;
– комісію з ухвалення квартир (будинків), що належать на праві приватної власності, у власність територіальної громади в особі міської ради;
– комісію із визнання технічного стану житлових приміщень (будинків), споруд комунальної форми власності та їх придатності для проживання;
– комісію з розгляду питань щодо відключення споживачів від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання;
– комісію з розгляду питань погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги;
– комісію з безпеки дорожнього руху;
– комісію з обстеження гуртожитків;
– комісію зі зносу самовільно встановлених гаражів та інших споруд;
– Комісію з питань подальшого використання захисних споруд цивільного захисту.

За рішенням міської ради, її виконавчий комітет очолює інші допоміжні та дорадчі органи при виконкомі міської ради.


Заступник міського голови Ясинецький Олександр Анатолійович

З питань діяльності виконавчих органів ради у сфері збалансованого економічного та соціального розвитку міста

11512, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Грушевського, 22

кабінет 29 (II поверх) телефон (04142) 4 10 53

yasinetskiy@kr.com.ua

Прийом жителів: Середа 9.00-13.00

За участю заступників міського голови спільно з державними структурами координує вирішення на території міста питань збалансованого економічного та соціального розвитку території. Організовує здійснення відповідно до законодавства контролю за правильним витрачанням коштів, станом фінансової дисципліни, обліку та звітності на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форм власності. Вносить пропозиції щодо зміни доходів та видатків бюджету в межах, визначених законодавством. Здійснює контроль за дотриманням підприємствами, установами та організаціями зобов’язань щодо платежів до державного, міського бюджетів. Знає питаннями управління майном, що перебувають у комунальній власності міста, організує розробку програм його приватизації та контролює їх виконання. Координує та спрямовує діяльність управління економіки, міського фінансового управління та контролює роботу відділу бухгалтерського обліку виконкому. Відповідає за розвиток підприємництва у місті, забезпечує активну співпрацю виконавчих органів влади з підприємницькими структурами. Організує співпрацю з реєстраційною службою Коростенського міськрайонного управління, місцевим органом державної служби статистики, міським центром зайнятості населення, КП “Коростенське міжміське бюро технічної інвентаризації”.

Відповідає за здійснення системної комп’ютеризації підприємств комунальної форми власності міських бюджетних установ та виконавчих органів міської ради, забезпечує співпрацю із підприємством «Міський інформаційний центр».

Організує співпрацю з громадськими організаціями «Агентство регіонального розвитку», «Асоціація «Рада керівників підприємств міста Коростеня», іншими громадськими організаціями та об’єднаннями підприємців міста.
Координує співпрацю з підприємствами промисловості та транспорту, підприємствами малого та середнього бізнесу, зв’язку, торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування, міських ринків та торгових майданчиків.
Організовує та координує співпрацю виконкому з питань поповнення та виконання бюджету міста з місцевими органами державної казначейської служби, державної податкової служби, державної фінансової інспекції.

Організує співпрацю з місцевими та регіональними представництвами Антимонопольного комітету, Фонду державного майна, Пенсійного фонду, державної інспекції з праці.

Координує діяльність головного спеціаліста з питань охорони праці УТМЗН.
Забезпечує підготовку до укладання контрактів з керівниками комунальних підприємств «Коростеньхарч», «Аптека №1», КП «ТО «Коростень Медіа», контролює внесення змін та доповнень до контрактів, забезпечує проведення аналізу фінансово-господарської діяльності підпорядкованих комунальних підприємств, щомісячне надання інформації фінансових показниках їхньої діяльності в управління економіки. Надає пропозиції щодо преміювання працівників підпорядкованих структурних підрозділів виконкому, керівників підпорядкованих підприємств, установ та організацій комунальної форми власності.

Очолює:

– територіальна рада соціального партнерства,

– Координаційна рада з питань розвитку підприємництва,

– Рада з питань охорони праці та безпечної життєдіяльності населення міста

– Координаційна рада з питань захисту прав споживачів.

Очолює комісії при виконкомі міської ради:

– комісію з проведення конкурсів з відбору суб’єктів оціночної діяльності – суб’єктів господарювання з метою оцінки комунального майна, що належить територіальній громаді міста Коростеня;

– комісію з перевірки знань з питань охорони праці керівників підприємств, які не мають вищої організації;

– комісію з питань реалізації державної цінової політики у житлово-комунальному господарстві та на міському транспорті;

– комісію з перевірки виконання умов договорів купівлі-продажу комунального майна;

– Комісію з передачі майна у найм.

Очолює робочу групу з питань реалізації регуляторної політики та з питань прискореного перегляду регуляторних актів, робочу групу з питань детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, організаційний комітет із проведення міського конкурсу на звання «Найкращий підприємець року».

За рішенням міської ради, її виконавчий комітет очолює інші допоміжні та дорадчі органи при виконкомі міської ради.


Заступник міського голови Корнійчук Володимир Олександрович

З питань діяльності приєднаних територій виконавчих органів ради

11512, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Грушевського 22

кабінет 46 (III поверх) телефон (04142) 4-23-38

Прийом жителів: Четвер 9.00-13.00

Спільно з державними структурами, секретарем міської ради, заступниками міського голови координує рішення на території населених пунктів (сел, селищ), що увійшли до складу Коростенської територіальної громади питань збалансованого економічного та соціального розвитку.

Координує, спрямовує та контролює роботу старост та діловодів виконавчого комітету міської ради.

Координує та спрямовує діяльність з розвитку територій управління.

З метою забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку населених пунктів (сел, селищ), що увійшли до Коростенської територіальної громади, на цій території:

– сприяє розвитку підприємництва, організує співпрацю виконавчих органів влади з підприємствами (окремими підприємцями) у сферах промисловості, сільськогосподарського виробництва, громадського харчування та побутового обслуговування, транспорту, зв’язку, торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування;

– організує співпрацю із місцевим органом державної служби статистики, міським центром зайнятості населення;

– співпрацює із громадськими організаціями «Агентство регіонального розвитку», «Асоціація «Рада керівників підприємств міста Коростеня», іншими громадськими організаціями та об’єднаннями підприємців.

Готує пропозиції та контролює цільове використання коштів бюджету територіальної громади та залучених коштів, спрямованих на реалізацію економічного та соціального розвитку населених пунктів (сел, селищ), що увійшли до Коростенського територіальної громади.

Забезпечує проведення аналізу діяльності старост і діловодів, підприємств, щомісячне надання інформації за показниками їх діяльності, забезпечує систематичний аналіз та надання інформації щодо соціально-економічного розвитку населених пунктів (сел, селищ), що увійшли до Коростенського територіальної громади в управління економіки.

Надає пропозиції щодо преміювання та інших форм заохочення підлеглих працівників.

За рішенням міської ради, її виконавчий комітет очолює допоміжні та дорадчі органи при виконавчому комітеті міської ради.


Заступник міського голови Синицький Олександр Петрович

З питань діяльності виконавчих органів ради з реалізації державної політики у галузі освіти, соціального захисту, охорони здоров’я, культури та спорту, сприяння діяльності політичних та громадських організацій

11512, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Грушевського 22

кабінет 27 (ІІ поверх) телефон (04142) 4-31-84

Прийом жителів: Вівторок 9.00-13.00

Забезпечує реалізацію державної політики у галузі освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, фізкультури та спорту, молодіжної політики.

Організовує контроль за епідеміологічним станом, дотриманням правил санітарної охорони на території міста, наданням медичної допомоги населенню та його оздоровленням, харчуванням дітей та підлітків в освітніх та дошкільних закладах міста.

Сприяє діяльності творчих спілок та колективів, молодіжних, дитячих та інших громадських організацій. Забезпечує в межах повноважень виконавчих органів міської ради виконання законодавства щодо національних меншин, про свободу совісті та релігійні організації з всебічного розвитку та функціонування української мови як державної.

Координує діяльність товариств з охорони пам’яток історії та культури, любителів книги, міської редколегії «Реабілітовані історією», міського краєзнавчого музею, Товариств Червоного Хреста та сприяння обороні України, інших громадських організацій.

Організує співпрацю з місцевими, регіональними, в-українськими релігійними та громадськими організаціями, та об’єднаннями громадян.

Відповідає за роботу: управління праці та соціального захисту населення; відділу освіти; відділу культури та туризму; відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту; Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; служби у справах дітей.

Координує та спрямовує роботу щодо здійснення державної політики у галузі охорони здоров’я на території міста центральної міської лікарні, міських поліклінік, санепідемстанції, установ та закладів ветеринарної медицини.
Координує співпрацю з обласним міжрайонним діагностичним центром, обласною комунальною установою “Коростенський геріатричний пансіонат для ветеранів війни та праці”.

Контролює та координує діяльність центру «Віра, Надія, Любов», комунальної установи «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Джерело надії», комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Забезпечує контроль та координацію діяльності підліткових та дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання.
Забезпечує співпрацю з «Центром соціально-психологічної реабілітації постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та її інформування», співпрацю з об’єднаним військовим комісаріатом, організацію та реалізацію шефських зв’язків із військовими частинами Збройних Сил України.
Забезпечує виконання міських комплексних соціальних, освітніх, медичних, культурних програм.

Відповідає за діяльність КП «Стадіон «Спартак», комунальної організації «Коростенський міський центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”».
Забезпечує підготовку до укладання контрактів з керівниками підлеглих підприємств, установ, організацій комунальної форми власності, установ освіти та культури, підготовку до внесення змін та доповнень до них.
Забезпечує проведення аналізу фінансово-господарської діяльності КП «Стадіон «Спартак», комунальної організації «Коростенський міський центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх»», комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), комунальної установи «Центр соціальної реабілітації дітей -інвалідів «Джерело надії», надання щомісяця інформації щодо фінансових показників їх діяльності в управління економіки.

Надає пропозиції щодо преміювання працівників підпорядкованих структурних підрозділів виконкому, керівників підпорядкованих підприємств, установ, організацій комунальної форми власності.

Відповідає за здійснення заходів щодо мобілізації, є представником виконавчого комітету при об’єднаному військовому комісаріаті.

Очолює:

– координаційна рада по боротьбі з наркоманією;

– Опікунська рада;

– Координаційна рада у справах сім’ї, молоді, дітей та неповнолітніх;

– Координаційна рада протидії туберкульозу та ВІЛ-СНІДу;

Очолює комісії при виконкомі міської ради:

– призовні комісії;

– Комісію з боротьби з епідеміями, інфекціями захворюваннями, хворобами, що передаються статевим шляхом;

– надзвичайної протиепідемічної комісії;

– надзвичайної протиепізоотичної комісії;

– Комісію з питань сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійних організацій;

– Комісію з контролю за організацією харчування та цільовим використанням коштів, спрямованих на харчування дітей;

– Комісію з контролю за оздоровленням дітей міста

– комісію з роботи служби медицини катастроф;

– Комісію з присудження премій та стипендій міського голови;

– комісію з питань евакуації;

– Комісію з питань координації прийому, транспортування, охорони та розподілу гуманітарної допомоги;

– Комісію з надання матеріальної допомоги населенню міста.


Керуючий справами виконкому Охрімчук Андрій Валерійович

11512, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Грушевського, 22

кабінет 30 (ІІ поверх) телефон (04142) 9-63 -79

Прийом жителів: Понеділок 9.00-13.00

Організовує роботу апарату виконкому, здійснює правове, організаційне, матеріально-технічне забезпечення діяльності. Здійснює в установленому порядку заходи щодо організації та матеріально-технічного забезпечення проведення виборів та референдумів.

Відповідає за своєчасне проходження та доведення до виконавців документів вищих законодавчих та виконавчих органів міської ради, його виконкому, відповідає за стан діловодства, організовує контроль за виконанням рішень виконавчого комітету, розпоряджень міського голови,
Відповідає за підготовку та виконання регламенту роботи виконавчого комітету, дотримання режиму роботи виконавчих органів міської ради, забезпечення трудової та виконавчої дисципліни. Організовує планування роботи виконкому, здійснює контроль за виконанням планів, контролює виконання делегованих повноважень виконавчими органами міської ради.
Організовує впровадження та здійснення електронного обігу документів у виконавчих органах міської ради.

Знає питаннями кадрової та режимно-секретної роботи. Відповідає за розгляд звернень громадян, перевірку цієї роботи у структурних підрозділах виконкому, на підприємствах, установах та організаціях міста. Відповідає за організацію режимно-секретної роботи, мобілізаційної роботи у виконкомі.

Забезпечує посвідчення довідкових документів виконкому міської ради.
Забезпечує роботу диспетчерської служби при виконкомі, контролює виконання заяв та звернень громадян до диспетчерської служби.

Відповідає за роботу: Центру надання адміністративних послуг; загального відділу; юридичного відділу; відділу внутрішньої політики, оргроботи та контролю; відділу ведення Державного реєстру виборців; – архівного відділу; режимно-секретної та кадрової служби; відділу бухгалтерського обліку; господарського сектора

Координує співпрацю з відділами міського управління юстиції, місцевими органами та установами державної пенітенціарної служби.

Очолює міжвідомчу координаційно-методичну раду з правової освіти населення, спостережну комісію, експертну комісію архівного відділу, комісія з питань відновлення прав реабілітованих громадян.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.