Коростенський технічний коледж ТСО України

 • Місто (Населенй пункт): Коростень
 • Адреса:  вул. Шевченко, 25
 • Контактний номер телефона:   (099) 616-38-53
 • Направлення діяльності: Автошкола

Коростенський технічний коледж ТСО України

Приходьте вчитися водінню до нас!

Водити автомобіль, мотоцикл чи автобус – вміння потрібне і необхідне в наші дні. Навчитися водінню в Коростені сьогодні пропонуємо не тільки ми, але наш навчальний заклад виділяється своєю історією, колективом викладачів і технічною оснащеністю, тому ви не пошкодуєте, що звернулись саме до нас.

Коростенський технічний коледж ТСО України пропонує пройти курси водіїв категорій «А», «А1», «В», «С», «Д», «СЕ».

В колледжі відмінна база для отримання твердих теоритических знань. Наші інструктори та викладачі мають всі необхідні сертифікати та посвідчення на право ведення викладацької діяльності і постійно проходять курси підвищення кваліфікації.

Викладачі грамотно, докладно і дохідливо пояснять Вам:

 • Основи пристрою автомобіля,
 • Правила дорожнього руху (ПДР),
 • Основи правил безпечного водіння автомототранспорту,
 • Навички надання першої медичної допомоги постраждалим.

Заняття проходять у невимушеній атмосфері, з безліччю прикладів з життя. Такі знання допомагають нашим випускникам стати справжніми профі і легко орієнтуватися на дорогах.

Багаторічний досвід роботи дозволяє нам оперативно реагувати на зміни в ПДР та чинному законодавстві, надаючи учням лише актуальну інформацію.

Наші інструктори допоможуть освоїти (відпрацювати) водіння по маршрутах, необхідним Вам в повсякденному житті.

Для успішного навчання водінню в автошколі є навчальні класи, обладнані відповідно до вимог ДАІ і Міністерства освіти.

Практичні заняття з навчання водінню складається з 2 -х частин:

 • Відпрацювання вправ на навчальній площадці (автодромі): ознайомлення з органами управління транспорту, рушання і зупинка, паралельна парковка, розвернення, змійка, в’їзд в бокс.
 • Навчання водіння вулицями міста з малою і великою інтенсивністю дорожнього руху, перестроювання, обгін, удосконалення навичок маневрування в обмежених проїздах, рух і маневрування в інтенсивному транспортному потоці, контраварійна підготовка і прийоми економічного водіння.

Мета роботи нашого навчального закладу – передача безцінного досвіду наших інструкторів з водіння починаючому водієві з максимальною ефективністю і в найкоротші терміни, підвищення рівня майстерності водіїв, адекватна оцінка можливостей водія і його автомобіля, зниження невиправданого ризику на дорогах, підвищення культури водіння не тільки в Коростені, але і в інших містах нашої країни.

Наші пріорітети:

 • завжди працюємо на совість;
 • все робимо виключно якісно;
 • завжди поважаємо своїх клієнтів;
 • намагаємося не змінювати наші ціни;
 • наша ціна відповідає високій якості навчання

Закінчивши запропоновані курси водіїв в Коростені, ви зможете впевнено пересуватися по міських магістралях в умовах напруженого трафіку, оперативно оцінювати і реагувати на зміну дорожньої ситуації.


Наразі в автошколі оновлено автопарк, придбано ТРИ нові автомобіля з автосалону для зручного та комфортного навчання слухачів. Інструктори дають високий рівень підготовки з відпрацюванням екзаменаційних маршрутів для здачі практичних іспитів в сервісному центрі МВС. Для успішного теоретичного навчання в автошколі є добре укомплектовані навчальні комп’ютерні класи.

Станом на кінець 2023 року в автошколі самі низькі ціни на курси водіння в м. Коростені.

Раді Вас бачити серед наших слухачів. Чекаємо майбутніх водіїв за адресою: м.Коростень, вул. Шевченка, 25. З приводу роботи автошколи, вартості навчання звертайтесь за телефоном (099) 616-38-53.
Ми прагнемо вдосконалюватись, якщо є скарги щодо роботи автошколи, в тому числі роботи викладачів чи інструкторів звертайтесь безпосередньо до керівництва автошколи.

37 Comments

 1. Добрый день. Меня интересует во сколько лет можно сдать на права, цена обучение, и цена обучение ?

 2. Доброго дня,скажіть з якого місяця набираєте в групи?і яка ціна зараз щоб здати на права кат В?

  1. группы набираются постоянно, где то раз в 1 месяц. если недобор, то вас запишут уже по факту начала учёбы

 3. Скажите пожалуйста, у Вас можно заказать машину что бы сдать экзамен по вождению

 4. Підскажіть будь ласка скільки коштує довідка категорії А, А1, якщо на легкові та грузові права є. На пошту.
  Чи кожна категорія окремо?

 5. Хочу на курси водіїв, категорія В. Як з вами зв”язатись, коли починаються чергові заняття, який графік занять? Вартість навчання?

 6. Шановні читачі відгуків. Це дно а не автошкола. Найгірший варіант в місті Коростень. І якщо стоїть вибір або сюди або взагалі не вчитись. Краще не вчитись. Інструктора хами не виключаючи директора який постійно розповідає як він бухав, як він хоче випити. Або як набухається. З першого дня розповідають як багато людей не складають іспитів після навчання. Знімаючи з себе відповідальність. Вас почнуть принижувати як тільки вперше сядете за кермо. І весь процес навчання ви повинні навчати себе самі навіть водінню. Бо вони суто в оренду здають машини. Зламки ще ті. Резумуючи. Відсутність кваліфікації на всіх рівнях. Хамство, хамство, хамство. Жадібність (за стільки років недостатньо навіть елементарних методичних матеріалів) Алкоголізм (можуть навіть продемонструвати). Дуже низький рівень кваліфікації. Марно витратите час і гроші

  1. інколи таке було, проте не всі інструктори і не всі викладачі погані і безвідповідальні

 7. А по какому номеру можно дозвониться в автошколу для получения информации?

 8. Так, дійсно, за цими номера ніколи не йде гудок! Напишіть мобільний, або якийсь нормальний номер

 9. Я навчалась в цій автошколі, викладач супер. А ось інструктор просто жах, ця людина не націлена навчити він сидить з боку і постійно кричить, говорив що я ламаю йому машину,після цього навчання я довго ненаважувалась сісти за кермо, платно взяла заняття з іншим інструктором і таки почала їздити.

  1. У мене викладач був Заєць, не скажу, що дав на 100% інформацію про структуру авто, обслуговування і т.і., проте саме акцент на правилах був сильний, тому ми майже всі здали з першого разу. А от інструктор – це така людина, які майже всі роблять тобі “отдолжение”, що тобою займається – весь час майже всім невдоволений, частину часу їзди фактично “краде” перекурами, кавою, заходом по своїм ділам в магазини і т.д. Так і ще ти їдеш туди, куди йому легче тебе возити або туди, куди само йому потрібно потрапити. Однозначно не рекомендую Досааф саме за інструкторів, ні в кого зі знайомих, що навчалися не було якихось емоцій, що вони в захваті від їзди і спілкування з інструктором. Те, що ви все ж таки наважились перевчитись і нарешті сіли за кермо авто – вам тільки в плюс, бо також знаю дівчат, які після навчання так і не наважилися їздити, хоча авто в сім’ї є.

 10. напишіть будь ласка мобільний номер , за цими номерами дозвонитись нереально !

 11. Інструктори в цій автошколі суцільний ЖАХ. Психічно неврівноважені, знахабнілі, хамовиті, зневажливі, нечемні, невиховані. Не вистачить часу перелічити всіх принад
  цих “горе інструкторів”. Сама найбільша їх вада НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМ. Як тільки сядете за руль вас будуть принижувати до кінця навчання. Навчити вас нічому не навчать а ось принижувати будуть постійно. Якщо є можливість обирати то звісно ОБЕРІТЬ ІНШУ АВТОШКОЛУ !!!!!

  1. є таке, відбивають номер аби тільки пошвидше закінчилося зайняття. Лениві і безпардонні. Немає відчуття співпереживання, допомоги, тільки нависання

 12. Добрий день, чи можна теорію проходити онлайн? Напишіть мені, будь ласка, на електронну адресу. Дякую велике

  1. наче з 25 жовтня повинна була ця можливість з’явитися, треба на сайті ДПС чи поліції пошукати

 13. Добрий день. Чи можна у вас орендувати автомобіль для здачі екзамену? Вартість прокату і скільки за бензин.

 14. ІВАН тільки і цікавиться Коростенським коледжем. Кожен рік пише негативний відзив, ніби кожен рік навчається на курсах 🤣 . Одразу видно, що така цікавість проявляється тільки з боку конкурентів. А конкуренція повинна бути здоровою.

  Наразі в автошколі оновлено автопарк, придбано ТРИ нові автомобіля з автосалону для зручного та комфортного навчання слухачів. Інструктори дають високий рівень підготовки з відпрацюванням екзаменаційних маршрутів для здачі практичних іспитів в сервісному центрі МВС. Для успішного теоретичного навчання в автошколі є добре укомплектовані навчальні комп’ютерні класи.

  Наразі в автошколі самі низькі ціни на курси водіння в м. Коростені.

  Раді Вас бачити серед наших слухачів.
  Чекаємо майбутніх водіїв за адресою: м.Коростень, вул. Шевченка, 25.

  З приводу роботи автошколи, вартості навчання звертайтесь за телефоном (099) 616-38-53.
  Ми прагнемо вдосконалюватись, якщо є скарги щодо роботи автошколи, в тому числі роботи викладачів чи інструкторів звертайтесь безпосередньо до керівництва автошколи.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.