Основні умови та правила користування Бізнес-Каталогом

Бізнес-Каталог фірм, підприємств, організацій міста Коростень та Коростенського району korosten-info.com є повністю безкоштовним сервісом, за винятком платних послуг, передбачених для зареєстрованих користувачів.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься в оголошеннях, несе фірма, яка розмістила інформацію самостійно або за допомогою адміністрації сайту.

Не допускаються до публікації інформація, зміст якої порушує законодавство України. (пропаганда насильства, расової ненависті, порнографія, наркотики та ін.).

Не допускається до публікації інформація, зміст якої порушує загальноприйняті норми моралі.

Адміністрація сайту korosten-info.com залишає за собою право видалити або відмовити у розміщенні інформації, поданої через сайт, без попереднього повідомлення та пояснення причин (крім випадків розміщення інформації на платній основі).

Інформація про Вашу фірму також може бути видалена з сайту з наступних причин:

  • Одна й та сама інформація була подана на сайт більше одного разу;
  • Інформація, що міститься в описі, суперечить політиці сайту;
  • Інформація, що міститься в описі, некоректна;
  • Назва фірми містить інформацію для якої передбачена відповідна графа, наприклад адреса фірми, телефони;
  • Фотографія не має відношення до інформації про фірму.

Адмінстрація сайту має право змінювати вимоги до змісту та умов публікації інформації без повідомлення користувачів.

Адмінстрація сайту залишає за собою право редагування інформації про фірму без втрати важливих складових опису (здійснювати компонування матеріалу).

За жодних обставин адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки чи витрати, що виникли у зв’язку з цим сайтом, його використанням або неможливістю використання.

Розміщуючи інформацію на порталі korosten-info.com, Ви автоматично погоджуєтесь з цими Умовами та приймаєте на себе зазначені у них права та обов’язки, пов’язані з використанням сайту.

З повагою адміністрація korosten-info.com

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.