Професійне голландське насіння овочів в Коростені

Тільки найкраще насіння з селекційних господарств Enza Zaden

Про компанію Enza Zaden

  • Це світовий лідер з селекції насіння гібридів овочів з Голландії.
  • Enza Zaden – сімейна справа 3-х поколінь селекціонерів.
  • Найвищі стандарти якості – фітосанітарні сертифікати на всю продукцію від європейської, американської, латино-американської, австралійської спілки.
  • Прямі поставки з селекційного центру Enza Zaden в Україну насіння виключно вищої фракції.
  • 100% гарантована всхожіть насіння
  • Ми продаємо насіння, яке протестовано і отримано відмінні результати в агроспілках українських фермерів – саме для українських грунтів.
  • До кожної відправки насіння надаємо довідкову інформацію як правильно пророщувати, висаджувати, доглядати, збирати врожай.
  • Насіння відправляємо Укрпоштою, Новою Поштою по всій території України, де працюють відділення.

Огірок Бйорн F1 – високоврожайний партенокарпічний (самозапильний) гібрид корнішонного типу від голландської насіннєвої компанії Enza Zaden з вегетаційним періодом 37-39 днів.
Рослини генеративного типу з короткими міжвузлями. Плоди циліндричні, зеленого кольору з масою 100-120 грамів. Довжина становить 10-12 см. Не мають білих смуг на поверхні.
Сорту характерна стійкість до борошнистої роси і вірусу мозаїки огірка. Плоди зав’язуються стабільно по 2-3 плоди в пазусі. Стресостійкий. Вирощується в першому і другому обороті. Стійкий до перепаду температури. Добре переносить транспортування на далекі відстані.
Особливості сорту огірків Бйорн F1:
* Період дозрівання становить 37-39 днів.
* Високі показники стресостійкості.
* Підходить для вирощування як відкритому, так і закритому ґрунті.
* Відмінні товарні характеристики, які зберігаються тривалий період.
* Стійкість до захворювань: огіркова мозаїка і борошниста роса.
Вартість: 30 грн / 10 насінин. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Огірок Дерія F1 – середньоранній самозапильний гібрид від голландської насіннєвої компанії Enza Zaden. Вегетаційний період становить 45 днів. Вирізняється дуже високою продуктивністю. Вирощується в першому та другому обороті в теплицях під плівкою, а також у відкритому ґрунті. Рослини характеризуються відмінною регенеративною здатністю. Плоди довжиною до 12 см із зеленим забарвленням та великими горбками. Вага 90-100 г. Невибагливий при вирощуванні та плодоносить при посухах, а також за зміни температури повітря. Використовується для салатів та маринування. Має чудову транспортабельність.
Особливості сорту огірків Дерія F1:
* Період дозрівання становить близько 45 днів.
* Підходить для вирощування у відкритому та закритому ґрунтах.
* Висока стійкість до стресів, посух та коливань температури.
* Хороші товарні показники та відмінна транспортабельність.
* Підходить для вживання у свіжому вигляді, маринування та консервування.
Вартість: 25 грн / 10 насінин. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


До вашої уваги пропонуємо огірок Ірленд F1.
Сегментація: ранній партенокарпічний гібрид огірка.
Призначення: рекомендується для першого та другого обороту.
Характеристика плодів: плоди світло-зеленого кольору, довжиною 10-12 см, з чітко вираженими горбками, які зберігаються у спекотну погоду та при переростанні.
Особливості рослини: відмінна регенерація. При 80 см рослини погони перестають рости.
Конкурентні переваги: високоврожайний гібрид.
Виробник: Enza Zaden, Нідерланди.
Для вирощування у відкритому грунті і для теплиць
Вартість: 30 грн / 10 насінин. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Вашій увазі пропонуємо гібрид огірка РОНЕЛ F1 (RONEL F1).
Основні властивості:
* Дуже ранній партенокарпічний гібрид огірка.
* Скоростиглість: ультраранній.
Характеристика:
* У кожній пазусі формує 2-4 плоди завдовжки 10-12 см.
* Плоди світло-зелені, глянсові, добре шипуваті.
* Не втрачають бугристість за екстремальних умов.
* Невелика насіннєва камера.
* Додаткова інформація
Рослина компактна, відкрита, з короткими міжвузлями. Бічні пагони зупиняються у зростанні за висотою рослини 80-100 см, що значно полегшує догляд за культурою. Гібрид характеризується ранньою та дружньою віддачею плодів. Високоврожайний гібрид огірка. Висока якість транспортування продукції.
Призначення: для раннього весняного, весняного та осіннього обертів. Вирощується переважному у закритому ґрунті.
Виробник: Enza Zaden, Нідерланди.
Вартість: 30 грн / 10 насінин. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Вашій увазі пропонуємо насіння огірка Ансгар F1 від голандської кампанії Enza Zaden.
Це ранній гібрид з інтенсивною та рівномірною віддачею врожаю, володіє потужною кореневою системою.
Відмінно зав’язує плоди в умовах спекотного літа. Високоврожайний, формує по 2-4 плода в кожній пазусі листа, Ансгар F1 виділяється швидким і стабільним наливом крупно-бугорчатых плодов високої якості. Відмінна лежкість і транспортабельність. Вага плоду – 30-150 г, довжина плоду – 12-14см, має циліндричну форму. Підходить як для соління, так і для вживання в свіжому вигляді.
Рекомендується для вирощування в плівкових теплицях, так і в відкритому грунті.
Вартість: 10 насінин / 30 грн. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Помідор Арон F1 – сорт індетермінантного раннього гібрида томату від компанії Enza Zaden. Тип – великоплідний. Червоний колір округлих плодів із носиком. Для свіжого вживання та переробки. Вирощувати у весняному обороті.
Стійкість до стресу.
Вага плода: до 240-260 г.
Переваги:
* Рослина сильна, компактна, відкрита, з короткими міжвузлями;
* Формується по 5-6 плодів на 1 кисті;
* Затребуваний гібрид томатів із лінійки гібридів від «Енза Заден»;
* Відмінні смакові якості та товарний вигляд;
* Висока однорідність;
* Можна транспортувати.
Вартість: 40 грн/ 10 насінин. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Томат Морелія F1 – ранньостиглий, високоврожайний гібрид сливоподібного томату, виведений голландською селекційною компанією Enza Zaden. Призначається для відкритого ґрунту.
Рослина кущового типу, компактна, має рясне листя, з видовженими міжвузлями. Невибаглива в процесі вирощування. Активно формує зав’язь навіть при підвищенні температури. Стійка до вертицильозу, фузаріозного в’янення, вірусу жовтого скручування листя.

Помідори Морелія F1 досягають зрілості через 100-105 днів від посіву. При вирощуванні розсади вегетаційний період становить 60-70 днів. Плоди овальні, видовжені, сливоподібної форми, темно-червоного кольору. Вага – від 120 до 160 г.
Мають приємний, солодко-кислий смак і високу товарність. Призначаються для приготування салатів і заготовок, квашення, переробки на сік.
Особливості сорту помідорів Морелія F1:
* вегетаційний період 100-105 днів від посіву;
* детермінантний тип;
* відкритий ґрунт;
* висока стійкість до стресів;
* не схильний до вертицильозного і фузаріозного в’янення, вірусу жовтого скручування листя;
* швидке масове дозрівання;
* відмінні смакові характеристики;
* показник Брікс становить 5-5,5%;
* висока товарність і транспортабельність;
* підходить для свіжого ринку, квашення і переробки.
Вартість: 15 грн / 10 насінин. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Томати Бехрам F1 – ранній, великоплідний гібрид детермінантного типу від голландської насіннєвої компанії Enza Zaden. Підходить для вирощування у відкритому ґрунті. Рослина кущова, потужна з великими листками і добре розвиненою кореневою системою. Має хорошу витривалість до несприятливих погодних умов. Не піддається поширеним хворобам томатів.
Помідори Бехрам F1 мають відмінні смакові та товарні якості: яскраво-червоний колір, округлу форму, середня вага становить близько 200-220 грам. Плоди можуть зберігатися на рослині тривалий час, не втрачаючи своїх товарних якостей.
Містять високий рівень цукру, тим самим дуже приємні на смак. Плоди придатні для транспортування. Їх використовують свіжими, для консервації, для переробки (соки, пасти).
Особливості сорту помідорів Бехрам F1:
* період дозрівання після висадки розсади становить до 70 днів;
* рослина детермінантного типу;
* вирощується у відкритому ґрунті;
* великоплідний;
* рівень вмісту цукру 2,4%;
* високі товарні і смакові якості;
* підходить для реалізації на свіжому ринку, переробки та консервації.
Вартість: 20 грн / 10 насінин. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Цибуля Мінді F1 – середньостиглий гібрид півгострої цибулі для тривалого зберігання від голландської насіннєвої компанії Enza Zaden. Період вегетації – від 100 днів.
Може вирощуватись у різних агрокліматичних регіонах України, норма посіву – 1, 0-1,1 млн.насіння на 1 га. Рослина сильна, з розвиненою кореневою системою та рясним листовим апаратом. Пір’я темно-зеленого кольору із густим восковим нальотом. Гібрид активно розвивається навіть при погіршенні погодних умов, протистоїть широкому спектру захворювань і має високий потенціал врожайності.
Цибуля ріпчаста Мінді F1 формує цибулини середнього розміру, округлої форми, золотисто-бронзового кольору. Внутрішні луски білі, товсті, дуже соковиті та ароматні, мають виражений напівгострий смак та накопичують високий вміст вітамінів та фітонцидів. Зібраний урожай зберігає свіжість та товарність протягом усієї осені та зими, використовується для свіжого ринку, кулінарії та консервування.
Особливості цибулі ріпчастої Кенді (Кенді) F1:
* період дозрівання – від 105 до 115 днів;
* для вирощування у відкритому ґрунті по всій Україні;
* невибагливість до умов зростання та агротехніки;
* хворобостійкість та стресостійкість;
* підходить як для механізованого, так і ручного збирання врожаю;
* володіє відмінними смаковими якостями та поживною цінністю;
* тривалий термін зберігання, транспортабельність без втрати смаку та товарного вигляду;
* для свіжого ринку, зберігання, кулінарії та переробки.
Вартість: 60 грн / 5 грам. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Цибуля на перо Кайгаро F1 – рання гібрид, що швидко росте, цибуля на перо від голландської компанії Enza Zaden. Від появи сходів до збирання врожаю проходить близько 50-54 днів. Призначений для вирощування у відкритому та закритому ґрунті. Завдяки стійкості до зниження температури може вирощуватися з ранньої весни до пізньої осені. Характеризується швидким зростанням зеленої маси та інтенсивним розвитком навіть за відсутності поливу та посухи.
Цибуля на перо Кайгаро F1 має пряме і довге смарагдово-зелене листя. Нижня вибілена частина стебла виростає до 8-9 см. Гібрид відрізняється приємним, ніжним смаком, соковитістю та характерним ароматом. Використовується в кулінарії у свіжому вигляді, а також після термообробки або сушіння.
Особливості сорту цибулі Кайгаро F1:
* період вегетації – 50-54 дні;
* відкритий та закритий ґрунт;
* вирощування у весняно-літній та осінній сезони;
* активне зростання та розвиток;
* висока хворобостійкість та стресостійкість;
* потенціал урожайності – 4-4,2 кг/кв.м;
* чудові смакові якості та товарність;
* реалізується на свіжому ринку, використовується у кулінарії.
Вартість: 30 грн / 5 грам. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Насіння кукурудза цукрова GUCIO F1 10г (Польща)
Застосування:
* Зерно з жовто-помаранчевої шкіркою, довго зберігає свіжість.
* Відмінно підходить для вживання в теплі після приготування фляг цілком або як гарнір до салатів.
Вирощування та умови посіву насіння:
* Рослини вис. приблизно 170 см утворюють циліндричні колби довжиною до 25 см і діаметром 5 см з добре закритими кінчиками.
* Посів близько 10 травня по 2-3 зерна на глибину 4-6 см, на відстані 40х40 см.
* Після появи припиніть, залишивши дві рослини в одній точці.
* Любить місце тепле, сонячне, багаті поживними речовинами ґрунти.
Вартість: 45 грн / упаковка (10 грам). Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Салат Кайпіра – листовий салат типу Батавія, виведений селекціонерами компанії Enza Zaden (Голландія). Сорт популярний завдяки високій товарності продукції, гарним урожаям та швидкому зростанню. Рослина культивується на відкритих грядках з весни до осені і безперервно протягом року в захищеному грунті. Сорт ранній, від посівів до збирання врожаю проходить 45-55 днів залежно від погоди та агротехніки.
Листовий салат Кайпіра формує напівпрямостоячу розетку висотою до 25 см, діаметром до 20 см і вагою близько 260 г. Листя велике, слабопухирчасте, хвилясте по краях, насиченого зеленого забарвлення, соковите і хрусткі на смак. Зелень вживається лише у свіжому вигляді, підходить для прикраси страв.
Особливості сорту салату Кайпіра:
* період вегетації становить 45-55 днів;
* відкритий та закритий ґрунт;
* висока стресостійкість;
* імунітет до несправжньої борошнистої роси, вірусу кущової карликовості томатів;
* толерантність до вірусу тютюнової мозаїки;
* стійкість до стрілкування та крайового опіку листя;
* врожайність 3-4 кг/м2;
* гарна транспортабельність;
* товарність розеток;
* чудові смакові якості;
* рекомендовано для свіжого ринку та кулінарії.
Вартість: 10 грн / 10 насінин. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Салат Азірка – ранньостиглий напівкачаний сорт типу Лолло Россо від голландських селекціонерів Enza Zaden. Культура призначена для вирощування з весни до осені на відкритих грядках або цілий рік у теплицях. Підходить також для культивування гідропонним способом. Рослина стійка до стрілкування та некрозу листя, любить сонячні ділянки та добре зволожений ґрунт.
Салат Азірка формує акуратну напіврозкидну розетку діаметром 20-25 см з кучерявим листям вишневого кольору. Листя хрумке, ніжне на смак, без гіркоти, має легкий горіховий присмак. Сорт додається в салатні мікси, до м’ясних страв та сиру.
Особливості сорту салату Азірка:
* період дозрівання – 40-50 днів від висаджування розсади;
* вирощується у відкритому та закритому ґрунті;
* світло-і вологолюбна культура;
* добре росте на різних ґрунтах;
* стійкий до стрілкування та некрозів;
* дає врожай цілий рік;
* схема посадки 20х25 см.
Вартість: 10 грн / 10 насінин. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Кавун Марісто F1 – ультраранній гібрид типу Кримсон Світ від голландської селекційної компанії Enza Zaden. Перший урожай можна збирати вже за 58-60 днів після висадки розсади. Рослина потужна та міцна. Відрізняється здатністю швидко адаптуватися та пристосовуватися до будь-яких кліматичних умов та агротехніки. Легко витримує високі температури та інтенсивну сонячну активність. Не схильне до фузаріозу і антракнозу.
Кавуни Марісто F1 округло-овальні, вагою від 9 до 11 кг, але іноді можуть досягати і 14-15 кг. Забарвлення смугасте, з переважанням темних смуг. Шкірка середньої товщини, до 12-13 мм, дуже щільна, не схильна до розтріскування. М’якуш яскраво-червоний, однорідний, без порожнеч і волокон. Дуже цукриста, показник Брікс – 12-13%. Плоди легко відокремлюються від стебел, транспортуються та зберігають товарні якості при зберіганні протягом кількох тижнів. Призначений для отримання ранньої продукції, корисний у свіжому вигляді.
Особливості сорту кавуна Марісто F1:
* вегетаційний період – 58-60 днів від висадки розсади;
* рекомендована норма посадки – 6-8 тис. рос./га;
* формує 1-2 плоди на 1 кущі;
* потенціал урожайності – до 100 т/га;
* приємний смак та характерний аромат;
* вміст цукру в м’якоті – 12-13%;
* хороша транспортабельність та лежкість;
* реалізується на свіжому ринку.
Вартість: 25 грн / 10 насінин. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.

До вашої уваги пропонуємо перець Etele F1.
Це ранньо-середній гібридний перець з безперервним зростанням. Плід конічний, подовжений, солодкий, дуже гарний, великий білий плід.
Довжина 14-18 см, 6-8 см в діаметрі, вагою 120-160 р.
Вартість: 20 грн / 20 насінин. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Пропонуємо перець Амаретта F1 від компанії Енза Заден.
Особливості сорту:
* дозріває за 60-70 днів;
* культивується у відкритому та закритому ґрунті;
* продуктивність, інтенсивна зав’язуваність;
* хворобостійкість та стресостійкість;
* високий потенціал урожайності;
* тривале плодоношення;
* відмінні смакові якості та привабливий вигляд;
* транспортабельність та лежкість;
* для реалізації, кулінарії та переробки.
Вартість: 25 грн / 10 насінин. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.

Дуже смачний і врожайний сорт буряка Nochowsky. Середньостиглий. Вегетаційний період 90-110 днів. Має округлі, злегка приплюснуті коренеплоди з темним забарвленням, без чітких кілець. Маса плоду може бути від 100 до 400 г, в залежності від густоти посіву. Ідеально підходить для зберігання та переробки. Посів з квітня по червень з міжряддям 20-40 см, а в рядку через 5-10 см.
Насіння вкрите оболонкою, в яку додані захисні, поживні та стимулюючі речовини.
Виробник: Spojnia (Польща)
Вартість: 15 грн / 3 грама. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70або пишіть коментар під постом.


Буряк столовий ALTO/ Нідерланди
Середньостиглий сорт циліндричної форми, що виділяється серед інших буряків своїм смаком і темним забарвленням. Вегетаційний період 100-120 днів. Коренеплоди наполовину заглиблені в грунт. Придатний для зберігання та переробки. Висів у ґрунт наприкінці першої декади квітня до середини червня і навіть до початку липня, залежно від мети вирощування. Міжряддя 30-50 см. Відстань між насінинами в ряду 3-5 см.
Насіння вкрите оболонкою, в яку додані захисні, поживні та стимулюючі речовини.
Вартість: 15 грн / 3 грами. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Буряк столовий OPOLSKI / Опольський / Польща
Середньостиглий сорт циліндричної форми, що виділяється серед інших буряків своїм смаком і темним забарвленням. Вегетаційний період 100-120 днів. Коренеплоди наполовину заглиблені в грунт. Придатний для зберігання та переробки. Висів у ґрунт наприкінці першої декади квітня до середини червня і навіть до початку липня, залежно від мети вирощування. Міжряддя 30-50 см. Відстань між насінинами в ряду 3-5 см.
Насіння вкрите оболонкою, в яку додані захисні, поживні та стимулюючі речовини.
Вартість: 15 грн / 3 грама. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Високоурожайний пізньостиглий сорт моркви “Корал” польської селекції.
Використовується для споживання у свіжому вигляді і для довготривалого зберігання та переробки.
Коренеплоди темно-помаранчового кольору циліндричної або злегка конічної форми завдовжки до 20 см, вирівняні, гладкі, без позеленіння.
В залежності від запланованого використання сорт можна висівати в три терміни: для раннього збору – в листопаді попереднього року; для осіннього збору – в квітні, а для тривалого зберігання – на початку червня.
Насіння висівають у добре підготовлений фунт на глибину 1-1,5 см, за нормою 0,5 г/м2,широкорядним способом.
При утворенні 2-3 справжніх листків формують густоту рослин, залишаючи на 1 погонному метрі 25-30 рослин.
Догляд загальноприйнятий для зони вирощування.
Вартість: 10 грн / 2 грама. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.

Морква Монанта – ранній сорт типу Нантес від компанії Rijk Zwaan.
Призначений для вирощування у всіх кліматичних зонах України, на різних типах ґрунту. Період вегетації становить лише 90-100 днів, за цей час можна зібрати до 5-6 кг товарних плодів із 1 кв.м. Сорт оптимально підходить не тільки для отримання ранньої продукції, а й демонструє абсолютну схожість при повторних посівах.
Коренеплоди яскраво-помаранчеві, циліндричні, вирівняні по довжині та масі. Виростають до 15-19 см, при діаметрі 4-5 см. Середня вага – 200 г. Серцевина компактна, м’якоть щільна, без волокон, з насиченим смаком, високим вмістом каротину та цукру.
Моркву можна транспортувати на великі відстані, зберігати у прохолодному місці протягом усієї зими, використовувати для кулінарії, консервування, заморозки.
Особливості:
* тривалість вегетаційного періоду – 90-100 днів;
* активно розвивається під час загущення посіву до 1,2 млн.шт/га;
* потенціал урожайності – 60-65 т/га;
* вирощується і в першому, і в другому обороті;
* високий відсоток схожості насіння;
* відмінні смакові якості;
* тривалий період зберігання;
* реалізується на свіжому ринку, використовується у кулінарії, переробній промисловості.
Вартість: 10 грн / 2 грама. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Салат Естроза – ранній сорт напівкачанного салату типу Лолло Біонда від голландської селекційної компанії Enza Zaden.
Оптимально підходить для відкритого і закритого ґрунту. Вирощується з ранньої весни і до пізньої осені. Період вегетації триває близько 60 днів.
Сорт цінний швидким зростанням і активним нарощуванням листової маси, незалежно від умов вирощування та догляду. Не схильний до крайових опіків і не випускає стрілки.
Салат-латук Естроза формує округлу розетку листя ніжно-зеленого кольору з гофрованим краєм. Має прекрасний, м’який смак, не містить гіркоти. Довгий час після зрізки зберігає свіжий вигляд і тургор. Вирощується для кулінарії і реалізації на свіжому ринку.
Особливості сорту салату Естроза:
* період дозрівання – приблизно 60 днів;
* відкритий і закритий ґрунт;
* підходить для всесезонного вирощування;
* висока продуктивність;
* потенціал врожайності – 3-4 кг/кв.м;
* відмінні споживчі характеристики;
* вирощується для реалізації і використовується в їжу в свіжому вигляді.
Вартість: 20 грн / 50 насінин. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Шпинат Акадія F1 – середньостиглий гібридний сорт голландської селекції від компанії Enza Zaden. Рослина демонструє стабільно високі врожаї у закритому та відкритому ґрунті, підходить для вирощування на балконному городі. Сорт добре переносить зміни температури, холодну та спекотну погоду, практично не хворіє. Основна вимога для високого врожаю – висаджування в родючий, добре дренований грунт з подальшим контролем поливів.
Шпинат Акадія F1 формує горизонтальну розетку середніх розмірів, висотою до 19 см і масою 50-60 г. Листя велике, овальної форми, зі слабкою пухирчастістю, темно-зеленого забарвлення і з короткими черешками. Зелень рекомендується додавати до салатних сумішей, використовувати для приготування страв, заморожувати на зиму.
Особливості сорту шпинату Акадія F1:
* період дозрівання – 20-40 днів;
* для відкритого та закритого ґрунту;
* для вирощування на підвіконні;
* всесезонна культивація;
* підходить для вирощування за технологією baby leave;
* пластичність до кліматичних умов та агротехніки;
* стійкість до білої гнилі, фузаріозу, пероноспорозу;
* середнє стрілкування;
* врожайність 3-3,5 кг/м2;
* гарна товарність;
* відмінний смак;
* для свіжого ринку та переробки.
Купити насіння шпинату Акадія ви зможете у нас з доставкою по Україні.
Вартість: 20 грн / 5 грам (приблизно 500 насінин). Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Рукола Пруденція – ранній гібрид листового салату від голландської селекційної компанії Enza Zaden.
Демонструє відмінні результати при вирощуванні у відкритому грунті або в тепличних умовах протягом весни, літа та осені.
Період вегетації триває близько 25 днів. Рослина швидко відростає після зрізання, стійка до несприятливих умов вирощування, легко переносить нестачу вологи та високу сонячну активність. Не схильна до борошнистої роси.
Рукола Пруденція формує подовжений (до 10-12 см) лист із розсіченим краєм, насиченого темно-зеленого кольору. Відрізняється вираженим пікантним смаком з горіхово-гірчичними нотками.
Сорт вирощується для фасування та реалізації на свіжому ринку. Використовується в кулінарії для приготування свіжих страв та як приправа до гарячих гарнірів.
Особливості сорту салату Пруденція:
* готовий до збирання через 25 днів;
* вирощується у відкритому та закритому ґрунті;
* невибагливість в агротехніці та догляді;
* висока продуктивність;
* потенціал урожайності – до 2-3 кг/кв.м;
* високий вихід товарної продукції;
* відмінні споживчі якості;
* транспортабельність та лежкість;
* реалізується на свіжому ринку, використовується у кулінарії.
У нас ви можете замовити насіння рукола Пруденція у невеликих хобі-упаковках від 10 насінин, які ідеально підійдуть для вирощування на дачах, городах та балконних ящиках.
Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Якщо ви хочете отримати надранню продукцію для використання або реалізації на ринку, то кращий сорт редису для цієї мети – Селеста від компанії Енза Заден.
Голландські селекціонери подбали про те, щоб вивести ранньостиглий, тривалість, який поряд з раннім терміном дозрівання буде відрізнятися великою врожайністю, прекрасними смаковими якостями і невибагливістю у догляді, а також гарним товарним виглядом і транспортабельністю.
Цей сорт вже випробований нашими фермерами і городниками і заслужив велику популярність.
Він відрізняється рядом переваг перед іншими:
* Швидке зростання і дружне дозрівання плодів за 20-25 дн. від моменту сходів.
* Відмінно зростанні і плодоносити в парниках і тепличних умовах, а також на грядках у відкритому грунті.
* Не вимагає додаткового освітлення, короткого світлового дня рано навесні і восени теж цілком достатня.
* Надзвичайно стійкий до стрілкування, не дає цвітушності, практично не вражається хворобами.
Селеста показує високий результат по врожаю (від 3 до 3, 5 кг з квадратного метра).
Відмінні товарні якості:
* плід до 5 см в діаметрі, кулястої форми, насичено-червоного кольору і масою від 25 до 30 м,
* має слабо-гострий смак,
* приємна біла соковита м’якоть,
* рівномірно забарвлена, рівна, блискуча шкірка,
* довго зберігається і не втрачає товарних якостей,
* прекрасно транспортується.
Редиска добре плодоносить на легких супіщаних пухких грунтах, кислотність 6,5-6,8 Ph, передпосівне внесення комплексних добрив P-K-Mg-B (кг/га) 20-100-30-0,2, а також помірний полив. Погано витримує засолені ґрунти, посуху і надмірне зволоження.
Вартість: 20 грн / 2 грама (приблизно 170-180 насінин). Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Суперский гібрид кабачків! Має назву Ardendo. Ардендо F1 – це голландське насіння кабачку від компанії зі світовим ім’ям Enza Zaden. Ранній гібрид (період дозрівання 40-45 днів), який можна садити у відкритий грунт і під плівку. Дає високий і ранній урожай. Плоди Ардендо F1 вирівняно-циліндричні, світло-салатові, відмінної якості. Кабачок застосовується для свіжого споживання та переробки. Рослина средньосильна, толерантна до борошнистої роси, вірусів жовтої і кавунової мозаїк.
Інструкція та терміни посіву насіння кабачка Ардендо F1.
Кабачки вирощують насінням або розсадою. У першому випадку їх висаджують у грунт, коли він на глибині 8-10 см прогріється до 10–12ºС. Можна орієнтуватися на початок цвітіння кульбаби. Зазвичай це відбувається в першій декаді або ближче до середини травня. На розсаду кабачки висаджують приблизно на місяць раніше.
Вартість: 10 насінин / 30 грн. Замовити можна в Месенджер, телефоном (073) 00 38 075 або пишіть коментар під постом


Фосфорно-гумінове добриво Vigortem-S (Вігортем-С).
Унікальне добриво з витяжкою з бурих водоростей Вігортем-С / Vigortem-S для багатого і здорового врожаю!
Vigortem-S – біостимулятор для покращення розвитку кореневих систем рослин, який прискорює поділ клітин та забезпечує стабільність їхнього гомеостазу, збільшує врожайність та показники якості продукції. Може застосовуватись на всіх культурах:
* овочевих (томат, перець, баклажан, картопля, огірок, капуста, морква, буряк, часник, цибуля, соя, горох, кавун, диня тощо);
* плодово-ягідних (яблуня, виноград, смородина, малина, чорниця, суниця) квіти.
Вигортем-С / Vigortem-S – продукт з високим вмістом солей гумінових і фульвовых кислот, амінокислот, елементів живлення і комплексом інших фізіологічно активних речовин (цитокінінів, гіберелінів, ауксинів, полісахаридів, вітамінів), отриманих методом екстрагування бурих водоростей.
Він забезпечує:
*оптимальні умови для проростання насіння;
*посилення розвитку кореневої системи;
*приживлюваність рослин після пересадки;
*відновлення листя після шкідників;
*регенерацію після морозів, потрави, опіків пестицидами;
*поліпшення аерації грунту;
*активацію ґрунтової мікрофлори;
*накопичення вологи;
*доступность питательных веществ;
*підвищення імунітету рослини.
Vігорtem-S у своєму складі містить фізіологічно активні речовини, отримані екстрагуванням бурих водоростей; комплекс аміноксислот (лізин, триптофан, валін) та збалансований комплекс елементів живлення.
Хімічний склад:
Гуміновий екстракт – 12,0%
Cолі гумінових кислот – 9,75%
Cолі фульвових кислот – 2,25%
Екстракт бурих водоростей – 10,0%
Амінокислоти – 6,7%
Аспарагінова та глутамінова – 2,05%
Валін, серин, триптофан, треонін – 1,85%
Аргінін та фенілаланін – 0,8%
Лейцин, лізин – 0,5%
Загальний азот 👎 – 3,0%
Фосфор (P2O5) розчинний у цитрат амонію/воді – 15,0%
Калій (К2О), водорозчинний – 4,0%
Залізо (Fe) хелат EDDHA – 0,5%
Застосування:
Розчинити вміст пакета в 10 л води і підливати безпосередньо в підкореневий зону рослини або обприскати по листу. Підживлювати рослини вранці або ввечері. Інтервал між підживленням 7-10 днів на ранніх фазах розвитку та 7-14 днів в період плодоношення.
Вартість: 15 грн / упаковка 5 грам. Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Райкат Старт – це дуже універсальне добриво, яке використовують як для передпосівної обробки насіння, так і потім – для позакореневого підживлення культур, з поливною водою в системах краплинного поливу, малооб’ємної гідропоніки, для поливу декоративних горщикових культур, замочування живців винограду з метою їх укорінення.
Іншими словами, добрива Райкат Старт однаково ефективні як на зернових культурах, так і на овочевих, баштанних та ягідних.
Саме така універсальність, разом із високою ефективністю, стали ключовими чинниками популярності добрив Райкат Старт.
Райкат Старт – стимулятор росту рослин, створений для гарного росту і розвитку кореневої системи культур.
Характеристика препарату:
Формула: 4-8-3 + 0,3 в + 0,1 Fe + 0,02 Zn + амінокислоти + полісахариди.
Склад: Вільні амінокислоти альфа-групи 4%, Цитокініни і ауксини 0,05%, Полісахариди 15%, Азот загальний 4%, Азот органічний 1,8%, Азот нітратний 0,3%, Азот амонійний 1,9%, Фосфор водорозчинний 8%, Калій водорозчинний 3%, Залізо ЕДОФА * 0,1%, Бор водорозчинний 0,03%, Цинк ЕДТА 0,02%
Фізичні властивості: Показник рН – 7-8, Щільність – 1,23 г / см3.
Препаративна форма: рідке добриво
Добре збалансований склад добрива з сполуками фосфору, цитокінінів, фітогормонів і ауксинів.
Особливості препарату :
* Передпосівна обробка насіння добривом забезпечує хорошу схожість (на 8-10%) і енергію проростання (на 3-5%);
* Посилюється розвиток і ріст коренів;
* Поліпшується стійкість озимих культур до знижених температур;
* Добриво проявляють антистресові властивості.
Райкат Старт використовується для обробки насіння перед посівом, кореневого та позакореневого підживлення культур.
Передпосівна обробка насіння добривом забезпечує:
* Формується сильна коренева система з безліччю бічних корінців, стимулює кущіння зернових;
* Сходи дружні, культури дуже швидко ростуть і розвиваються на ранніх фазах вегетації;
* Формується підвищена площа поверхні аркуша;
* Культури набувають стійкості до знижених температур і хорошу зимостійкість;
* Сходи рідше уражаються кореневими гнилями, підвищується імунітет рослин, вони краще протистоять захворювань.
Регламент застосування препарату : пакетик 25 мл розчиняється на 10 л води
– Передпосівна обробка насіння
– Позакореневе підживлення
– Коренева підгодівля
Вартість: 45 грн / упаковка (25 мг на 10л води). Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70 або пишіть коментар під постом.


Нутрівант Плюс – це збалансований комплекс елементів мінерального живлення овочевих культур групи капуст, цибулинних, часнику, редиски.
Переваги добрива Нутрівант плюс городній:
* Завдяки спеціальному прилипачу добриво не змивається і не вивітрюється;
* Подовжена дія (до 15-20днів) з синхронним ефектом проникнення біогенів у рослину;
* Легко засвоюється рослиною;
* Підвищує стійкість до різного роду хвороб;
* Гарантовано підвищує врожайність на 15-20%;
* Комбінується з фунгіцидами та інсектицидами;
* Висока розчинність у воді;
* Не містить хлору;
* Не містить шкідливих речовин, безпечний для людей та навколишного середовища.
Застосування:
Розчинити вмість пакету з розрахунку 25г. на 10л.в. та провести обприскування.
Хімічний склад:
* P2O5-20%
* K2O – 33%
* Mg-1%
* S – 7.5%
* B – 1.5%
* Mn – 0.5%
* Zn – 0.02%
* Mo – 0.001%
* Екологічний прилипач “Фертівант”
Вартість: 35 грн / упаковка (25 грам на 15л води). Замовити можна в особисті повідомлення, телефоном (067) 722 77 70  або пишіть коментар під постом.


Як замовити
Напишіть нам у вайбер, зателефонуйте або надішліть повідомлення в наших групах у соціальних мережах.

Посилання на группу в вайбер: http://bit.ly/3EZrY9D

Тел. для замовлень (067) 722 77 70

Наш Фейсбук: https://www.facebook.com/nasinnyaovochiv

Наш Інстаграм: https://www.instagram.com/nasinnyaovochiv

ДОСТАВКА ПО КОРОСТЕНЮ ВІД 100 ГРН БЕЗКОШТОВНА!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.